Останнє оновлення: 10:55 четвер, 11 грудня
Отакої!
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Як зробити крок до свідомого вибору (Анонс)
Як зробити крок до свідомого вибору (Анонс)

Як зробити крок до свідомого вибору (Анонс)

Через спілкування та творчість молоді виборці 14 районних центрів Чернігівської області ознайомляться з виборчим процесом в Україні 2012 року, а головне – зроблять свій свідомий вибір під час голосування, повідомляє Молодіжна громадська організація "Апельсин".

Всі ці питання будуть широко розкриті на прес-конференції «Крок до свідомого вибору!», яка відбудеться в клубі «Альтернативний 38-й», що за адресою вул. Тичини, 47, м. Чернігів, 04 травня 2012 року о 14:00. Організатори прес-конференції забезпечують безкоштовний проїзд (таксі) журналістів до місця проведення заходу, а також в зворотному напрямку.

В рамках прес-конференції відбудеться:

ознайомлення журналістів з метою та завданнями програми «Крок до свідомого вибору!»;

показ уривків рок-опери «Destroy the Wall» як компоненту активізаційних заходів програми;

Фуршет та неформальне спілкування.

Запрошуються журналісти м. Чернігова взяти участь в цікавій та оригінальній прес-конференції. Нові ідеї, музичний супровід та приємне спілкування перетворять щоденну роботу в приємний процес!

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Вибух емоцій і пластики: прем'єрна «Тварина №1984»

SVOBODA.FM