Молоді активісти пішли в атаку на беззаконня ЖЕКів
Довгі роки ми спостерігаємо за ситуацією, коли гроші за послуги ЖЕКу ми платимо, а натомість ми отримуємо розбиті під'їзди, сміттєві звалища у дворах, відсутність світла на вулиці.
Розрулити оспівану ще совєтськими сатириками проблемувзялася Громадська організація «Сучасний Чернігів».
Молодіжні активісти зібрали фото з описами проблем чернігівських дворів, будинків і під'їздів... і пішли в народ.
Першу зустріч вони провели у дворі чернігівських будинків по вулиці Музичній, 2 і Щорса, 56:
Волонтери "Сучасного Чернігова" на чолі з головою організації Михайлом Барбаричем і депутатом міської ради Драгілем пробували допомогти жителям будинків зі складанням заяв у відповідні інстанції і спробують їх донести до вух і очей посадовців.
Ефективність добрих намирів політично амбітних молодих людей оцінить час.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5830 |
Коментарі (15)
А.М | 2013-11-06 20:09
Прохожий | 2013-11-05 19:40
911 | 2013-11-05 17:24
І відповідатимуть вони таки прокурору, бо це він злбов’язав їх відправити мені листа. Якщо вони зробили відписку - теж не погано :)
Прохожий | 2013-11-05 17:09
мне кажется, что все, что здесь написано - отработка бизнес проекта и не более. Работайте и зарабатывайте. Но зачем же людей обманывать?
911 | 2013-11-05 16:50
А от по суті: я отримала листом від одного ЖЕКу (вчора) документ під назвою : "Обов’язковий перелік послуг з утримання будинків іспоруд та прибудинкових територій, пріоритетність їх надання" від 12 березня 2012 р. № 56, підпис - С.Г. Віхрова. Цілих 7 сторінок.
Для користі справи я могла б їх сканувати і поділитися. Але кому? Запальному й нестриманому Перехожому? Ви не любите брехунів...
Я також. Плюс - не терплю хамів.
Але якщо мені підсунули застарілий документ - відповідатимуть прокурору :)
Наброда | 2013-11-05 09:35
Прохожий | 2013-11-05 09:23
Прохожий | 2013-11-05 09:05
– уборка придомовой территории;
– уборка лестничных клеток;
– вывоз и уничтожение ТБО;
– уборка крыши;
– техническое обслуживание и поточный ремонт внутридомовых систем холодного водоснабжения и водоотвода, горячего водоснабжения и центрального отопления;
– освещение мест общего пользования;
– аварийное обслуживание внутридомовых систем;
– дератизация и дезинсекция;
– обслуживание дымовентканалов.
Все остальные услуги, связанные с ремонтом квартир, квартирной разводки систем холодного водоснабжения и водоотвода, горячего водоснабжения, центрального отопления и электроснабжения, включая сантехнические и отопительные приборы, выполняются предприятием за счет средств собственника квартиры, на основании разработанных в соответствии с Государственными строительными нормами калькуляций.
Это - из решения исполкома.
Если у тебя есть утвержденный перечень с большим количеством услуг, сделай фото и скинь ссылку.
911 | 2013-11-05 07:48
існує Обов’язковий перелік... на 7 стор. Там виписано все, що стосується будинків різних типів. А у ссилці Прохожого - лише дещо, не розшифроване.
Шурик | 2013-11-04 21:43
Анон | 2013-11-04 20:16
911 | 2013-11-04 19:15
С. Віхрова. І про дахи з під’їздами там ідаться.
Прохожий | 2013-11-04 16:52
Далее, тарифы на содержание домов и придомовых устанавливает местное самоуправление http://www.chernigiv-rada.gov.ua/misto/komunal-gospodar/737