Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Звернення
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Дубіль - депутатам міськради: майно не віддавати, питання зняти!

Дубіль - депутатам міськради: майно не віддавати, питання зняти!

Найскандальнішим питанням сьогоднішньої сесії Чернігівської міської ради було питання про передачу нерухомого комунального майна - приміщення колишньої міської станції швидкої допомоги.

Як повідомляв "ВВ", менш ніж за 400 тисяч гривень директор комунального підприємства «Чернігівбудінвест» міг придбати земельну ділянку під будівництво у самісінькому центрі міста.

Земельну ділянку станції швидкої спочатку надали директору «Чернігівбудінвесту» в оренду. А на баланс землю з приміщеннями підприємство взяло лише 18 жовтня. За два місяці з приміщень винесли все, після чого усе списали на бомжів і збирачів металобрухту. І, оскільки приміщення будівлі були «не придатні для подальшого використання», їх попросили списати за залишковою вартістю всього за 294 тисячі гривень.

Майже всі депутатські комісії перед проведенням попросили зняти це питання з розгляду.

Депутатів міської ради підтримав і народний депутат України Валерій Дубіль. Він попросив зняти питання з розгляду і не передавати майно територіальної громади. Звернення Дубіля зачитав депутат міськради Олег Русін:


Дубіль - депутатам: майно не здавати! по svoboda-fm

Дивитися на YouTube

Про те, як депутати "передумали", не зняли питання з розгляду, а заслухали начальника управління охорони здоров'я і ухвалили створити депутатську комісію, читайте і дивіться на ВВ згодом.

Далі буде...

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM