Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
брифінги
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Суд над мерією і проблеми гуртожитків: два брифінги-online на SVOBODA.FM
Суд над мерією і проблеми гуртожитків: два брифінги-online на SVOBODA.FM

Суд над мерією і проблеми гуртожитків: два брифінги-online на SVOBODA.FM

Громадська рада міста Чернігова позивається до суду на місцеву владу. Що напрацювали на засіданні робочої групи Кабінету Міністрів України з розв’язання проблем мешканців гуртожитків?

"Високий Вал" у режимі онлайн транслював два брифінги за участі народного депутата України Валерія Дубіля, які ви можете переглянути у записі.

На першому брифінгу учасники повідомили, чому новостворена Спілка громадських організацій подає до суду на чернігівську мерію і кому бути адвокатом громади Чернігова у судовій залі:

Народний депутат України Валерій Дубіль, представники мешканців чернігівських гуртожитків інформували про зміст роботи засідання робочої групи Кабінету Міністрів України з розв’язання проблем мешканців гуртожитків, яке відбулося 25 червня в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за участі представників Чернігівської та Житомирської областей:

Коментарі (2)

Сергей | 2013-06-27 17:14

Все понятно, законными методами в Украине добиться ничего нельзя, нужно выводить чиновников на чистую воду, некоторых сажать, некоторых за их подвиги линчевать. Будет порядок и демократия. На мусоров надежды нет, прокуроры в стороне, судам пофиг.

Идеалист | 2013-06-26 23:15

конечно, разрешить жильцам приватизировать свои комнаты и выполнить государственную программу это непосильная тяжесть для мэрии! пора уже узаконить предложение симоненковцев и ввести ответственность за невыполнение государственных программ, чтобы чиновники научились справляться со своими обязанностями!
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Голодний 1947 рік у Чернігів

SVOBODA.FM