Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
піар
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / До Чернігова їде Королевська (Анонс)
До Чернігова їде Королевська (Анонс)

До Чернігова їде Королевська (Анонс)

Хочете поспілкуватись з лідеркою новоствореної партії "Україна-Вперед"?

Тоді запам'ятовуйте: 

6 квітня 2012 року о 12-й годині в Експертному клубі «Чиста політика» відбудеться прес-конференція народного депутата України, Голови Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, лідера партії «Україна-Вперед!» Наталії Королевської.

Коментарі (14)

Правдоруб("Глибокий рів") | 2012-04-07 07:07

Правдоруб("Глибокий рів")
Fraxinus
Ні, передумав, не піду,
Бо, партії - то Часникові штучки.
Візьму я приклад, як завжди,
Із безпартійної Галушки.

Operator. | 2012-04-06 17:12

"Хочете поспілкуватись з лідеркою новоствореної партії "Україна-Вперед"?"
.
Ні.

Fraxinus | 2012-04-06 16:18

Правдоруб("Глибокий рів")
Або УДАРить в барабан?
Або ПОРА вколоть дурман?
Щоб завтра знову ПРоригаться?
І з "Батьківщиною" остаться?

Принциповий Стас | 2012-04-06 14:02

Те, що вона зрадила Юлію - нікого не дивує. Іудам ніколи не буде прощення. Не дарма Чечетов її хвалить. А її брат був міністром будівництва в уряді Росії. Ось звідки гроші. Ганьба!

Правдоруб("Глибокий рів") | 2012-04-06 11:59

Ніколи в партіях не був,
Та, мабуть, для почину,
Піду я зараз і втоплюсь,
Або, всуплю у "Батьківщину".

Іван Кампо | 2012-04-06 11:51

Те, що їй дають безперешкодно зустрітися у кsнотеатрі Дружба з електоратом, свідчить про те, що вона "лягла" під регіоналів. Зверніть увагу на кольори її агітплакатів. Вони майже аналогічні ригівським. Будьте пильними, не піддавайтеся на провокації. Зараз косяками підуть агітувати за себе ті, кому влада дозволяє її м'яко покусувати, щоб потім показати у Раді своє справжнє обличчя.

DEN | 2012-04-06 10:55

"Лицо не обезображенное интеллектом" вдруг сильно полюбило черниговскую "биомассу"? К чему бы это - уж не к выборам ли? Люди, одумайтесь - ну неужели у нас закончились все нормальные земляки, чтобы нас луганские-донецкие уму-разуму учили?!Ну что может интересного привнесть эта дамочка - себя в будущий парламент? Пора уже понять: парашутисты Черниговщину не спасут и не полюбят. Тому уже несть примеров...

Абрам | 2012-04-06 10:34

Королева ушла,
Волк пришёл.
...
"На Сумщине от "Батькивщины" баллотируется в депутаты кучмист Александр Волков."
http://news.meta.ua/cluster:24721706-Na-Sumshchine-ot-Batkivshchiny-ballotiruetsia-v-deputaty-kuchmist-Aleksandr-Volkov./
...
Нынешнее положение Ю. вызывает сочуствие к ней, как к человеку,
но в политике она
- каков поп, таков и приход.

Петрович | 2012-04-06 08:50

Тут і до ворожки не ходи. Реклами у Королевської скоро буде більше ніж у Партії регіонів. Кримінальної справи - жодної. Усім зустрічам, акціям Королевської влада дає зелене світло. А зробити з неї Юлю номер два ніяк не вихдить. Тепер, увага!, моє запитання: хіба схоже це на діяльність опозиціонерки?

НАТАН. | 2012-04-05 23:06

Керівник обдласного виборчого штабу В. Ф. Януковича, один з керівників Блоку Юлії Тимошенко, керівник партії "Україна-Вперед".... а така молода, ще все життя попереду., "то ли еще будет". Можна по-різному відноситись до Леніна, але його крилатий вираз "политическая ........" тут підходить найкраще.

любознательный гражданин граждан | 2012-04-05 20:31

Действительно не «Тушка», но вот только как назвать «человека», который легко меняет противоположные команды и так «любим» теперешней властью, а еще у которой ближайшие родственники работают на гуталиновой фабрике в самом, можно сказать логове гуталина ?
История уже знала одну Наталию, которую, злые языки называли Конотопской ведьмой !!???
Может очередное перевоплощение нечистой …???? Или восходящая звезда очередного «коварного « розклада темніх сил!!!???
Ну все же, кто Ви такие , Наталия Королевская !!????
Жаль, что такие хоризматичные и яркие личности Патриоты Украины только на словах!!!!

Игорь Романенко | 2012-04-05 20:08

Зная лично Наталию Юрьевну, скажу что она никогда ни копейки не вложила в БЮТ. Хотя возможности были и есть очень большие. Которые она щас и вкладывает в раскрутку своего имени. Наталья - вперед!!!

Алекс | 2012-04-05 19:26

Она никогда не была тушкой! Её БЮТ во главе "бахини", после использования её денег, "кинула" как и многих других, другого выхода у неё не было