Останнє оновлення: 15:52 субота, 26 вересня
Земля / Будівництво
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / У головного розпорядника чернігівської землі новий керівник
У головного розпорядника чернігівської землі новий керівник

У головного розпорядника чернігівської землі новий керівник

З 29 квітня комунальне підприємство «Чернігівбудінвест» очолює 51- річний Віталій Собіченко.

Попередній керівник, Володимир Рябуха, повернувся на свою посаду заступника директора, яку він займав до трагічної загибелі першого керівника «Будінвесту» Володимира Бондаренка.

КП «Чернігівбудінвест» – посередницьке підприємство, засноване 2004 року. Спочатку його засновували, як посередницьке підприємство, орієнтоване на створення сприятливих умов для роботи підрядних організацій Чернігова, але згодом перетворили на самостійного забудовника з подальшим виділенням йому земельних ділянок для будівництва, яке має серйозну протекцію міської влади.

На сьогоднішній день КП “Чернігівбудінвест” належать десятки гектарів комунальної землі міста. Як пояснює керівництво Чернігова, це робиться для того, аби земельні ділянки залишалися «в полі зору» влади і не «розповзалися».

Втім, як писали в ряді видань, в минулому році були зафіксовані випадки, коли на сайтах ріелторських фірм, що спеціалізуються на продажі землі, можна було знайти цікаві пропозиції щодо купівлі в Чернігові ділянок під забудову за ціною від 10 до 100 тис. грн за сотку, залежно від її місцезнаходження.

Найцікавіше, що адреси цих ділянок дивовижним чином збігаються з виділеними для будівництва КП – писали у виданні «Тиждень».

Тоді ж гостро постало питання щодо ефективності діяльності „Чернігвбудінвесту”.

Нагадаємо також, що попередній керівник підприємства 67-річний Володимир Бондаренко був вбитий 1 березня 2008 року в своєму помешканні неподалік Чернігова.

Головною версією слідства є розбійний напад з метою пограбування. По цій справі затримані 4 підозрюваних. Але це виконавці – питання замовників вбивства досі залишається відкритим.

Довідка.

Новопризначениий керівник КП "Чернігівбудінвест" Віталій Собіченко — професійний будівельник, від 1979 до 2000 року працював на домобудівному комбінаті — майстром, начальником цеху, очолював профспілковий комітет. П’ять років будував об’єкти в Монголії.

В останні роки працював на підприємстві «Укрсівербуд». Перед призначенням на посаду директора «Чернігівбудінвеста» був першим заступником директора «Укрсівербуду» Віталія Вереші.

Коментарі (1)

6 | 2009-05-18 16:31

Соколов основал это предприятие,что бы лично в руки денежки не брать.ачерез доверенных лиц.И не назначили,а купил Сивербуд эту должность у Соколова.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО