Останнє оновлення: 15:19 понеділок, 19 квітня
Корупція / Чемодан компромата
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / УБОЗ проти Тунік-Фриз?
УБОЗ проти Тунік-Фриз?

УБОЗ проти Тунік-Фриз?

Начальник УМВС України в Чернігівській області Іван Катеринчук повідомив, що заступника міського голови з гуманітарних питань Оксану Тунік-Фриз підозрюють у корупції.

Відповідні матеріали, за його словами, були передані в обласну прокуратуру.

Начальник Центру громадських зв'язків УМВС в Чернігівської області Сергій Бриль підтвердив, що обласне управління по боротьбі з організованою злочинністю всю зібрану інформацію передало в Чернігівську обласну прокуратуру.

Водночас, сама Оксана Тунік-Фриз повідомила, що в неї на руках є рішення прокуратури, датоване 10 квітня, в якому зазначено, що фактів злочину не виявлено.

За неофіційною інформацією, суть справи полягає в службовому авто заступника міського голови, яке на думку правоохоронних органів, Оксана Тунік-Фриз не використовувала, а використовувала власне, заправляючи його державним бензином.

«Сфера заступника міського голови з гуманітарних питань доволі широка. Інколи мені доводиться у службових справах використовувати власне авто, яке заправлене за власний кошт, в чому не вбачаю злочину» - прокоментувала Оксана Тунік-Фриз.

Коментарі (19)

Андре | 2009-06-12 22:34

Тупее еще не чего не слышал: "...а використовувала власне, заправляючи його державним бензином. "
Так ей реально надо медаль с премией дать, если это правда)))
Экономила все таки на амортизации и иномарка любая поменьше волги ест!

Вячеслав | 2009-05-15 18:06

Катеринчук тоже можно подозревать в корупции, Пока за руку не поймали, нечего на Туник Фриз гнать. Явно она комуто мешает решать свои вопросы.

Палкин | 2009-04-17 00:09

Занималась бы она лучше танцами и не лезла бы туда, где ничего не понимает. Простые медики и учителя с надеждой смотрят на Соколова и ждут когда же тот прозреет? Разве он не видит в какую бездну эта барышня толкает всю гуманитарную сферу города?

Знающий | 2009-04-16 13:39

Учень
Oper
Точно! Не позорилась бы эта королева. После инициированных ею вечерних облав в больницы вполне порядочные и выдержанные люди из числа врачей ругаются матом.
Это же додуматься только! Люди выживают как могут, забирают своих родных на выходные накормить домашней пищей, поскольку в наших больницах давно не кормят, а медицина держится не на деньгах из бюджета, а на интузиастах. А она пустые койки фиксирует, чтобы еще бабла наэкономить! Как только не стыдно?!
ВВ не давайте этим проходимцам послабления!

Oper | 2009-04-16 12:48

Учень
"є певні результати і комусь це не дуже подобається"
Певні результати дійсно є - закриваються лікарні, школи...

admin | 2009-04-16 12:21

Сергей
Шановний, не витрачайте даремно свої дорогоцінні нерви.
Небайдужий Вам ресурс не відволікається на шум з місцевого болота (з відповідною репутацією) і тому не вилазить з всеукраїнського ТОП-50 за всіма показниками :). Отже не переживайте так сильно. Це як мінімум не раціонально. Поводьте себе спокійніше :)

Сергей | 2009-04-16 12:13

*** В общем-то прокуратура и не обязана отчитываться в комментариях на эту тему... А вопросы прокуратуре слабо задать особо интересующимся злопыхателям, особенно тем у кого конкретные факты имеются? Откуда такая уверенность и осведомленность в прилепливании грязных эпитетов людям, которые находятся на государственной службе!? И вообще тогда зачем это все? От безделья? Прокуратура давно уже уведомила фигуранта про результаты рассмотрения материалов, чего кому еще не хватает? ***...

Учень | 2009-04-16 11:59

Не бачуть і не розмовляють лише про того, хто нічого не робить. А в нас дуже часто звучить і пишеться про Тунік-Фриз мабудь є певні результати і комусь це не дуже подобається. З цього і висновки, що це є підстава і наклеп!

о.л.д. | 2009-04-16 11:45

наш шановний опер все ніяк не може запокоїтись шо жданов не презедент землі!

Музикант | 2009-04-16 01:30

доброжелатель
Светлана
OperХай хоч тричі яскрава. Нас (жителів міста) цікавлять результати роботи, а не яскравість. А результати ой, невтішні...
По суті замітки - якісь дріб'язкові зачіпки з бензином. Там агент конкретної компанії сидить у кріслі застіпника міського голови. А вони - бензин на заправку... Не серйозно.
Я просто вражений, шановний Опер, не боїтеся такі закиди робити? Кого ви називаєте агентом? І щодо "невтішних результатів", вас як "фахівця" запитую, що саме ви маєте на увазі? Результати роботи Тунік-Фриз, якраз наочні і зрозумілі, прінаймні тим, хто цікавться відповідними сферами. В порівнянні з іншими посадовцями, які раніше займали крісло гуманітарного зама, Тунік-Фриз дає результат і вимагає від підлеглих працювати в посиленому режимі. Ваша особиста невдоволеність чи якісь гіпотетичні припущення спостерігаються у всіх матеріалах щодо пані Оксани. Але шкода, шо вони лишаються на рівні загальних фраз. Не серьезно!!! А щодо заяви Катеренчука, то я цілком переконаний, що це просто підстава. Прокуратура зробила відповідний висновок, стосовно нападок на О.В. Єдине в чому з вами погоджуюся, що це все смішно!!! А ще додам, що нодмінно це комусь було потрібно.

Oper | 2009-04-15 21:37

доброжелатель
Светлана
Хай хоч тричі яскрава. Нас (жителів міста) цікавлять результати роботи, а не яскравість. А результати ой, невтішні...
По суті замітки - якісь дріб'язкові зачіпки з бензином. Там агент конкретної компанії сидить у кріслі застіпника міського голови. А вони - бензин на заправку... Не серйозно.

Мураха | 2009-04-15 12:56

ооо! обізвались жовті дині! gagaga =D

Светлана | 2009-04-15 12:26

dfdf
Вы с ней знакомы? Часом, не вы ли улыбаетесь ей и держите за пазухой камень. Впрочем, кака многие, кто ей завидует!!1

Светлана | 2009-04-15 12:22

доброжелатель
При чем тут ее одежда? Оксана яркая во всем личность. И духовний человек. В общем - руки от нее прочь!!!!!!

Эксперт | 2009-04-15 11:52

жорапрох**мка и аф**тка
Согласен!!! Только это можно сказать культурными словами. Вор - должен сидеть в тюрьме! А коррупционер - это не просто вор, обирающий государство и бизнес, а еще и человек, дискредитирующий государство в целом.

жора | 2009-04-15 10:49

прох**мка и аф**тка

доброжелатель | 2009-04-15 08:58

Соколову говорили за эту девицу,что где она там бардак,воровство,посмотрите в чем она ходит на работу,как Ч*ЧЕЛО.

dfdf | 2009-04-14 13:21

А разве она понимает разницу между корупцией и преступлением???

гость | 2009-04-14 11:52

фриз юлит, коррупция-это не уголовное преступление, а правонарушение, поэтому прокуратура дело могла и не возбуждать, а просто сотавить протокол о коррупции и направить в суд. главный вопрос составлен ли протокол?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM