Останнє оновлення: 19:27 понеділок, 19 серпня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігівці майже дозріли до масових акцій
Чернігівці майже дозріли до масових акцій

Чернігівці майже дозріли до масових акцій

Навряд чи хтось міг ще пару днів тому передбачити, що зранку,24 січня о 10:00 біля пам’ятника Богдану Хмельницькому мітинг «Анатомія беззаконня влади» може зібратися 400 чоловік.

Разом із прихильниками і противниками,але не рахуючи людей у міліцейській формі.

Організатори за 15 хвилин пояснили «анатомію» - як із цілком мирної, конституційної акції «за Європу» міська влада, суд, міліція і виконавча служба перетворили цей вияв демократії – в антинародний захід, який «заважає чернігівціям».

Відзначалась у цьому і міліція – забезпечила «права громадян» не чути протестів чернігівців і змела перший майдан 26 листопада. Заступнику начальна обласної міліції Едуарду Гребенюку ще довго буде ікатися «спецоперація», яку можна назвати «крадіжкою майна у чималеньких розмірах», під час якої міліція «забезпечила» його безслідне зникнення. «Ганьба Гребенюку» прозвучало цілком заслужено.

Мітингувальники , щоб не замерзнути підійшли до споруди міської міліції. Нагадали скандуванням, що треба служити народу України, а не ставати , як «Беркут» ворогами того народу.

Активісти чернігівського майдану біля міської міліції озвучили вимоги і занесли вимоги до приміщення управління і вручили в.о. керівнику чернігівської міської міліції. Головна - виконувати свою присягу народу і не виконувати злочинні накази і розпорядження влади.

Кількість людей, яка брала участь в акції невпинно зростала. Коли йшли до міської та обласної прокуратур, число учасників протесту зросла удвічі.

Скандували «Україна ставай!» , «Чернігів вставай!», «Чернігів – виходь!», «Зека – геть!», Разом –сила!».

Несли і тримали гасла «Україна не Донбас – не злякаєте ви нас», «Київ – ми з тобою!», «Захистіть громаду!»,

Колона рушила через площу до Чернігівської міської прокуратури, яка "не побачила порушення закону" у викраденні майна євромайдану у Чернігові.

Пікетувальники також побували біля обласної прокуратури і висловили справедливі претензії. Про що, а про конституційні права громадян у зв’язку волевиявленням людей тут також забули.

Під час короткого мітингу біля мерії вимагали негайної сесії чернігівської міськради. Вручили заступнику міського голови Станіславу Віхрову вимоги чернігівців. «Ригорович» був надзвичайно галантним і весь час переконував у своїй відкритості та прикладав п’ятірню до грудей.

«Перехід через Альпи» зменшив кількість протестувальників удвічі. Чернігівці по немаленькому морозу пройшли до торгового центру "Дружба" і звернули на вулицю Київську - до офісу Партії регіонів.

Чернігівці скандували біля офісу "Ганьба". Один із виступаючих сказав:

- Соромно бути членом партії, яка проводить в Україні терор.

Мітингуючі скандували те, чим обзивалися колись регіонали, - "Фа-шис-ти!"

Загалом чернігівська епопея «війна і мир» тривала 24 січня майже 3 години. Навряд чи хтось це з легким серцем міг витримати. Витримали тільки закоренілі політики. Інші - ні.

Але 25-го, коли приїде Ляшко, може все звершитися те, чого 24-го боялися організатори - захоплення будівель органів влади.

Радикал довго не церемониться і завжди за додавання балів до свого авторитету народного депутата ще й авторитету народного вождя.

Коментарі (6)

обличитель | 2014-01-27 09:28

Декларация независимости прямо как про наш народ:
"Мы исходим из той самоочевидной истины, что все люди созданы равными и наделены их Творцом определенными неотчуждаемыми правами, к числу которых относятся жизнь, свобода и стремление к счастью. Для обеспечения этих прав людьми учреждаются правительства, черпающие свои законные полномочия из согласия управляемых. В случае, если какая-либо форма правительства становится губительной для самих этих целей, народ имеет право изменить или упразднить ее и учредить новое правительство, основанное на таких принципах и формах организации власти, которые, как ему представляется, наилучшим образом обеспечат людям безопасность и счастье. Разумеется, благоразумие требует, чтобы правительства, установленные с давних пор, не менялись бы под влиянием несущественных и быстротечных обстоятельств; соответственно, весь опыт прошлого подтверждает, что люди склонны скорее сносить пороки до тех пор, пока их можно терпеть, нежели использовать свое право упразднять правительственные формы, ставшие для них привычными. Но когда длинный ряд злоупотреблений и насилий, неизменно подчиненных одной и той же цели, свидетельствует о коварном замысле вынудить народ смириться с неограниченным деспотизмом, свержение такого правительства и создание новых гарантий безопасности на будущее становится правом и обязанностью народа."

Старый Город | 2014-01-25 22:45

  Автор акция называлась, Анатомия подлости власти, на первом же фото показан банер.

orca | 2014-01-25 10:07

С.Речинский экс-глава пресс-службы СБУ ‪#‎Євромайдан‬ ‪#‎Автомайдан‬ ‪#‎Euromaidan‬ Такое вот прислали. Доводимо до Вашого відома, що перед Львівським обласним управлінням СБУ поставлене усне завдання знайти антикварні зразки німецької зброї часів Другої світової війни (зокрема, пістолети-кулемети MP-38 та MP-40 /Шмайсер), привести їх до бойового стану, і доставити в Київ. Планується провокація, в ході якої співробітники СБУ, замасковані під галицьких активістів Євромайдану розстріляють з даної зброї строковиків Внутрішніх Військ. Провокація необхідна для обґрунтування видачі міліції та внутрішнім військам бойової зброї. Щоб попередити провокацію, просимо оприлюднити дану інформацію, і довести її до громадян та ЗМІ

Михаил | 2014-01-25 08:14

Скоро конец тьме -да будет свет!!! Хочу прокоментировать из мудрой книги тем кто на теретории тьмы жить вольготнее:9 Исповедание народом своих грехов 9 Потому-то и далек от нас суд, и правосудие не достигает нас. Ждем света – и вот тьма, озарения – и ходим во мраке.
 Осязаем, как слепые, стену и, как без глаз, ходим ощупью; спотыкаемся в полдень, как в сумерки, между живыми – как мертвые.
 Все мы ревем, как медведи, и стонем, как голуби; ожидаем суда – и нет его, спасения – но оно далеко от нас.
 Ибо преступления наши многочисленны пред Тобою, и грехи наши свидетельствуют против нас; ибо преступления наши с нами, и беззакония наши мы знаем.
 Мы изменили и солгали пред Господом и отступили от Бога нашего; говорили клевету и измену, зачинали и рождали из сердца лживые слова.
И суд отступил назад, и правда стала вдали, ибо истина споткнулась на площади, и честность не может войти.

Елена | 2014-01-25 07:50

Лозина
Не радуйтесь! Здравомыслящих людей больше!

Лозина | 2014-01-25 07:46

Прочитала комент Олени, одобрямс Івана і подумала - Як же вони, ті "штатні" коментатори дістали! В неті почалася потужна хвиля таких коментів, наче від незадоволеного майданами народу. Але чомусь в реалі картина інша - незадоволених ВЛАДОЮ людей стільки, що я просто дивуюсь. Бурхливо і з гнівом реагують на всі події навіть ті, кого я досі вважала дуже байдужими. Більш того - вони готові йти на вулицю і протестувати! Я радію! Ми переможемо! Я і сумніву не маю!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Хор Бортнянського розпочав серію концертів-лекцій у Борисоглібському соборі

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор