Останнє оновлення: 22:48 понеділок, 23 листопада
Прозора влада
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Міська влада розкриває таємниці земельних рішень
 Міська влада розкриває таємниці земельних рішень

Міська влада розкриває таємниці земельних рішень

Інтернет видання «Високий Вал» розпочинає інформаційний проект «Про земельні питання, що ухвалює Чернігівська міська рада».

Це питання вже неодноразово порушувалося ЗМІ, а на адрес міської влади закидалися звинувачення, щодо її закритості.

Наразі все зміниться. міська влада погодилася на розкриття рішень, що ухвалюються, та, на думку журналістів, викликають багато запитань.

Нарікання небезпідставні, бо на кожній сесії Чернігівська міська рада ухвалює чимало питань земельного характеру, але до сьогодні, жодне з них не було відомо загалу.

Реалізація даного проекту стала можлива завдяки підтримки Чернігівського міського голови Олександра Соколова, який прагне демонструвати відкритість підконтрольного йому органу. Вважаємо, що започаткована співпраця з боку міського голови щодо налагодження відкритості роботи міськради, має стати прикладом і для інших, відносно доступу до інформації.

Наразі, лише можемо передрукувати надані «Високому Валу» рішення та висловити сподівання, що цей проект і надалі буде реалізовуватися, а міська рада буде надавати всі земельні рішення, що ухвалює.

Сьогодні публікуємо тільки невеличку частину рішень. У повному обсязі публікація усіх сесій готується з понеділка,  16 травня.

31 березня 2011 р.(Сьома сесія шостого скликання)

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова.

Розглянувши клопотання, заяви юридичних та фізичних осіб, пропозиції управління земельних ресурсів міської ради про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова, міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення, при умові розроблення та затвердження в установленому порядку землевпорядної документації протягом  року:

1.1 Товариству з обмеженою відповідальністю ”Атом Плюс” на зміну цільового призначення орендованих земельних ділянок  по вул. Щорса, 66-а, замість: ”для експлуатації об’єктів нерухомості”– ”для будівництва магазину продовольчих товарів та будівництва платної автомобільної стоянки”.

1.2 Чернігівському міському центру фізичного здоров’я населення ”Спорт для всіх” на земельну ділянку по вул. Героїв Чорнобиля для розміщення спортивного майданчику з пляжного футболу та волейболу.

1.3 Дубині Анатолію Антоновичу на зміну цільового призначення власної земельної ділянки по вул. Старий Вокзал, 3, замість: ”для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)” – ”для розміщення об’єкту сервісу – кафе – мотелю”.

1.4 Комунальному підприємству ”Дільниця з контролю за благоустроєм міста” Чернігівської міської ради на земельну ділянку по  вул. Київській, 14-а для експлуатації  нежитлового приміщення та благоустрою прилеглої території.

1.5 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради на земельну ділянку на розі вулиць Глібова та Незалежності для будівництва автоцентру.

1.6 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради на земельну ділянку для комплексної забудови кварталу вулиць 1-ї Гвардійської Армії та Самострова.

1.7 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради на земельну ділянку по вул. Жабинського, 2-а для будівництва житлових будинків з об’єктами соціального призначення.

1.8 Садівничому товариству ”Маяк” на земельну ділянку по провулку Кільцевому для розширення меж садівничого товариства.

1.9 Управлінню капітального будівництва Чернігівської міської ради на земельну ділянку по вул. Червоногвардійській, 25-б для будівництва продовольчого магазину.

1.10 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради на земельну ділянку на розі вулиць Магістратської та Воровського для будівництва  багатоповерхового житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на першому поверсі при умові розселення мешканців будинку.

1.11 Чернігівській християнській місії ”Милосердя та духовне відродження” при всеукраїнському союзі об’єднань євангельських християн-баптистів на зміну цільового призначення  земельної ділянки по    вул. Музикальній, 4-а замість: ”для експлуатації приміщення їдальні” – ”для  культової споруди – приміщення для Чернігівської християнської місії та релігійної громади”.

2. У зв’язку із закінченням строку дії  дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення, надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення, при умові розроблення та затвердження в установленому порядку землевпорядної документації протягом  року:

2.1 Малому приватному підприємству ”МАЙСТЕР” на земельну ділянку, суміжно з центральним пляжем ”Золотий берег” під лісопаркову зону відпочинку без капітальної забудови та зміни цільового призначення та встановлення огорожі.

2.2 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради на земельну ділянку по вул. Мстиславській, 38-а для будівництва 9-ти поверхового житлового будинку.

2.3 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради  на земельну ділянку по вул. Пухова, 105, 107 для проектування та будівництва торгівельного приміщення.

2.4 Комунальному підприємству ”Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради на земельну ділянку по вул. Одинцова, 7-б для реконструкції футбольного поля і будівництва спортивного комплексу.

Міський голова О. В. Соколов 

 

Про передачу, вилучення земельних ділянок юридичним і фізичним  особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова

Розглянувши клопотання, заяви юридичних та фізичних осіб, постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин про передачу, вилучення земельних ділянок юридичним і фізичним  особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова, керуючись Земельним кодексом України, Законами України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, ”Про оренду землі”, міська рада вирішила:

1. Пункт  17.2  рішення   міської   ради   від  24.06.2010  ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою”  щодо відмови у передачі фізичній особі – підприємцю Рудичу Валентину Миколайовичу  земельної ділянки в короткострокову оренду площею  0,0016 га по вул. Орловській, 6 для експлуатації побутового кіоску  № 303 ”Ремонт взуття” вважати таким, що втратив чинність.

2. Фізичній особі – підприємцю Рудичу Валентину Миколайовичу передати земельну ділянку  в короткострокову оренду площею  0,0016 га по       вул. Орловській, 6 для експлуатації побутового кіоску № 303 ”Ремонт взуття”.

3. Пункт 108 рішення міської ради від 30.03.2010 ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою” (48 сесія 5 скликання) щодо поновлення Черненку Дмитру Михайловичу договору оренди земельної ділянки, строком на 5 років, площею 0,0520 га по проспекту Миру, 45 для експлуатації магазину – бару та пункт 71 рішення міської ради від 29.04.2010 ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою” (49 сесія  5 скликання) щодо внесення змін до рішення міської ради від 30.03.2010 року ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою” (48 сесія 5 скликання) у пункті 108 читати: ”по проспекту Миру, 45-а” замість: ”по проспекту Миру, 45” вважати таким, що втратив чинність.

4. У зв’язку з уточненням, внести зміни до рішення міської ради від 16.09.2010 ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова” (53 сесія 5 скликання) у пункті 1.10 про надання дозволу Середі Леоніду Павловичу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини власної земельної ділянки по вул. Седнівській, 23/65, читати: ”для розміщення торгового павільйону”, замість: ”для розміщення торгового кіоску”.

         Пункт 3 рішення міської ради від 28.12.2010 року ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова” про відмову Середі Леоніду Павловичу  у внесенні  змін до рішення міської ради від 16.09.2010 ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова”             (53 сесія 5 скликання) вважати таким, що втратив чинність.

5. Ногач Наталії Василівні надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення власної земельної ділянки по вул. С.Єфремова, суміжно з ділянкою № 52, замість: ”для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)” – ”для будівництва та обслуговування об’єкту торгівлі та надання послуг”, при умові розроблення та затвердження в установленому порядку землевпорядної документації протягом  року.

 6. Талашу Володимиру Михайловичу надати дозвіл на розроблення документації із землеустрою на збільшення власної присадибної земельної ділянки по вул. Бобровицькій, 79 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Пункт 2.2 рішення міської ради від 31.01.2011 "Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за давністю користування" (5 сесія 6 скликання) вважати таким, що втратив чинність.

7. Ковалю Валерію Івановичу та Караван Олені Павлівні надати дозвіл на розроблення проекту відведення на зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. 2-га Кордівка, 17, замість: ”для городництва” – ”для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Пункт 40 рішення міської ради  від 26.06.2007 ”Про передачу земельних ділянок у власність або надання їх у користування громадянам, вилучення земельних ділянок із користування громадян та надання згоди на розроблення проектів відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів” (18 сесія 5 скликання) вважати таким, що втратив чинність.

8. Пункт 12 рішення міської ради від 06.08.2010 ”Про передачу земельних ділянок в оренду громадянам, вилучення земельних ділянок із користування громадян для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва та експлуатації індивідуальних гаражів, городництва та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою” (52 сесія 5 скликання) щодо передачі Романенко Людмилі Петрівні земельної ділянки в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,0236 га по вул. Житомирській, 43 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) вважати таким, що втратив чинність.

Договір оренди земельної ділянки розірвати у встановленому порядку.

9. Враховуючи звернення представників двох фракцій до Чернігівського міського голови, пункт 27 рішення Чернігівської міської ради від 28.12.2010 ”Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою” (4 сесія 6 скликання) щодо передачі закритому акціонерному товариству ”Чернігівський ремонтно – монтажний комбінат” земельної ділянки в короткострокову оренду, строком на 5 років, площею 0,9140 га на розі вулиці Жабинського та проспекту Перемоги для експлуатації змішаного ринку ”Привокзальний” (землі житлової та громадської забудови, коефіцієнт функціонального використання = 2,5 –комерційне використання) скасувати.

Міський голова О. В. Соколов

Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

Розглянувши заяви громадян та пропозиції управління земельних ресурсів міської ради про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, керуючись Земельним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Передати у власність безоплатно земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам:

1.1 Дорошенку Івану Сергійовичу по провул. Фурманова, 9-а площею 0,1000 га.

1.2 Шоха Анатолію Івановичу по вул. Забарівській, 29 площею 0,0420 га.

1.3 Широкану Миколі Миколайовичу по вул. Фурманова, 15-а площею 0,1000 га.

1.4 Потапенко Надії Іванівні по вул. В. Липинського, 28 площею    0,1000 га.

1.5 Осипенко Любові Миколаївні та Клевець Валентині Миколаївні по вул. Правди, 8 площею 0,0563 га, у рівних частках.

Пункт 1.59 рішення міської ради від 12.09.2008 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів" (31 сесія 5 скликання) у частині передачі у власність Бондар Меланії Іллівні земельної ділянки по вул. Правди, 8 площею 0,0563 га скасувати у зв'язку із її смертю.

1.6 Вороніну Віктору Миколайовичу по вул. Тихій, 33-а, кв. 1 площею 0,0507 га.

1.7 Баранову Андрію Васильовичу по вул. Тихій, 33-а, кв. 2 площею 0,0605 га.

1.8 Шляхур Ларисі Володимирівні по вул. Заньковецької, 39-б, кв. 2 площею 0,0218 га.

1.9 Буркун Галині Михайлівні по вул. Тульській, 22 площею 0,0484 га.

1.10 Нестеренко Тамарі Анатоліївні, Нестеренко Олександру Федоровичу та Мартиненко Тетяні Олександрівні по вул. Толстого, 131, кв. 1 площею 0,0105 га, у рівних частках.

1.11 Красножону Григорію Івановичу по вул. Славутицькій, 38 площею 0,1000 га.

1.12 Скребець Надії Володимирівні та Скребцю Дмитру Володимировичу по провул. Вокзальному, 10, кв. 1 площею 0,0824 га, у рівних частках.

1.13 Мандрико Ірині Василівні по вул. П'ятницькій, 125, кв. 1 площею 0,0088 га.

1.14 Мажузі Надії Олексіївні по вул. Глинки, 6 площею 0,0492 га.

1.15 Яременко Юлії Михайлівні по вул. Шевченка, 173-а, кв. 1 площею 0,0370 га.

1.16 Костюк Галині Миколаївні – 13/24 частки та Костюку Григорію Михайловичу – 11/24 частки  по вул. Правди, 19 площею 0,0638 га.

1.17 Сушку Миколі Сергійовичу по вул. Полянській, 8 площею       0,0829 га.

1.18 Шульзі Ларисі Володимирівні по вул. Алексєєва, 21-а площею 0,0531 га.

1.19 Гаркуші Олександрі Григорівні по провул. Проектному, 9 площею 0,0626 га.

1.20 Бешун Олександрі Федорівні по вул. 21-го Вересня, 50 площею 0,0602 га.

1.21 Довженок Олені Володимирівні по провул. Арсенальців, 5 площею 0,1000 га.

1.22 Шевчику Олексію Олексійовичу по вул. Тичини, 51-а площею 0,0597 га.

1.23 Сєнаторовій Валентині Іванівні по вул. Орловській, 88 площею 0,0435 га.

1.24 Халашу Миколі Петровичу по вул. Перемоги, 61 площею 0,0632 га.

1.25 Марусик Ірині Миколаївні по вул. П'ятницькій, 73 площею      0,0353 га.

1.26 Фурсі Юрію Васильовичу по вул. Славутицькій, 36 площею    0,0600 га.

1.27 Ширай Володимиру Миколайовичу по вул. 2-га Кордівка, 17 площею 0,1000 га.

1.28 Мартиновій Валентині Василівні по вул. Стратилата, 4 площею 0,0534 га.

1.29 Семененко Раїсі Дмитрівні по вул. Шевцової , 18 площею 0,0576 га.

1.30 Петренку Василю Івановичу по вул. Банченкова, 36 площею   0,0882 га.

1.31 Робець Вікторії Сергіївні по провул. Партизанському, 12, кв. 2 площею 0,0282 га.

1.32 Ваді Людмилі Олексіївні по провул. Партизанському, 12, кв. 1 площею 0,0282 га.

1.33 Позняку Віктору Васильовичу по вул. 1-го Травня, 238 площею 0,1000 га.

1.34 Сапону Івану Максимовичу по вул. Неборака, 10 площею 0,0952 га.

1.35 Тараторовій Валентині Василівні по вул. 1-ша Кордівка, 44, кв. 1 площею 0,1000 га.

Земельна ділянка передається у власність без права нової забудови.

1.36 Мозговому Михайлу Васильовичу по вул. 1-ша Кордівка, 44, кв. 2 площею 0,1000 га.

Земельна ділянка передається у власність без права нової забудови.

1.37 Пушкіній Ганні Олександрівні по вул. Самойловича, 16 площею 0,0595 га.

1.38 Горлінській Ганні Михайлівні по вул. Матчанова, 3 площею    0,0371 га.

1.39 Чумаку Григорію Михайловичу по вул. Матчанова, 3 площею    0,0398 га.

1.40 Кононович Надії Олексіївні по вул. Гомельській, 2-б площею  0,0652 га.

1.41 Зюзько Надії Федорівні та Самардаку Володимиру Миколайовичу по вул. Геологічній, 67 площею 0,1000 га, у рівних частках.

1.42 Кожевніковій Наталії Володимирівні по вул. Сагайдак, 18, кв. 1 площею 0,1000 га.

1.43 Мошко Ганні Михайлівні по вул. Льговській, 67 площею 0,0600 га.

1.44 Боську Володимиру Петровичу по вул. Гребінки, 5, кв. 2 площею  0,0251 га.

1.45 Самсоненку Олександру Сергійовичу по вул. Верені, 16, кв. 1 площею 0,0265 га.

1.46 Плашковій Наталії Миколаївні та Плашковій Катерині Юріївні по вул. Верені, 16, кв. 2 площею 0,0317 га, у рівних частках.

1.47 Сердюк Наталії Михайлівні та Василенко Ользі Гнатівні по вул. Гребінки, 6 площею 0,0588 га, у рівних частках.

1.48 Крук Івану Олександровичу по вул. Профрад, 5, кв. 1 площею 0,0787 га.

1.49 Стукалу Анатолію Фадійовичу по вул. Шевченка, 270-а площею 0,0420 га.

1.50 Акуленку Геннадію Васильовичу по вул. Гастелло, 49 площею 0,0786 га.

1.51 Сташук Світлані Іванівні та Воробей Тетяні Василівні по провул. Сєрікова, 4 площею 0,0295 га, у рівних частках.

1.52 Железному Станіславу Анатолійовичу по вул. Нахімова, 20 площею 0,0522 га.

1.53 Мекшун Марині Миколаївні та Мекшуну Роману Вікторовичу по вул. Муринсона, 6, кв. 4 площею 0,0311 га, у рівних частках.

1.54 Новгородській Аллі Іванівні – 5/12 частки та Леоненко Наталії Василівні – 7/12 частки по вул. Авдєєнка, 8 площею 0,1000 га.

1.55 Вороному Миколі Олександровичу по вул. Блажкуна, 10 площею 0,0493 га.

1.56 Слєсару Олегу Володимировичу по вул. Героїв Чорнобиля, 48 площею 0,0559 га.

1.57 Черв'як Оксані Олександрівні по вул. Нахімова, 93 площею     0,0488 га.

1.58 Кобець Зої Василівні по вул. Тихій, 13 площею 0,1000 га.

1.59 Мельничук Людмилі Сергіївні по вул. Ломоносова, 18, кв. 2 площею 0,0814 га.

1.60 Касперському Петру Миколайовичу по вул. В. Липинського, 43-а площею 0,0999 га.

1.61 Аніщенко Ользі Миколаївні по вул. Кірова, 33-а площею 0,0870 га.

2. Передати у власність безоплатно земельні ділянки для ведення садівництва членам садівничого товариства:

2.1 "Джерело":

- Захарченко Надії Миколаївні, яка мешкає по 1-му провул. Чкалова, 5, м. Городня Чернігівської області, ділянку № 26 площею 0,0594 га.

2.2 "ім. Мічуріна":

- Свербей Лідії Василівні, яка мешкає по вул. Шевченка, 47-а, кв. 25, ділянку № 16 площею 0,0516 га.

2.3 "Восход":

- Коваленку Володимиру Васильовичу, який мешкає по вул. Шевченка, 32, кв. 63, ділянку по вул. Пролетарський Гай, 8-а площею 0,0797 га.

2.4 "Авіатор":

- Василевській Світлані Володимирівні, яка мешкає по вул. Рокоссовського, 17, кв. 76, ділянку № 174 площею 0,0311 га.

3. Внести зміни до рішення міської ради від 31.01.2011 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою" (5 сесія 6 скликання), у пункті 1.44 читати: "Поздняковій Ганні Григорівні", замість: "Позняковій Ганні Григорівні" і далі за текстом.

4. Пункт 4.1.169 рішення міської ради від 25.12.2009 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (45 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Шемендюку Миколі Павловичу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку по вул. Вишневій, 24 скасувати за його згодою.

5. Пункт 4.1.113 рішення міської ради від 29.01.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (46 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Коломійцю Григорію Івановичу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку по вул. Довженка, 10 скасувати за його згодою.

6. Пункт 4.1.51 рішення міської ради від 29.01.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (46 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Мартинюк Людмилі Володимирівні на виготовлення технічної документації на земельну ділянку по вул. Смирнова, 8 скасувати за її згодою.

7. Внести зміни до державного акта на право приватної власності на землю виданого Моісеєнку Миколі Степановичу, Моісеєнко Надії Антонівні, Моісеєнку Олегу Миколайовичу по вул. Жабинського, 2-а, читати: "Моісеєнку Миколі Степановичу, Моісеєнко Надії Антонівні, Моісеєнку Олегу Миколайовичу, у рівних частках".

8. Згідно з виконаною інвентаризацією, Кучерявому Олександру Володимировичу, Кучерявій Ользі Олегівні, Кучерявому Сергію Олександровичу, Кійко Ірині Леонідівні, Зенченко Тетяні Олегівні та Зенченко Дарині Дмитрівні передати у власність безоплатно земельну ділянку площею 0,0136 га, у рівних частках, по вул. Профрад, 26 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), двір спільного користування.

9. Пункт 4.1.213 рішення міської ради від 29.01.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (46 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Павленку В'ячеславу Володимировичу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку по 2-му провул. Кривоноса, 16 скасувати за його згодою.

10. Пункт 4.2.7 рішення міської ради від 25.12.2009 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (45 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Черненькій Валентині Тимофіївні на виготовлення технічної документації на земельну ділянку № 12 в садівничому товаристві "Каштан" скасувати за її згодою.

11. Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 року № 844 (в редакції постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2009 року № 1112), Костіній Ніні Дмитрівні затвердити технічну документацію із землеустрою з безоплатного оформлення та видачі державного акта на право власності на земельну ділянку по вул. Новоукраїнській, 13 площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

12. Горбачу Івану Олексійовичу, Горбач Тетяні Іванівні та Горбачу Артему Івановичу затвердити проект відведення та передати у власність безоплатно земельну ділянку площею 0,0999 га, у рівних частках по вул. Високій, 13 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

13. Братиці Ользі Іванівні затвердити проект відведення та передати у власність безоплатно земельну ділянку площею 0,0860 га по вул. Високій, 21 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Пункт 1.3 рішення міської ради від 30.09.2009 "Про надання згоди на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів за давністю користування" (42 сесія 5 скликання) вважати таким, що втратив чинність.

14. Передати у власність безоплатно земельні ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянам:

14.1 Левченку Михайлу Васильовичу по вул. Гетьмана Полуботка, автокооператив № 34, гараж № 10 площею 0,0031 га.

14.2 Гавриш Вірі Григорівні по провул. Нафтовиків, 1-а/1 площею   0,0077 га.

14.3 Ісаєнко Олені Іванівні в м. Чернігові (Олександрівка), гараж № 149 площею 0,0026 га.

15. Пункт 4.2.3 рішення міської ради від 25.12.2009 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (45 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Бушай Олені Федорівні на виготовлення технічної документації на земельну ділянку № 11-н в садівничому товаристві "Урожай" скасувати за її згодою.

16. Враховуючи технічну помилку, пункт 2.3 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради народних депутатів від 27.12.1994 "Про затвердження матеріалів інвентаризації земель підприемств міста та надання земельних ділянок для державного та індивідуального будівництва" № 219 у частині передачі у приватну власність Кузнецовій Катерині Микитівні земельної ділянки площею 582 кв. м. для ведення садівництва в садівничому товаристві "Ластівка" скасувати.

Державний акт на право приватної власності на землю, реєстраційний № 510 анулювати за згодою землевласника.

17. Пункт 4.1.319 рішення міської ради від 29.01.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (46 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Щербині Михайлу Дмитровичу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку по вул. Кривоноса, 47/1, скасувати за його згодою.

18. Пункт 4.1.305 рішення міської ради від 29.01.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою" (46 сесія 5 скликання) у частині надання дозволу Лучка Михайлу Миколайовичу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку по вул. І.Шрага, 17/2, скасувати за його згодою.

19. Руднику Миколі Федосовичу затвердити проект відведення зі зміни цільового призначення орендованої земельної ділянки площею 0,0883 га по вул. Нафтовиків, 113, замість: "для городництва" - "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)".

Руднику Миколі Федосовичу передати у власність земельну ділянку площею 0,0883 га по вул. Нафтовиків, 113 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

20. Ткаченку Віктору Павловичу затвердити проект відведення та  змінити цільове призначення власної земельної ділянки площею 0,1100 га по вул. 1-го Травня, 349-а, замість: "для ведення особистого підсобного господарства"  - "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)".

21. Внести зміни до рішення міської ради від 17.12.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою" (3 сесія 6 скликання), у пункті 5 читати: "по вул. Інтернаціональній, 18", замість: "по вул. Весняній, 7" і далі за текстом.

22. Враховуючи свідоцтво про смерть від 15.11.2010 № 3195, пункт 1.54 рішення міської ради від 17.12.2010 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою" (3 сесія 6 скликання) у частині передачі у власність  скасувати.

 

Коментарі (1)

ж | 2011-05-14 16:04

"Реалізація даного проекту стала можлива завдяки підтримки Чернігівського міського голови Олександра Соколова, який прагне демонструвати відкритість підконтрольного йому органу." -????????????
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У день архангела Михаїла у Чернігові 84 юнаки склали Військову присягу

Олександр Парій, кореспондент АрміяInform