Останнє оновлення: 11:02 понеділок, 19 квітня
«Расизм» і кримінал
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Міліції у Чернігові замилювали очі «мігрантофобією». Фото
Міліції у Чернігові замилювали очі «мігрантофобією». Фото

Міліції у Чернігові замилювали очі «мігрантофобією». Фото

У рамках Загальноєвропейського тижня проти расизму в УМВС Чернігівської області відбулось заняття на тему «Попередження проявів расизму та ксенофобії в українському суспільстві».

Його провели 19 березня члени Громадської Ради при УМВС України в Чернігівській області в системі службової підготовки співробітників міліції.

Перед правоохоронцями виступили: помічник Міністра внутрішніх справ України з прав людини в Чернігівській області Алла Лепеха та член Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області директор Чернігівської міської громадської організації "Юридична клініка БОНА МЕНТЕ" - Тухан Едієв.

У своєму виступі помічник Міністра зупинилась на питаннях, що означає саме поняття «ксенофобія», його форми, витоки і прояви їх в Україні та світі, що таке расизм і чому ми саме тепер приймаємо участь у відзначенні Міжнародного дня з викорінення всіх форм расової дискримінації.

Тухан Едієв розповів про роботу з іноземцями, яку він проводить в Розсудівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні.

Зокрема він зупинився на проблемі, досить новій для України - мігрантофобії - однієї з форм ксенофобії, тобто нелюбові до біженців та іммігрантів, небажання бачити їх в своїй країні.

В тему: Статейна нігеріада, або «Не знаю, кого позахищати»

Коментарі (4)

антигейша | 2009-03-23 11:47

революціонер
товарищ революционер не позорьте и без того опозоренную страну. что за национализм? где вы прочитали что кто-то кого -то учит? люди порой взаимодействуют для обмена опытом! а то, что нашей милиции ниче не надо кроме как побухать в кабинете с утра и повесить на невинного вину - так это все знают. пусть иногда и с умными лицами новую инфу послушают. а вы небось сам правоохранитель? понимаю, озадачили, думать же пришлось! пора товарищи цивилизованно жить, а не по ячейкам бухать. на обезьян больше мы похожи со своим дебильным ментолитетом, буханием средь белого дня, горами муссора на обочине и отношением к иностранным гражданам!

Ограрний | 2009-03-20 19:58

революціонер
Так їх вже привозять. По-нашому вони ні бельмеса, що таке гроші видно погано знають. Бачив колись таких в Ульяновці.

революціонер | 2009-03-20 19:22

Як мені сказав один нацмен, який приїхав в Україну,як тепер модно говорити -"вкласти інвестиції в ограрний сектор". а по нашому - скупити землю, -" мне местное население только вредить будет, они работать не хотят, красть будут, а если придавиш могут и убить. Я приглашу китайцев, пакистанцев или кого еще, с ними проще, здесь их искать никто не будет..." Питання до МВС, Де взявся отой "тухан", що Вас навчає, давно вже з гір спустився, чого його з дому вигнали? він сам за Вас відповість назвою своєї клініки-"Бо на Менте"

Свт. Донцов | 2009-03-20 17:50

 На РУСИ,такої проблеми не їснує,В нас існує проблема виживання нашої Нації на своїй землі.Наш народ витісняють соціально, забираючи в нас роботу як засіб самореалізації, або достойно не платять в тому числі і правоохоронцям, для нормального життя.Витісняють духовно,принижуючи нашу культуру, неповажаючи нашу традицію. Щось я не спостерігаю щоб до нас мігрував високій інтелект та науковий потенціал.Нидумаю,що в нас є такими необхідними продавці трусив і призирвативів. Фатить дурити голови правоохоронцям,в їх хватає своєї роботи.Краще б та "горе"-Громадська рада,оділа пов язки дружинників і попатрулювали вулиці з ППС,а то язиками чисати не гори вернути...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM