Останнє оновлення: 20:04 понеділок, 24 вересня
Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / «Яскрава країна» як благословення на яскравий творчий шлях
«Яскрава країна» як благословення на яскравий творчий шлях

«Яскрава країна» як благословення на яскравий творчий шлях

Рідні восьмирічної чернігівки Аннусі Кабенок кажуть, що їхня дівчинка почала співати з двох рочків.

А коли юній артистці виповнилося три з половиною, вони з мамою рушили у напрямку першої музичної школи.

Там, до поважної комісії, зокрема до Галини Мар‘євич дівчинка промовила: «Хочу співати».

Але почула від педагогів: «Групи вже набрано, та й літ Вам ще не досить, аби стати членом вокальної студії «Домісолька».

Та ці заперечення не завадили Ані Кабенок заспівати тоді відомі рядки твору «Широка река». Заспівати так, що комісія враз змінила своє рішення. І недаремно. Бо кілька років напружених занять принесли Аннусі гарні результати.

Її впертий характер нікому не давав спокою – ні педагогам, ні домашнім. Мама – Людмила Григорівна – каже, що донька втілює її мрію. Тому жінка свого часу не задумуючись розпрощалася з педагогічною діяльністю і присвятила себе сповна доньці. Бо заняття у музичній школі потребували чимало часу, тому довелося шукати роботу, яка б могла додати у життєвий уклад сім’ї Кабенок кілька додаткових годин. Гарною підмогою пані Людмилі є її син – Владислав і чоловік.

Завдяки Ані всі домашні справи тепер в цій сім’ї відбуваються під акомпанемент музичного каналу М-1. Улюбленого для майбутньої співачки. Та це приносить в цю оселю тільки щастя, радість. Адже результати, які демонструє їхня Аннуся, варті  цього. Бо за кілька років дівчинка заявила про себе не лише з обласних сцен, а й міжнародних. А стартом, «своєрідним  благословенням»  для Ані став Міжнародний конкурс дитячої і юнацької творчості «Яскрава країна».

- А повірили ми в себе, можна сказати, завдяки Валерію Олександровичу. Це з його легкої руки, чи благословення, ми перемогли на «Яскравій країні» минулого року, — розповідає Людмила Григорівна. І коли йшли до нього, навіть не було й крихти впевненості, що нам ця людина відмовить…

Після цьогорічного вересневого конкурсу «Яскрава країна», у своєму подячному листі народному депутату Валерію Дубілю жінка напише «Ця перемога важлива не лише для нашої родини, а також для викладачів, і взагалі музичної школи №1 та обласного палацу дітей та юнацтва в місті Чернігові.

Дякую Вам за Ваші добрі справи, за ту небайдужість, яку Ви та Ваші помічники надаєте людям».

А ми хочемо побажати Ані Кабенок нових перемог, і нехай «Яскрава країна» стане вдалим стартом на шляху до світових музичних сцен.

Прес-служба народного депутата України Валерія Дубіля

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  У телебачення двері в лайні

Фото від «ЧеLine»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор