ПФК "Десна-Партнер" відмовляється від слів?
Триває подальше листуваня між міськрадою та недоподарованою "Десною". Очевидно, це повідомлення відкриває вже сьому пару "листів для загалу" і невдовзі буде й традиційна відповідь.
Повідомоення "Високому Валу" надійшло від Виконавчого комітету Чернігівської міської ради. Начебто "ПФК "Десна-Партнер" відмовляється від своїх слів і намірів.
"ПФК "Десна-Партнер" відмовляється від своїх слів і намірів?
Оприлюднене у ЗМІ повідомлення ПФК "Десна-Партнер" та черговий лист до міського голови ще раз продемонстрували непослідовність керівництва клубу, намагання відмовитися від своїх попередніх заяв. Так вважає заступник Чернігівського міського голови Оксана Тунік-Фриз.
Вона підкреслила, що керівництво клубу дивується фактом передачі права на участь у чемпіонаті України з футболу серед клубів першої ліги, однак від початку саме про передачу прав на участь і йшла мова.
"Коли здійснені конкретні кроки, керівництво клубу почало відмовлятися від своїх намірів", - зазначила О.Тунік-Фриз. На її думку, просто відбувається маніпулювання думкою громадськості і є намагання усіх ввести в оману.
"Чого варті попередні заяви, якщо сьогодні має відбутися судове засідання щодо отримання у довгострокову оренду стадіону імені Гагаріна? Якщо футбольну команду подарували місту, навіщо організації стадіон?", - сказала О.Тунік-Фриз.
Водночас вона уточнила, що критика діяльності робочої групи з передачі клубу є несправедливою. "Представники організації самоусунулися від участі у роботі групи і лише займаються критиканством, не надавши жодних конструктивних пропозицій", - повідомила заступник міського голови.
Для підтвердження інформації наводимо текст Протоколу загальних зборів учасників ТОВ "ПФК "Десна-Партнер" від 28.11.2008р., що був наданий у пакеті документів Чернігівській міській раді.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 11259 |
Посилання до теми:
3.02.2009 Шостий тайм: Міськрада і футбольний клуб стають письменниками
2.02.2009 "Десна" може знятися з чемпіонату
23.01.2009 Міськрада – Десна-Партнер: П'ятий тайм?
30.12.2008 "Десна-Партнер" нагадує: «Мэр не на конюшне, а в городе»
29.12.2008 Мер: «Подарували коня, а коня – нема». АУДІО
17.12.2008 Десна-Партнер: "На деревню дедушке?" У міськраду Соколову!
15.12.2008 ФК "Десна": Не дають чи не беруть? Версія міськради
11.12.2008 Покинуті чи все-таки подаровані? Відповідь Соколову
11.12.2008 "Десна": Подаровані чи покинуті?
2.12.2008 Соколов готовий прийняти "дарунок" Савченка
1.12.2008 Олександр Соколов знову зможе опікуватися футболом
































Коментарі (2)
виталий | 2009-02-04 20:50
Борька | 2009-02-04 16:15