Останнє оновлення: 22:48 понеділок, 23 листопада
Прозора влада
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Міська рада розкриває таємниці земельних рішень - 7 сессія 6-го скликання
Міська рада розкриває таємниці земельних рішень - 7 сессія 6-го скликання

Міська рада розкриває таємниці земельних рішень - 7 сессія 6-го скликання

Всі земельні питання. Чернігівська міська рада, 7 сессія 6-го скликання, березень 2011 року.

 Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 28.12.2010

"Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільг зі сплати земельного податку  у 2011 році" (4 сесія 6 скликання)

 

Розглянувши клопотання державної податкової інспекції у місті Чернігові, звернення юридичних осіб щодо надання пільг зі сплати земельного податку, міська рада в и р і ш и л а:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 28.12.2010 "Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільг зі сплати земельного податку  у 2011 році" (4 сесія 6 скликання), у преамбулі рішення читати: ”керуючись пунктом 284.1 статті 284 Податкового кодексу України", замість:  "керуючись частиною 3 статті 12 Закону України "Про плату за землю".

2. Відмовити у звільненні частково у 2011 році  від сплати земельного податку, що зараховується до міського бюджету  (75 відсотків):

2.1 Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Добробут";

2.2 Комунальному підприємству "Ремонтно-будівельна дільниця" Чернігівської міської ради.

3. Звільнити частково у 2011 році від сплати земельного податку, що зараховується до міського бюджету  (75 відсотків), у зв'язку зі складним фінансовим становищем підприємств:

3.1 Комунальне підприємство "АТП – 2528" Чернігівської міської ради.

Вивільнені кошти спрямувати на ремонт та проведення техогляду автотранспортної техніки.

3.2 Комунальне підприємство "Чернігівське міське шляхове управління" Чернігівської міської ради.

Вивільнені кошти спрямувати на ремонт об’єктів благоустрою міста.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.).

Міський голова                                                                              О. В. Соколов

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова

 

Розглянувши клопотання, заяви юридичних та фізичних осіб, пропозиції управління земельних ресурсів міської ради про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова, міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення, при умові розроблення та затвердження в установленому порядку землевпорядної документації протягом  року:

1.1 Товариству з обмеженою відповідальністю ”Атом Плюс” на зміну цільового призначення орендованих земельних ділянок  по вул. Щорса, 66-а, замість: ”для експлуатації об’єктів нерухомості”– ”для будівництва магазину продовольчих товарів та будівництва платної автомобільної стоянки”.

1.2 Чернігівському міському центру фізичного здоров’я населення ”Спорт для всіх” на земельну ділянку по вул. Героїв Чорнобиля для розміщення спортивного майданчику з пляжного футболу та волейболу.

1.3 Дубині Анатолію Антоновичу на зміну цільового призначення власної земельної ділянки по вул. Старий Вокзал, 3, замість: ”для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)” – ”для розміщення об’єкту сервісу – кафе – мотелю”.

1.4 Комунальному підприємству ”Дільниця з контролю за благоустроєм міста” Чернігівської міської ради на земельну ділянку по  вул. Київській, 14-а для експлуатації  нежитлового приміщення та благоустрою прилеглої території.

1.5 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради на земельну ділянку на розі вулиць Глібова та Незалежності для будівництва автоцентру.

1.6 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради на земельну ділянку для комплексної забудови кварталу вулиць             1-ї Гвардійської Армії та Самострова.

1.7 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради на земельну ділянку по вул. Жабинського, 2-а для будівництва житлових будинків з об’єктами соціального призначення.

1.8 Садівничому товариству ”Маяк” на земельну ділянку по провулку Кільцевому для розширення меж садівничого товариства.

1.9 Управлінню капітального будівництва Чернігівської міської ради на земельну ділянку по вул. Червоногвардійській, 25-б для будівництва продовольчого магазину.

1.10 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради на земельну ділянку на розі вулиць Магістратської та Воровського для будівництва  багатоповерхового житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на першому поверсі при умові розселення мешканців будинку.

1.11 Чернігівській християнській місії ”Милосердя та духовне відродження” при всеукраїнському союзі об’єднань євангельських християн-баптистів на зміну цільового призначення  земельної ділянки по                             вул. Музикальній, 4-а замість: ”для експлуатації приміщення їдальні” – ”для  культової споруди – приміщення для Чернігівської християнської місії та релігійної громади”.

2. У зв’язку із закінченням строку дії  дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення, надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення, при умові розроблення та затвердження в установленому порядку землевпорядної документації протягом  року:

2.1 Малому приватному підприємству ”МАЙСТЕР” на земельну ділянку, суміжно з центральним пляжем ”Золотий берег” під лісопаркову зону відпочинку без капітальної забудови та зміни цільового призначення та встановлення огорожі.

2.2 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради на земельну ділянку по вул. Мстиславській, 38-а для будівництва 9-ти поверхового житлового будинку.

2.3 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради  на земельну ділянку по вул. Пухова, 105, 107 для проектування та будівництва торгівельного приміщення.

2.4 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради на земельну ділянку по вул. Одинцова, 7-б для реконструкції футбольного поля і будівництва спортивного комплексу.

Міський голова                                                                                      О. В. Соколов

 Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

 

Розглянувши клопотання, заяви юридичних та фізичних осіб, пропозиції управління земельних ресурсів міської ради про надання, вилучення і передачу земельних ділянок та надання дозволу  на розроблення технічної документації із землеустрою, керуючись Земельним кодексом України, Законами України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, ”Про оренду землі”, міська рада вирішила:

1. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, приватному багатопрофільному підприємству ”ВИМАЛ” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,1370 га по  вул. Інструментальній, 5 для експлуатації складу. (Землі промисловості, коефіцієнт функціонального використання = 1,2 – промислове використання).

2. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, товариству з обмеженою відповідальністю ”Фірма ”Сучасні Інформаційні Технології” поновити договір оренди земельної ділянки, строком на 5 років, площею 0,0026 га по вул. Чернишевського, 15-а для експлуатації офісу. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 –комерційне використання).

3. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, Морозу Андрію Івановичу поновити договір оренди земельної ділянки, строком на 5 років, площею  0,0225 га на розі вулиць Генерала Пухова та Жовтневої для експлуатації господарських приміщень. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 –комерційне використання).

4. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, товариству з обмеженою відповідальністю ”Пава” поновити договір оренди земельної ділянки, строком на 2 роки, площею 0,2228 га на розі вулиць Стрілецька та Червоногвардійська для будівництва автомобільної стоянки. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 0,5 – майбутнє будівництво).

Встановити обмеження на використання частини земельної ділянки площею 0,1276 га згідно з планом меж зон обмежень.

5. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, публічному акціонерному товариству ”Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0066 га по вул. Героїв Чорнобиля, 3 для експлуатації відділення філії. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

6. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, товариству з обмеженою відповідальністю ”Фірма ”Вега-Інтер” поновити договір оренди земельної ділянки, строком на 5 років, площею 0,0008 га по проспекту Миру, 26 для експлуатації магазину. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

7. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, Недобойко Надії Василівні та Пилипенку Борису Івановичу поновити договір оренди земельної ділянки, строком на 5 років, площею 0,0156 га, у рівних частках, по вул. Рокоссовського, 25 для експлуатації магазину. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

8. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, Фесюку Михайлу Андрійовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0018 га по проспекту Миру, 26 для експлуатації магазину. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

9. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, Тонклевській Галині Петрівні та Процко Ніні Федорівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0034 га, у рівних частках, по проспекту Перемоги, 27 для експлуатації стоматологічного кабінету. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

10. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, Кравець Ірині Миколаївні поновити договір оренди земельної ділянки, строком на 5 років, площею 0,0041  га по проспекту Миру, 61 для експлуатації нежитлового приміщення - магазину. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

11. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, фізичній особі – підприємцю Стефановському Володимиру Миколайовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 1 рік, площею 0,0017 га по вул. Бланка, 24-б для експлуатації торгового павільйону № 243.

12. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, фізичній особі – підприємцю Барбашу Сергію Єгоровичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0840 га по  вул. Інструментальній, 34 для будівництва і обслуговування відкритого майданчика з продажу автомобілів. (Землі промисловості, коефіцієнт функціонального використання = 0,5 – поточне будівництво).

13. Враховуючи акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта від 28.10.2008, внести зміни до рішення міської ради від 27.03.2009 ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою” (36 сесія 5 скликання) щодо передачі Барбашу Сергію Єгоровичу  земельної ділянки в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0330 га по                       вул. Інструментальній, 34 читати: ”для експлуатації станції технічного обслуговування автомобілів та автомийки”, замість: ”для експлуатації частини об’єкту незавершеного будівництва (частина адмінкорпусу)” і далі за текстом.

14. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, товариству з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційне мале підприємство ”ВОЛСТАС” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0371 га по вул. Дзержинського, 28-а для експлуатації адмінбудівлі та магазинів. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

15. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, закритому акціонерному товариству ”Виробничо-торгова фірма ”Сіверянка” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 2 роки, площею 0,0186 га по проспекту Перемоги, 104 для проектування та будівництва об’єкту комерційного призначення. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

16. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, Крутоусу Григорію Пантелійовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0003 га по вул. 50 років СРСР, 7 для експлуатації частини будівлі. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

17. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, фізичній особі - підприємцю Світличному Олександру Миколайовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0091 га  по вул. Примакова, 1 для експлуатації незакінченого будівництвом складського приміщення, в тому числі: 0,0014 га – проїзд спільного користування, без реального виділення в натурі. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

18. Враховуючи додаткову угоду № 1 від 10.01.2011 до договору оренди нерухомого майна від 29.02.2008 № 491, комунальному позашкільному навчальному закладу ”Дитячо-юнацька спортивна школа ”Чернігівбуд” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком  до 31.12.2012, площею 0,0011 га по вул. Мстиславській, 26 для розміщення адміністрації дитячо-юнацької спортивної школи. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання =1,0 – землі житлової та громадської забудови).

19. У зв’язку із закінченням строку дії договорів оренди земельних ділянок, поновити договори оренди земельних ділянок для експлуатації побутових кіосків, строком на 1 рік:

19.1 Фізичній особі – підприємцю Романенку Ігорю Анатолійовичу площею 0,0016 га по вул. П’ятницькій, 68,  кіоск ”Гравірувальна майстерня”.

19.2 Фізичній особі – підприємцю Кобцю Олексію Миколайовичу площею 0,0016 га по вул. Любецькій, 17, кіоск № 159 ”Ремонт взуття”.

19.3 Фізичній особі – підприємцю Чміхуну Ігорю Анатолійовичу площею 0,0016 га по вул. Текстильників, 41, кіоск № 600 ”Ремонт взуття”.

19.4 Фізичній особі – підприємцю Миненку Миколі Миколайовичу площею 0,0016 га по вул. 1-го Травня, 167-а, кіоск № 238 ”Ремонт взуття”.

19.5 Фізичній особі – підприємцю Сеньку Олександру Борисовичу площею 0,0016 га по вул. Доценка, 28, кіоск № 579 ”Ремонт годинників”.

19.6 Фізичній особі – підприємцю Шевченку Віталію Івановичу площею 0,0016 га по вул. Щорса, 43-а, кіоск № 1 ”Виготовлення ключів та заточка інструментів”.

20. У зв’язку із закінченням строку дії договорів оренди земельних ділянок, передати земельні ділянки в короткострокову оренду, строком на              1 рік, для експлуатації побутових кіосків:

20.1 Фізичній особі – підприємцю Маховику Тимофію Федоровичу:

20.1.1 площею 0,0016 га по вул. Щорса, 41-а, кіоск № 287 ”Ремонт взуття”;

20.1.2 площею 0,0016 га по вул. 50 років СРСР, біля ринку ”Нива”,           кіоск № 115 ”Ремонт взуття”;

20.1.3 площею 0,0016 га по вул. Магістратській, 10-а, кіоск № 79 ”Ремонт взуття”.

20.2 Фізичній особі – підприємцю Лутченку Володимиру Миколайовичу площею 0,0016 га по вул. Горького, 30,  кіоск ”Ремонт взуття”.

20.3 Фізичній особі – підприємцю Руських Ігорю Валерійовичу площею 0,0016 га по вул. Доценка, 13-а, кіоск № 337 ”Ремонт взуття”.

20.4 Фізичній особі – підприємцю Фотієву Сергію Петровичу площею 0,0016 га по вул. Доценка, 30, кіоск № 258 ”Ремонт взуття”.

21. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, фізичній особі – підприємцю Миронову Сергію Вікторовичу поновити договір оренди земельної ділянки, строком на 1 рік, площею               0,0024 га по вул. Кленовій, для експлуатації комерційного кіоску № 216.

22. Фізичній особі – підприємцю Жадан Олені Миколаївні відмовити у поновленні договору оренди земельної ділянки  площею 0,0016 га по                 вул. Генерала Бєлова, 19  для експлуатації комерційного кіоску № 467.

23. Враховуючи договір купівлі – продажу нерухомого майна від 14.03.2008 № 2244, товариству з обмеженою відповідальністю ”Центр дитячого та спортивного обладнання” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, загальною площею 0,0334 га по вул. Щорса, 45-а для експлуатації об’єкту нерухомості (побутові приміщення)  (землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 1,2 – промислове використання), в тому числі:

- площею 0,0318 га, ділянка № 1;

- площею 0,0016 га, ділянка № 2, без реального виділення в натурі.

24. Враховуючи договір купівлі – продажу від 18.01.2010 № 117, вилучити із постійного користування товариства з обмеженою відповідальністю ”ТУР” земельну ділянку площею 0,0676 га по                           вул. Дзержинського, 28 за згодою землекористувача.

  25. Враховуючи договір купівлі – продажу від 18.01.2010 № 117, Мекшуну  Станіславу Івановичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0676 га по вул. Дзержинського, 28 для експлуатації будівлі електроцеху з підвалом. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

 26. Враховуючи матеріали інвентаризації, вилучити із постійного користування комунального підприємства ”Деснянське” Чернігівської міської ради земельну ділянку площею 0,0083 га по вул. Савчука, 7-б за згодою землекористувача.

  27. Затвердити проект землеустрою щодо коригування проекту відведення земельної ділянки та передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 2 роки, площею 0,4624 га по вул. Савчука, 7-в, наданої дочірньому підприємству ”Укрсівербуд” відкритого акціонерного товариства ”ДСК” для будівництва багатоповерхового житлового будинку. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 0,5 – майбутнє будівництво).

28. Враховуючи договір купівлі – продажу нерухомого майна від 16.12.2009 № 2407, вилучити із короткострокової оренди відкритого акціонерного товариства ”Чернігівбуд” земельну ділянку площею 0,1206 га по вул. Щорса, 76 за згодою орендаря, в тому числі: 0,0099 га – проїзди спільного користування.

29. Враховуючи   договір    купівлі – продажу    нерухомого     майна   від

 

16.12.2009 № 2407 та договір купівлі – продажу майна від 16.12.2009, Замойському Володимиру Івановичу та Щуровському Василю Миколайовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, загальною площею 0,1206 га, у рівних частках, по вул. Ціолковського, 39 для експлуатації цементного складу, навісу, одноповерхової будівлі з прибудовою (землі промисловості, коефіцієнт функціонального використання =  1,2 – промислове використання), в тому числі:

- площею 0,0295 га, ділянка № 1;

- площею 0,0812 га, ділянка  № 2;

- площею 0,0099 га, ділянка № 3, без реального виділення в натурі.

30. Враховуючи договір дарування нежилого приміщення від 28.01.2009 № 260, Шкель Сергію Юрійовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0034 га по проспекту Перемоги, 91 для експлуатації нежитлового приміщення – магазину. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

31. Враховуючи договір купівлі – продажу від 22.10.2010 № 3836 та протокол загальних зборів власників підприємства від 04.10.2010 № 2, вилучити із постійного користування приватного підприємства ”Перлина-1” земельну ділянку площею 0,0058 га по проспекту Перемоги, 87 за згодою землекористувача.

32. Враховуючи договір купівлі – продажу від 22.10.2010 № 3836 та протокол загальних зборів власників підприємства від 04.10.2010 № 2, Саллюм Світлані Миколаївні та Саллюм Альоні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0058 га, у рівних частках, по проспекту Перемоги, 87 для експлуатації приміщення магазину. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

33. Враховуючи Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 02.08.2006, Крапивницькому Олександру Анатолійовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0039 га по   вул. П’ятницькій, 49 для експлуатації приміщення аптеки. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

34. Ананку Дмитру Григоровичу затвердити проект відведення  та передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 2 роки, площею 0,7760 га  на лівому березі р. Десна для рекреаційного призначення (упорядкування існуючої рекреаційної зони з будівництвом споруд рекреаційного призначення). (Землі рекреаційного призначення, коефіцієнт функціонального використання = 0,5 – землі відпочинку).

35. Враховуючи заяву Ананка Дмитра Григоровича, внести зміни до рішення міської ради від 22.07.2008 ”Про надання, вилучення і передачу земельних  ділянок   юридичним   та   фізичним   особам в межах м. Чернігова”                           

                                                                                                                                          

(30 сесія  5 скликання), у пункті 56  щодо подовження Ананку Дмитру Григоровичу строку короткострокової оренди земельною ділянкою, строком на 5 років, площею 0,2653 га на лівому березі р. Десна, для рекреаційного використання читати: ”(Землі рекреаційного призначення, коефіцієнт функціонального використання = 0,5 – землі відпочинку)”, замість: ”(Землі рекреаційного призначення, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання)”.

36. У зв’язку із закінченням строку дії договору тимчасового довгострокового користування земельною ділянкою, Копистку Ігорю Володимировичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0382 га по вул. Папанінців, 25-а для експлуатації приймального пункту посуду. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

37. Враховуючи договір купівлі – продажу котельні від 17.02.2011               № 522, Калюжному Михайлу Онисимовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0336 га по                          вул. Ріпкинській, 4 для експлуатації приміщення котельні. (Землі промисловості, коефіцієнт функціонального використання = 1,2 – промислове використання).

38. У зв’язку із закінченням строку дії договору тимчасового довгострокового користування земельною ділянкою та враховуючи договір дарування від 21.11.2009 № 4820, Змієвському Володимиру Івановичу та Скубенку Миколі Андрійовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0237 га по вул. Ленінградській, 39 для експлуатації приміщення магазину. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

39. Враховуючи п.38 рішення міської ради від 31.01.2011 ”Про передачу земельних ділянок в оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва, будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів” (5 сесія              6 скликання), вилучити із постійного користування комунального підприємства ”Деснянське” Чернігівської міської ради земельну ділянку площею 0,0038 га по вул. Родимцева, 14 за згодою землекористувача.

40. Враховуючи матеріали інвентаризації, вилучити із постійного користування Чернігівської психо - неврологічної лікарні земельну ділянку площею 0,0788 га по вул. Щорса, 3 за згодою землекористувача.

41. Враховуючи матеріали інвентаризації, вилучити із постійного користування Київського казенного експериментального протезно – ортопедичного підприємства земельну ділянку площею 0,0083 га по                  вул. Любецькій, 9 за згодою землекористувача.

42. Враховуючи матеріали інвентаризації, вилучити із постійного користування приватного підприємства ”Промінь мед” земельну ділянку площею 0,0075 га по  вул. Щорса,3 за згодою землекористувача.

 43. Враховуючи матеріали інвентаризації, Чернігівському обласному шкіряно – венеричному диспансеру припинити право постійного користування земельними ділянками:

- площею 0,11 га, ділянка № 1;

- площею 0,26 га, ділянка № 2.

44. Враховуючи матеріали інвентаризації, Чернігівському обласному шкірно – венерологічному диспансеру Чернігівської обласної ради надати земельні ділянки в постійне користування загальною площею 0,4925 га по             вул. Щорса, 3-а для експлуатації приміщень  диспансеру (землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 0,7 – землі охорони здоров’я), у тому числі:

- площею 0,1652 га, ділянка № 1;

- площею  0,1720 га, ділянка № 2;

- площею 0,1553 га, ділянка  № 3.

45. Враховуючи матеріали інвентаризації, Чернігівському обласному шкірно – венерологічному диспансеру Чернігівської обласної ради передати  земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею               0,0512 га по  вул. Щорса, 3-а – проїзд спільного користування, без реального виділення в натурі. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 0,7 – землі охорони здоров’я),

46. Чернігівському державному інституту економіки і управління затвердити проект відведення та змінити цільове призначення частини земельної ділянки площею 0,2197 га по вул. Стрілецькій, 1, замість: ”для експлуатації приміщень навчальної бази” – ”для експлуатації гуртожитку”. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 1,0 – житлова забудова).

Передбачити обмеження на використання частин земельної ділянки загальною площею 0,0832 га згідно з планом зон обмежень.

47. Обслуговуючому кооперативу ”Садівниче товариство ”Хризантема” затвердити проект відведення та передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 7,9333 га в урочищі ”Полуботки” для ведення садівництва.

48. Враховуючи матеріали інвентаризації, вилучити із короткострокової оренди закритого акціонерного товариства ”Шляхо - будівельне управління               № 14” земельну ділянку площею 0,1050 га по вул. Красносільського за згодою орендаря.

49. Відкритому акціонерному товариству ”Базис” затвердити проект відведення та передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,1050 га по вул. Незалежності, 12-а для експлуатації об’єкту незавершеного будівництвом розважального комплексу. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 0,5 – поточне будівництво).

50. Враховуючи Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 24.04.2007, Мартиненко Санії Хамзяївні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0021 га по                        вул. Преображенській, 2 для експлуатації приміщення магазину – салону з улаштуванням бару. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 –комерційне використання).

51. Підприємству ”Укрмедінвальпром” Чернігівської міської громадської організації інвалідів ”Благочин 2000” затвердити проект відведення та надати земельну ділянку в постійне користування площею 0,0432 га по проспекту Миру, 253 для будівництва ряду торгових павільйонів з полегшених конструкцій. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

52. Підприємству ”Укрмедінвальпром” Чернігівської міської громадської організації інвалідів ”Благочин 2000” затвердити проект відведення та надати земельну ділянку в постійне користування площею 0,0225 га по проспекту Миру, 249 для будівництва ряду торгових павільйонів з полегшених конструкцій. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

Передбачити обмеження на використання частини земельної ділянки на площі 0,0064 га згідно з планом зон обмежень комунального підприємства ”Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради.

53. Підприємству ”Укрмедінвальпром” Чернігівської міської громадської організації інвалідів ”Благочин 2000” затвердити проект відведення та надати земельну ділянку в постійне користування площею 0,0348 га на розі вулиць Любецької та Войкова для будівництва ряду торгових павільйонів. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

54. Клапоусу Сергію Володимировичу відмовити у внесенні змін до рішення міської ради від 29.04.2010 ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою”              (49 сесія 5 скликання), у пункті 63 щодо передачі Клапоусу Сергію Володимировичу земельної ділянки в короткострокову оренду, строком на               5 років, площею 0,0504 га по  вул. Промисловій, 11 для експлуатації частини складу-гаража, в тому числі: 0,0044 га – проїзд спільного користування, без реального виділення в натурі, читати: ”(Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання =1,2 – промислове використання)”, замість: ”(Землі промисловості коефіцієнт функціонального використання =  2,5 – комерційне використання)”.

55. Роговенку Івану Васильовичу відмовити у внесенні змін до рішення міської ради від 12.09.2008 ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова” (31 сесія                 5 скликання) у пункті 16 щодо передачі Роговенку Івану Васильовичу  земельної  ділянки в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,2225 га по проспекту Миру, 233-а для експлуатації нежитлової будівлі  (адмінбудівля, гараж, частина приміщень майстерні) читати: ”(Землі промисловості, коефіцієнт функціонального використання =1,2 – промислове використання)”, замість: ”(Землі промисловості коефіцієнт функціонального використання =  2,5 – комерційне використання)”.

56. Враховуючи договір купівлі – продажу нежилого приміщення – приміщення магазину від 24.12.2010 № 7422, вилучити із довгострокової оренди Войтешенка Валентина Миколайовича земельну ділянку площею 0,0080 га по вул. Коцюбинського, 49.

57. Враховуючи договір купівлі – продажу нежилого приміщення – приміщення магазину від 24.12.2010 № 7422, Лепкину Сергію Михайловичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0080 га по вул. Коцюбинського, 49 для експлуатації нежилого приміщення – приміщення магазину. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

58. Враховуючи договір купівлі – продажу від 13.10.2010 № 1928, вилучити із постійного користування закритого акціонерного товариства ”Ремпобуттехніка” земельну ділянку площею 0,0029 га по вул. 50 років СРСР, 7 за згодою землекористувача.

59. Враховуючи договір купівлі – продажу від 13.10.2010 № 1928, малому приватному підприємству ”Промавтоматика” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0029 га по                             вул. 50 років СРСР, 7 для експлуатації приміщення гаража. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

60. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, автокооперативу № 29 передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0642 га по вул. Боженка, 102 для експлуатації існуючих гаражів. (Землі транспорту, зв’язку, коефіцієнт функціонального використання = 1,0 – землі транспорту).

61. Враховуючи заяву Маханькова Григорія Івановича , внести зміни до рішення міської ради від 17.12.2010 ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова, надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою та затвердження проектів землеустрою щодо встановлення меж та розмірів захисних смуг річок” (3 сесія  6 скликання), у пункті 2  щодо передачі Маханькову Григорію Івановичу земельної ділянки в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0630 га по вул. 50 років СРСР, 7 для експлуатації об’єкту незавершеного будівництва – недобудованої будівлі читати: ”(Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 0,5 – поточне будівництво)”, замість:(Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання)”.

62. Враховуючи договір купівлі – продажу частини об’єкта нерухомості від 16.12.2010 № 7214, Крегулу Івану Юрійовичу надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою для оформлення права оренди на земельну ділянку по вул. Котляревського, 38 для експлуатації об’єктів нерухомості (склад та столярна майстерня).

63. Враховуючи договір купівлі – продажу 2/45 частин об’єкту незавершеного будівництва від 27.10.2010 № 5425, вилучити із короткострокової оренди товариства з обмеженою відповідальністю ”Інтершляхбуд” земельну ділянку площею 0,0015 га по вул. Челюскінців, 9 за згодою орендаря.

64. Враховуючи договір купівлі – продажу 2/45 частин об’єкту незавершеного будівництва від 27.10.2010 № 5425, Сергієнко Тетяні Михайлівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0015 га по вул. Челюскінців, 9 для експлуатації підвального приміщення. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

65. Враховуючи матеріали інвентаризації, товариству з обмеженою відповідальністю ”Пульсар” припинити право короткострокової оренди земельною ділянкою площею 0,0048 га по вул. Рокоссовського, 12 за згодою орендаря.

66. У зв’язку із закінченням строку дії договору тимчасового довгострокового користування земельною ділянкою та враховуючи матеріали інвентаризації, товариству з обмеженою відповідальністю ”Пульсар” передати земельні ділянки в короткострокову оренду, строком на 5 років, загальною площею 0,0403 га по вул. Рокоссовського, 12 для експлуатації приміщення магазину (землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання), в тому числі:

- площею 0,0042 га , ділянка № 1, без реального виділення в натурі;

- площею 0,0361 га, ділянка № 2.

67. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, приватному підприємству ”МІКАС” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 2 роки, площею 0,8774 га по вул. Попова для будівництва бази оптової торгівлі. (Землі промисловості, коефіцієнт функціонального використання = 0,5 – майбутнє будівництво).

68. Товариству з обмеженою відповідальністю ”Техноекспорт” затвердити проект відведення  та змінити цільове призначення  земельної ділянки площею 0,2180 га по вул. Гончарова, 4, замість: ”для експлуатації гаража” – ”для улаштування цеху для виробництва столярних виробів та меблів”. (Землі промисловості, коефіцієнт функціонального використання = 1,2 – промислове використання).

69. Відкритому акціонерному товариству ”Чернігівське хімволокно” надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою  на земельну ділянку по вул. Щорса, 78 для  упорядкування території.

70. Комунальному лікувально – профілактичному закладу ”Чернігівська обласна дитяча лікарня” надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою для оформлення права постійного користування на земельну ділянку по вул. Пирогова, 16 для експлуатації будівель лікарні.

71. Фізичній особі - підприємцю Медведєвій Інні Володимирівні відмовити у передачі земельної ділянки в короткострокову оренду площею 0,0018 га по вул. Шевченка, 195, зупинка „23 школа” для будівництва зупинкового комплексу з вмонтованим кіоском.

72. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку ”Кавказ” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,2903 га по вул. Підвальній, 7 для експлуатації та обслуговування житлового будинку до початку реконструкції цієї зони без права нової забудови. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального  призначення = 1,0 – землі житлової забудови).

73. Враховуючи договір оренди нерухомого майна від 17.11.2009               № 521, вилучити із постійного користування відкритого акціонерного товариства ”Облтеплокомуненерго” земельну ділянку площею 0,0504 га по                вул. Гетьмана Полуботка, 95 за згодою землекористувача.

74. Враховуючи договір оренди нерухомого майна від 17.11.2009               № 521, приватному підприємству ”Планетавікогруп” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0504 га по                      вул. Гетьмана Полуботка, 95 для реконструкції очисних споруд. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 0,65– землі технічної інфраструктури).

75. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, Чернігівській обласній організації фізкультурно-спортивного товариства „ДИНАМО” України передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,1224 га по вул. Академіка Павлова, 22 для експлуатації адміністративної будівлі. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 1,0 – громадська забудова).

76. Руднику Сергію Миколайовичу відмовити у передачі земельної ділянки в  короткострокову оренду, строком на 1 рік, площею 0,2400 га по                                 вул. Незалежності, для експлуатації платної автомобільної стоянки.

77. У зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди земельної ділянки, приватному підприємству ”Аметіз” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0240 га по                          вул. Примакова, 10 для експлуатації приміщення магазину. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

78. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, товариству з обмеженою відповідальністю ”ВАЛВІ ЛТД” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0427 га по проспекту Миру, 36-а для експлуатації нежилого приміщення комерційного призначення. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

79. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки та враховуючи додаткову угоду № 3 від 19.07.2010 до договору оренди № 742 Д від 24.11.2006, фізичній особі - підприємцю Сафонову Кліму Анатолійовичу   продовжити   строк    короткострокової     оренди    земельною                     

ділянкою, строком до 31.07.2012 року, площею 0,0005 га по проспекту                Миру, 61 для експлуатації приміщення інформаційно-офісного центру. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

80. У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди земельної ділянки, акціонерному товариству закритого типу ”Виробничо-торгівельне підприємство ”Укрбудконтракт” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,1690 га по вул. Любецькій, 46 для експлуатації частини складу, в тому числі: 0,0107 га – проїзд спільного користування, без реального виділення в натурі. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

81. У зв’язку із закінченням строку дії договору тимчасового довгострокового користування земельною ділянкою, товариству з обмеженою відповідальністю ”Виробничо - комерційне підприємство ”ПЕГАС” передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею    0,0150 га по проспекту Миру, 89 для експлуатації  приміщення магазину. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

82. Враховуючи матеріали інвентаризації, вилучити із короткострокової оренди приватного підприємства ”Техкомсервіс” земельну ділянку площею 0,0034 га по проспекту Миру, 263 за згодою орендаря.

83. Враховуючи матеріали інвентаризації, комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0034 га по проспекту Миру, 263 для експлуатації нежитлового приміщення. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 – комерційне використання).

84. Враховуючи висновок управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради, внести зміни до рішення міської ради від 26.06.2007 ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання згоди на розроблення проекту відведення земельних ділянок” (18 сесія 5 скликання)  у пункті 1 щодо   передачі Пилипенко Ларисі Василівні земельної ділянки в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0021 га по вул. Любецькій, 9-а читати: ”для експлуатації нежитлового приміщення - магазину непродовольчих товарів з офісними приміщеннями”, замість: ”для експлуатації нежитлового приміщення– магазину” і далі за текстом.

85. Враховуючи Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 24.11.2010, вилучити із постійного користування комунального підприємства ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради земельну ділянку по                  вул. 1-го Травня, 170 за згодою землекористувача.

86. Враховуючи Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 24.11.2010, товариству з обмеженою відповідальністю ”Технології Добробуту”            

передати земельні ділянки в короткострокову оренду, строком на 5 років, загальною площею 0,2616 га по вул. 1-го Травня, 170-а для експлуатації будівлі діалізного центру. (Землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 0,7 – землі охорони здоров’я), в тому числі:

- площею 0,2160 га, ділянка № 1;

- площею 0,0456 га, ділянка № 2.

 Міський голова                                                                                     О. В. Соколов

Про внесення змін до рішення Чернігівської міської ради від 17.12.2010 "Про затвердження ставок земельного податку та встановлення розміру орендної плати за землю в місті Чернігові на 2011 рік" (3 сесія 6 скликання)

 

Розглянувши пропозиції управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради, міська рада вирішила:

1. Внести зміни до пункту 4 рішення міської ради від 17.12.2010 "Про затвердження ставок земельного податку та встановлення розміру орендної плати за землю в місті Чернігові на 2011 рік" (3 сесія 6 скликання), виклавши його в наступній редакції:

"Керуючись статтею 288 Податкового кодексу України, встановити розмір орендної плати за землю:

 - землі житлової та громадської забудови на рівні 3- кратного розміру земельного податку;

- землі промисловості на рівні 3- кратного розміру земельного податку;

- землі транспорту, зв'язку,  технічної інфраструктури на рівні  3- кратного розміру земельного податку;

- землі рекреаційного призначення та інші відкриті землі на рівні 3- кратного розміру земельного податку;

- землі житлової та громадської забудови, промисловості та інші категорії земель при умові комерційного використання:

а) автотехобслуговування (мийки, СТО та інші послуги) на рівні 3- кратного розміру земельного податку;

б) землі, передані для реконструкції та експлуатації нежитлових приміщень, вбудованих в багатоповерхові  будівлі на рівні 6- кратного розміру земельного податку;

в) оптової торгівлі, роздрібної торгівлі та іншого неврахованого вище комерційного використання на рівні 4- кратного розміру земельного податку;

г) землі, передані для будівництва та експлуатації об’єктів ринкової інфраструктури на рівні 3- кратного розміру земельного податку;

д) землі,  передані для експлуатації:

- побутових кіосків 12 грн. 03 копійки за 1 кв.м;

- комерційних кіосків в оціночних районах 29, 33, 35, 77, 78, 79, 81, 82 – 96 грн. 78 копійок за 1 кв.м, а в інших оціночних районах – 51 грн. 84 копійки за 1 кв.м;

е) землі, передані для будівництва та експлуатації автозаправних станцій на рівні 6- кратного розміру земельного податку.

2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

3. Це рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.). 

Міський голова                                                                                  О. В. Соколов


Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чернігова за станом на 01.01.2010

 

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Чернігова за станом на 01.01.2010, виготовлену Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя, відповідно до вимог Земельного кодексу України, Законів України «Про оцінку земель», «Про місцеве самоврядування в Україні», Чернігівська міська рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Чернігова за станом на 01.01.2010, що додається.

2. Встановити, що середня (базова вартість) одного квадратного метра земельної ділянки становить 176 грн. 39 копійок, з урахуванням коефіцієнту індексації за 2010 рік (1,0).

3. Встановити, що розрахунок розміру податку за землю та орендної плати проводити відповідно до грошової оцінки земель різного функціонального призначення у розрізі економіко-планувальних зон.

4. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

5. Це рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

6. Управлінню Держкомзема у м. Чернігові забезпечити видачу витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку окремих земельних ділянок.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.).

Міський голова                                                                                  О. В. Соколов

Про передачу, вилучення земельних ділянок юридичним і фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова

 

Розглянувши клопотання, заяви юридичних та фізичних осіб, постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин про передачу, вилучення земельних ділянок юридичним і фізичним  особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова, керуючись Земельним кодексом України, Законами України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, ”Про оренду землі”, міська рада вирішила:

1. Пункт  17.2  рішення   міської   ради   від  24.06.2010  ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою”  щодо відмови у передачі фізичній особі – підприємцю Рудичу Валентину Миколайовичу  земельної ділянки в короткострокову оренду площею  0,0016 га по вул. Орловській, 6 для експлуатації побутового кіоску  № 303 ”Ремонт взуття” вважати таким, що втратив чинність.

2. Фізичній особі – підприємцю Рудичу Валентину Миколайовичу передати земельну ділянку  в короткострокову оренду площею  0,0016 га по       вул. Орловській, 6 для експлуатації побутового кіоску № 303 ”Ремонт взуття”.

3. Пункт 108 рішення міської ради від 30.03.2010 ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою” (48 сесія 5 скликання) щодо поновлення Черненку Дмитру Михайловичу договору оренди земельної ділянки, строком на 5 років, площею 0,0520 га по проспекту Миру, 45 для експлуатації магазину – бару та пункт 71 рішення міської ради від 29.04.2010 ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою” (49 сесія  5 скликання) щодо внесення змін до рішення міської ради від 30.03.2010 року ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою” (48 сесія 5 скликання) у пункті 108 читати: ”по проспекту Миру, 45-а” замість: ”по проспекту Миру, 45” вважати таким, що втратив чинність.

4. У зв’язку з уточненням, внести зміни до рішення міської ради від 16.09.2010 ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах                м. Чернігова” (53 сесія 5 скликання) у пункті 1.10 про надання дозволу Середі Леоніду Павловичу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини власної земельної ділянки по вул. Седнівській, 23/65, читати: ”для розміщення торгового павільйону”, замість: ”для розміщення торгового кіоску”.

            Пункт 3 рішення міської ради від 28.12.2010 року ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова” про відмову Середі Леоніду Павловичу  у внесенні  змін до рішення міської ради від 16.09.2010 ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова”             (53 сесія 5 скликання) вважати таким, що втратив чинність.

5. Ногач Наталії Василівні надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення власної земельної ділянки по вул. С.Єфремова, суміжно з ділянкою № 52, замість: ”для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)” – ”для будівництва та обслуговування об’єкту торгівлі та надання послуг”, при умові розроблення та затвердження в установленому порядку землевпорядної документації протягом  року.

 6. Талашу Володимиру Михайловичу надати дозвіл на розроблення документації із землеустрою на збільшення власної присадибної земельної ділянки по вул. Бобровицькій, 79 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Пункт 2.2 рішення міської ради від 31.01.2011 "Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за давністю користування" (5 сесія 6 скликання) вважати таким, що втратив чинність.

7. Ковалю Валерію Івановичу та Караван Олені Павлівні надати дозвіл на розроблення проекту відведення на зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. 2-га Кордівка, 17, замість: ”для городництва” – ”для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Пункт 40 рішення міської ради  від 26.06.2007 ”Про передачу земельних ділянок у власність або надання їх у користування громадянам, вилучення земельних ділянок із користування громадян та надання згоди на розроблення проектів відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів” (18 сесія 5 скликання) вважати таким, що втратив чинність.

8. Пункт 12 рішення міської ради від 06.08.2010 ”Про передачу земельних ділянок в оренду громадянам, вилучення земельних ділянок із користування громадян для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва та експлуатації індивідуальних гаражів, городництва та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою” (52 сесія 5 скликання) щодо передачі Романенко Людмилі Петрівні земельної ділянки в короткострокову оренду, строком на                 5 років, площею 0,0236 га по вул. Житомирській, 43 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) вважати таким, що втратив чинність.

Договір оренди земельної ділянки розірвати у встановленому порядку.

9. Враховуючи звернення представників двох фракцій до Чернігівського міського голови, пункт 27 рішення Чернігівської міської ради від 28.12.2010 ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою” (4 сесія 6 скликання) щодо передачі закритому акціонерному товариству ”Чернігівський ремонтно – монтажний комбінат” земельної ділянки в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,9140 га на розі вулиці Жабинського та проспекту Перемоги для експлуатації змішаного ринку ”Привокзальний” (землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 –комерційне використання) скасувати.

Міський голова                                                                                  О. В. Соколов

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення


Розглянувши заяву Ребенка Миколи Григоровича, керуючись Земельним кодексом України та Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Громадянину Ребенку Миколі Григоровичу продати у власність земельну ділянку площею 0,3057 га по  вул. Борисенка, 47-а для експлуатації будівлі промислового призначення (землі комерційного використання).

2. Затвердити ціну продажу земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього рішення – 1013364 грн. 93 коп. (один мільйон  тринадцять тисяч триста шістдесят чотири гривні 93 коп.) без податку на додану вартість (331 грн. 49 коп./кв.м).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.).

Міський голова                                                                                  О. В. Соколов 

  Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за давністю користування

 

Розглянувши заяви громадян та пропозиції управління земельних ресурсів міської ради про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за давністю користування, керуючись Земельним кодексом України, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про оренду землі", "Про землеустрій", міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва:

1.1 Сьомченко Наталії Олексіївні на земельну ділянку по вул. Високій, 1-з для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1.2 Севрюк Надії Петрівні на збільшення власної присадибної земельної ділянки по вул. Григоренка, 23 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1.3 Севрюк Вірі Петрівні на земельну ділянку, суміжну з ділянкою № 3-а по проспекту Миру для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1.4 Ганжі Костянтину Володимировичу на збільшення присадибної земельної ділянки по вул. Олени Білевич, 27 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1.5 Приступі Анатолію Михайловичу на збільшення присадибної земельної ділянки по вул. Олени Білевич, 27 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1.6 Кушнір Юрію Миколайовичу на збільшення присадибної земельної ділянки по 1-му провул. Шевченка, 16 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (на умовах оренди).

1.7 Малофєєнку Миколі Івановичу на земельну ділянку по вул. Сабурова, 52 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (на умовах оренди).

1.8 Кольчицькій Ніні Петрівні на земельну ділянку по вул. Черкаській, 99 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2 У зв'язку із закінчення строку дії дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення, Ковалю Володимиру Івановичу надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення на земельну ділянку по вул. Нафтовиків, 97 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), при умові розроблення та затвердження в установленому порядку землевпорядної документації протягом року.

3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення на земельну ділянку громадянам:

3.1 Кулазі Олександру Сергійовичу та Кулазі Сергію Сергійовичу на збільшення власної присадибної земельної ділянки по вул. Авдєєнка, 2-а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

3.2 Ломако Олександру Валентиновичу на збільшення присадибної земельної ділянки по вул. Ушакова, 45 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 Міський голова                                                                                  О. В. Соколов

 Про передачу земельних ділянок в оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва, будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

 

Розглянувши заяви громадян та пропозиції управління земельних ресурсів міської ради про передачу земельних ділянок в оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва, будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України “Про оренду землі", міська рада вирішила:

1. Згідно з виконаною інвентаризацією, Дорошенку Івану Сергійовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0259 га по провул. Фурманова, 9-а для городництва.

2. Згідно з виконаною інвентаризацією, Широкану Миколі Миколайовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0677 га по вул. Фурманова, 15-а для городництва.

3. Згідно з виконаною інвентаризацією, Довженок Олені Володимирівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0310 га по провул. Арсенальців, 5 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4. Згідно з виконаною інвентаризацією, Тараторовій Валентині Василівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0667 га по вул. 1-ша Кордівка, 44, кв. 1 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Земельна ділянка передається в оренду без права нової забудови.

5. Згідно з виконаною інвентаризацією, Мозговому Михайлу Васильовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0667 га по вул. 1-ша Кордівка, 44, кв. 2 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Земельна ділянка передається в оренду без права нової забудови.

6. Враховуючи договір дарування від 10.12.2002 року № 8548, Шиловій Юлії Сергіївні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0192 га по вул. Михайла Комочкова, 23 для городництва.

7. У зв'язку із закінченням строку дії договору оренди, Корнієць Світлані Василівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0657 га по вул. Ушакова, 23-г для городництва, без права забудови.

8. Згідно з виконаною інвентаризацією, Друпп Тамарі Василівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0018 га по проспекту Перемоги, 27 для експлуатації індивідуального гаража.

9. Кравченку Миколі Григоровичу надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою, що посвідчує право оренди на земельну ділянку по вул. Маресьєва для обслуговування індивідуального гаража.

10. Враховуючи договір купівлі-продажу від 04.02.2010 року № 127, Лободі Надії Миколаївні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0773 га по вул. 1-го Травня, 261 для городництва.

11. Кузьменкову Фомі Васильовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0018 га у дворі будинку № 80 по вул. Долорес Ібаррурі для установки та обслуговування тимчасового металевого гаража.

12. У зв'язку із закінченням строку дії договору оренди, Коробко Миколі Петровичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 2 роки, площею 0,0560 га по вул. Береговій, 11 для городництва, до початку реконструкції території.

13. Згідно з виконаною інвентаризацією, Тетері Дмитру Семеновичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0426 га по вул. Варзара, 23 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

14. Згідно з виконаною інвентаризацією, Діброві Тамарі Сергіївні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0350 га по вул. Фікселя, 61 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

15. Згідно з виконаною інвентаризацією, Шелудьку Петру Івановичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0369 га по вул. Лесі Українки, 7 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

16. Згідно з виконаною інвентаризацією, Кравченку Олександру Петровичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0400 га по вул. Сабурова, 2 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

17. Згідно з виконаною інвентаризацією, Алпатьєвій Валентині Макарівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0109 га по вул. Толстого, 55/6 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

18. Згідно з виконаною інвентаризацією, Даниленко Катерині Григорівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0490 га по вул. Сонячній, 2-а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

19. Згідно з виконаною інвентаризацією, Шикулі Юрію Віталійовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, загальною площею 0,0819 га по вул. Придеснянській, 12-а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в тому числі:

- площею 0,0736 га, ділянка № 1;

- площею 0,0083 га, ділянка № 2.

20. Згідно з виконаною інвентаризацією, Суровець Оксані Максимівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0288 га по вул. Варзара, 122 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

21. Згідно з виконаною інвентаризацією, Шеметун Людмилі Володимирівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0564 га по вул. Пархоменка, 31 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

22. Згідно з виконаною інвентаризацією, Гайдук Надії Григорівні – 1/3 частки, Гайдуку Миколі Івановичу – 1/3 частки та Гайдуку Олександру Миколайовичу – 1/3 частки передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, загальною площею 0,0280 га по провул. Гайовому, 7 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в тому числі:

- площею 0,0052 га, ділянка № 1;

- площею 0,0228 га, ділянка № 2.

23. Згідно з виконаною інвентаризацією, Коту Станіславу Васильовичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0509 га по вул. Варзара, 15 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

24. Згідно з виконаною інвентаризацією, Воротіловій Ангеліні Федорівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0666 га по вул. Лесі Українки, 5 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

25. Згідно з виконаною інвентаризацією, Черних Віктору Володимировичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0222 га по вул. Кузнечній, 9 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

26. Вергелес Раїсі Йосипівні затвердити проект відведення та передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0010 га по вул. 1-го Травня, 205 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

27. У зв'язку із закінченням строку тимчасового, довгострокового користування, Бобир Лідії Михайлівні та Бобиру Борису Григоровичу передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0657 га, у рівних частках, по вул. Нахімова, 78 для городництва.

Земельна ділянка передається в оренду без права нової забудови.

28. Макарчук Тамарі Митрофанівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0018 га по вул. Текстильників, 11-а для установки та обслуговування тимчасового металевого гаража.

29. Згідно з виконаною інвентаризацією, Савонік Галині Федорівні передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0262 га по вул. Толстого, 19-а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

30. Враховуючи негативний висновок управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради, відмовити у наданні в оренду Черкашину Сергію Вячеславовичу земельної ділянки по вул. Пролетарський Гай, 16 площею 0,0829 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

31. Внести зміни до рішення міської ради від 17.12.2010 "Про передачу земельних ділянок в оренду для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва та експлуатації індивідуальних гаражів, городництва" (3 сесія 6 скликання), у пункті 53 читати: "у дворі будинку № 6 по вул. Червоногвардійській" замість "у дворі будинку № 6-а по вул. Червоногвардійській" і далі за текстом.

32. Згідно з виконаною інвентаризацією, Новгородській Аллі Іванівні – 5/12 частки та Леоненко Наталії Василівні – 7/12 частки передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0051 га по вул. Авдєєнка, 8 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 Міський голова                                                                                    О. В. Соколов

 Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

 

Розглянувши заяви громадян та пропозиції управління земельних ресурсів міської ради про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, керуючись Земельним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Передати у власність безоплатно земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам:

1.1 Дорошенку Івану Сергійовичу по провул. Фурманова, 9-а площею 0,1000 га.

1.2 Шоха Анатолію Івановичу по вул. Забарівській, 29 площею 0,0420 га.

1.3 Широкану Миколі Миколайовичу по вул. Фурманова, 15-а площею 0,1000 га.

1.4 Потапенко Надії Іванівні по вул. В. Липинського, 28 площею    0,1000 га.

1.5 Осипенко Любові Миколаївні та Клевець Валентині Миколаївні по вул. Правди, 8 площею 0,0563 га, у рівних частках.

Пункт 1.59 рішення міської ради від 12.09.2008 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів" (31 сесія 5 скликання) у частині передачі у власність Бондар Меланії Іллівні земельної ділянки по вул. Правди, 8 площею 0,0563 га скасувати у зв'язку із її смертю.

1.6 Вороніну Віктору Миколайовичу по вул. Тихій, 33-а, кв. 1 площею 0,0507 га.

1.7 Баранову Андрію Васильовичу по вул. Тихій, 33-а, кв. 2 площею 0,0605 га.

1.8 Шляхур Ларисі Володимирівні по вул. Заньковецької, 39-б, кв. 2 площею 0,0218 га.

1.9 Буркун Галині Михайлівні по вул. Тульській, 22 площею 0,0484 га.

1.10 Нестеренко Тамарі Анатоліївні, Нестеренко Олександру Федоровичу та Мартиненко Тетяні Олександрівні по вул. Толстого, 131, кв. 1 площею 0,0105 га, у рівних частках.

1.11 Красножону Григорію Івановичу по вул. Славутицькій, 38 площею 0,1000 га.

1.12 Скребець Надії Володимирівні та Скребцю Дмитру Володимировичу по провул. Вокзальному, 10, кв. 1 площею 0,0824 га, у рівних частках.

1.13 Мандрико Ірині Василівні по вул. П'ятницькій, 125, кв. 1 площею 0,0088 га.

1.14 Мажузі Надії Олексіївні по вул. Глинки, 6 площею 0,0492 га.

1.15 Яременко Юлії Михайлівні по вул. Шевченка, 173-а, кв. 1 площею 0,0370 га.

1.16 Костюк Галині Миколаївні – 13/24 частки та Костюку Григорію Михайловичу – 11/24 частки  по вул. Правди, 19 площею 0,0638 га.

1.17 Сушку Миколі Сергійовичу по вул. Полянській, 8 площею       0,0829 га.

1.18 Шульзі Ларисі Володимирівні по вул. Алексєєва, 21-а площею 0,0531 га.

1.19 Гаркуші Олександрі Григорівні по провул. Проектному, 9 площею 0,0626 га.

1.20 Бешун Олександрі Федорівні по вул. 21-го Вересня, 50 площею 0,0602 га.

1.21 Довженок Олені Володимирівні по провул. Арсенальців, 5 площею 0,1000 га.

1.22 Шевчику Олексію Олексійовичу по вул. Тичини, 51-а площею 0,0597 га.

1.23 Сєнаторовій Валентині Іванівні по вул. Орловській, 88 площею 0,0435 га.

1.24 Халашу Миколі Петровичу по вул. Перемоги, 61 площею 0,0632 га.

1.25 Марусик Ірині Миколаївні по вул. П'ятницькій, 73 площею      0,0353 га.

1.26 Фурсі Юрію Васильовичу по вул. Славутицькій, 36 площею    0,0600 га.

1.27 Ширай Володимиру Миколайовичу по вул. 2-га Кордівка, 17 площею 0,1000 га.

1.28 Мартиновій Валентині Василівні по вул. Стратилата, 4 площею 0,0534 га.

1.29 Семененко Раїсі Дмитрівні по вул. Шевцової , 18 площею 0,0576 га.

1.30 Петренку Василю Івановичу по вул. Банченкова, 36 площею   0,0882 га.

1.31 Робець Вікторії Сергіївні по провул. Партизанському, 12, кв. 2 площею 0,0282 га.

1.32 Ваді Людмилі Олексіївні по провул. Партизанському, 12, кв. 1 площею 0,0282 га.

1.33 Позняку Віктору Васильовичу по вул. 1-го Травня, 238 площею 0,1000 га.

1.34 Сапону Івану Максимовичу по вул. Неборака, 10 площею 0,0952 га.

1.35 Тараторовій Валентині Василівні по вул. 1-ша Кордівка, 44, кв. 1 площею 0,1000 га.

Земельна ділянка передається у власність без права нової забудови.

1.36 Мозговому Михайлу Васильовичу по вул. 1-ша Кордівка, 44, кв. 2 площею 0,1000 га.

Земельна ділянка передається у власність без права нової забудови.

1.37 Пушкіній Ганні Олександрівні по вул. Самойловича, 16 площею 0,0595 га.

1.38 Горлінській Ганні Михайлівні по вул. Матчанова, 3 площею    0,0371 га.

1.39 Чумаку Григорію Михайловичу по вул. Матчанова, 3 площею    0,0398 га.

1.40 Кононович Надії Олексіївні по вул. Гомельській, 2-б площею  0,0652 га.

1.41 Зюзько Надії Федорівні та Самардаку Володимиру Миколайовичу по вул. Геологічній, 67 площею 0,1000 га, у рівних частках.

1.42 Кожевніковій Наталії Володимирівні по вул. Сагайдак, 18, кв. 1 площею 0,1000 га.

1.43 Мошко Ганні Михайлівні по вул. Льговській, 67 площею 0,0600 га.

1.44 Боську Володимиру Петровичу по вул. Гребінки, 5, кв. 2 площею  0,0251 га.

1.45 Самсоненку Олександру Сергійовичу по вул. Верені, 16, кв. 1 площею 0,0265 га.

1.46 Плашковій Наталії Миколаївні та Плашковій Катерині Юріївні по вул. Верені, 16, кв. 2 площею 0,0317 га, у рівних частках.

1.47 Сердюк Наталії Михайлівні та Василенко Ользі Гнатівні по вул. Гребінки, 6 площею 0,0588 га, у рівних частках.

1.48 Крук Івану Олександровичу по вул. Профрад, 5, кв. 1 площею 0,0787 га.

1.49 Стукалу Анатолію Фадійовичу по вул. Шевченка, 270-а площею 0,0420 га.

1.50 Акуленку Геннадію Васильовичу по вул. Гастелло, 49 площею 0,0786 га.

1.51 Сташук Світлані Іванівні та Воробей Тетяні Василівні по провул. Сєрікова, 4 площею 0,0295 га, у рівних частках.

1.52 Железному Станіславу Анатолійовичу по вул. Нахімова, 20 площею 0,0522 га.

1.53 Мекшун Марині Миколаївні та Мекшуну Роману Вікторовичу по вул. Муринсона, 6, кв. 4 площею 0,0311 га, у рівних частках.

1.54 Новгородській Аллі Іванівні – 5/12 частки та Леоненко Наталії Василівні – 7/12 частки по вул. Авдєєнка, 8 площею 0,1000 га.

1.55 Вороному Миколі Олександровичу по вул. Блажкуна, 10 площею 0,0493 га.

1.56 Слєсару Олегу Володимировичу по вул. Героїв Чорнобиля, 48 площею 0,0559 га.

1.57 Черв'як Оксані Олександрівні по вул. Нахімова, 93 площею     0,0488 га.

1.58 Кобець Зої Василівні по вул. Тихій, 13 площею 0,1000 га.

1.59 Мельничук Людмилі Сергіївні по вул. Ломоносова, 18, кв. 2 площею 0,0814 га.

1.60 Касперському Петру Миколайовичу по вул. В. Липинського, 43-а площею 0,0999 га.

1.61 Аніщенко Ользі Миколаївні по вул. Кірова, 33-а площею 0,0870 га.

2. Передати у власність безоплатно земельні ділянки для ведення садівництва членам садівничого товариства:

2.1 "Джерело":

- Захарченко Надії Миколаївні, яка мешкає по 1-му провул. Чкалова, 5, м. Городня Чернігівської області, ділянку № 26 площею 0,0594 га.

2.2 "ім. Мічуріна":

- Свербей Лідії Василівні, яка мешкає по вул. Шевченка, 47-а, кв. 25, ділянку № 16 площею 0,0516 га.

2.3 "Восход":

- Коваленку Володимиру Васильовичу, який мешкає по вул. Шевченка, 32, кв. 63, ділянку по вул. Пролетарський Гай, 8-а площею 0,0797 га.

2.4 "Авіатор":

- Василевській Світлані Володимирівні, яка мешкає по вул. Рокоссовського, 17, кв. 76, ділянку № 174 площею 0,0311 га.

3. Внести зміни до рішення міської ради від 31.01.2011 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою" (5 сесія 6 скликання), у пункті 1.44 читати: "Поздняковій Ганні Григорівні", замість: "Позняковій Ганні Григорівні" і далі за текстом.

4. Пункт 4.1.169 рішення міської ради від 25.12.2009 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (45 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Шемендюку Миколі Павловичу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку по вул. Вишневій, 24 скасувати за його згодою.

5. Пункт 4.1.113 рішення міської ради від 29.01.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (46 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Коломійцю Григорію Івановичу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку по вул. Довженка, 10 скасувати за його згодою.

6. Пункт 4.1.51 рішення міської ради від 29.01.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (46 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Мартинюк Людмилі Володимирівні на виготовлення технічної документації на земельну ділянку по вул. Смирнова, 8 скасувати за її згодою.

7. Внести зміни до державного акта на право приватної власності на землю виданого Моісеєнку Миколі Степановичу, Моісеєнко Надії Антонівні, Моісеєнку Олегу Миколайовичу по вул. Жабинського, 2-а, читати: "Моісеєнку Миколі Степановичу, Моісеєнко Надії Антонівні, Моісеєнку Олегу Миколайовичу, у рівних частках".

8. Згідно з виконаною інвентаризацією, Кучерявому Олександру Володимировичу, Кучерявій Ользі Олегівні, Кучерявому Сергію Олександровичу, Кійко Ірині Леонідівні, Зенченко Тетяні Олегівні та Зенченко Дарині Дмитрівні передати у власність безоплатно земельну ділянку площею 0,0136 га, у рівних частках, по вул. Профрад, 26 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), двір спільного користування.

9. Пункт 4.1.213 рішення міської ради від 29.01.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (46 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Павленку В'ячеславу Володимировичу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку по 2-му провул. Кривоноса, 16 скасувати за його згодою.

10. Пункт 4.2.7 рішення міської ради від 25.12.2009 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (45 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Черненькій Валентині Тимофіївні на виготовлення технічної документації на земельну ділянку № 12 в садівничому товаристві "Каштан" скасувати за її згодою.

11. Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 року № 844 (в редакції постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2009 року № 1112), Костіній Ніні Дмитрівні затвердити технічну документацію із землеустрою з безоплатного оформлення та видачі державного акта на право власності на земельну ділянку по вул. Новоукраїнській, 13 площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

12. Горбачу Івану Олексійовичу, Горбач Тетяні Іванівні та Горбачу Артему Івановичу затвердити проект відведення та передати у власність безоплатно земельну ділянку площею 0,0999 га, у рівних частках по вул. Високій, 13 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

13. Братиці Ользі Іванівні затвердити проект відведення та передати у власність безоплатно земельну ділянку площею 0,0860 га по вул. Високій, 21 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Пункт 1.3 рішення міської ради від 30.09.2009 "Про надання згоди на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів за давністю користування" (42 сесія 5 скликання) вважати таким, що втратив чинність.

14. Передати у власність безоплатно земельні ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянам:

14.1 Левченку Михайлу Васильовичу по вул. Гетьмана Полуботка, автокооператив № 34, гараж № 10 площею 0,0031 га.

14.2 Гавриш Вірі Григорівні по провул. Нафтовиків, 1-а/1 площею   0,0077 га.

14.3 Ісаєнко Олені Іванівні в м. Чернігові (Олександрівка), гараж № 149 площею 0,0026 га.

15. Пункт 4.2.3 рішення міської ради від 25.12.2009 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (45 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Бушай Олені Федорівні на виготовлення технічної документації на земельну ділянку № 11-н в садівничому товаристві "Урожай" скасувати за її згодою.

16. Враховуючи технічну помилку, пункт 2.3 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради народних депутатів від 27.12.1994 "Про затвердження матеріалів інвентаризації земель підприемств міста та надання земельних ділянок для державного та індивідуального будівництва" № 219 у частині передачі у приватну власність Кузнецовій Катерині Микитівні земельної ділянки площею 582 кв. м. для ведення садівництва в садівничому товаристві "Ластівка" скасувати.

Державний акт на право приватної власності на землю, реєстраційний № 510 анулювати за згодою землевласника.

17. Пункт 4.1.319 рішення міської ради від 29.01.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (46 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Щербині Михайлу Дмитровичу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку по вул. Кривоноса, 47/1, скасувати за його згодою.

18. Пункт 4.1.305 рішення міської ради від 29.01.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (46 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Лучка Михайлу Миколайовичу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку по вул. І.Шрага, 17/2, скасувати за його згодою.

19. Руднику Миколі Федосовичу затвердити проект відведення зі зміни цільового призначення орендованої земельної ділянки площею 0,0883 га по вул. Нафтовиків, 113, замість: "для городництва" - "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)".

Руднику Миколі Федосовичу передати у власність земельну ділянку площею 0,0883 га по вул. Нафтовиків, 113 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

20. Ткаченку Віктору Павловичу затвердити проект відведення та  змінити цільове призначення власної земельної ділянки площею 0,1100 га по вул. 1-го Травня, 349-а, замість: "для ведення особистого підсобного господарства"  - "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)".

21. Внести зміни до рішення міської ради від 17.12.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою" (3 сесія 6 скликання), у пункті 5 читати: "по вул. Інтернаціональній, 18", замість: "по вул. Весняній, 7" і далі за текстом.

22. Враховуючи свідоцтво про смерть від 15.11.2010 № 3195, пункт 1.54 рішення міської ради від 17.12.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою" (3 сесія 6 скликання) у частині передачі у власність  скасувати.

Міський голова                                                                                  О. В. Соколов

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів

Розглянувши заяви громадян та пропозиції управління земельних ресурсів міської ради про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», «Про землеустрій», міська рада вирішила:

1. Хропатому Василю Михайловичу надати дозвіл на розроблення проекту відведення на земельну ділянку, розміщену навпроти ділянки № 26 по вул. Солов'їній для ведення садівництва (на частину земельної ділянки, розміщену в межах міста Чернігова), при умові розроблення та затвердження в установленому порядку землевпорядної документації протягом року.

2. Внести зміни до пункту 1.6 рішення міської ради від 24.06.2010 "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва і обслуговування індивідуальних гаражів та городництва" (51 сесія 5 скликання), у частині надання дозволу на розроблення проекту відведення Йовенко Варварі Федорівні на земельну ділянку по вул. Попова, 13 читати: "для експлуатації індивідуального гаража (на умовах оренди)", замість: "для будівництва господарської будівлі (сараю)" і далі за текстом.

3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення:

3.1 Враховуючи негативний висновок управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради, Осипенко Тетяні Григорівні на земельну ділянку по вул. Попова (будівельний № 50-а) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3.2 Враховуючи негативний висновок управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради, Сидорні Івану Митрофановичу на земельну ділянку по вул. Попова (будівельний № 48-а) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3.3 Шматусі Ганні Миколаївні на земельну ділянку, суміжну з ділянкою № 32-з по вул. Малиновського для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Міський голова                                                                                    О. В. Соколов

 

 

Коментарі (2)

Человище | 2011-06-17 10:02

Шеремет стал сливать Зинину все на Соколова Браво

земля-колхоз | 2011-06-17 10:00

Ну, и? Все так хотели увидеть эти решения, столько спекуляций выкручивали из этих вопросов! И где комменты, где возмущённая "общественность" ? Вот вам и дали то что хотели, нашли что-то страшное и противозаконное???!!!:)))))
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У день архангела Михаїла у Чернігові 84 юнаки склали Військову присягу

Олександр Парій, кореспондент АрміяInform