Останнє оновлення: 12:10 четвер, 13 серпня
Мы к Вам, профессор! Вы занимаете чрезмерную площадь!
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Відбулася акція «Не дамо себе забудувати». ФОТО
Відбулася акція «Не дамо себе забудувати». ФОТО

Відбулася акція «Не дамо себе забудувати». ФОТО

У Чернігові 6 квітня відбулася акція проти можливого будівництва багатоповерхового офісного центру по проспекту Перемоги, 107-а, що за кілька метрів від річки Стрижень.

В обідній час неділі на акцію вийшли більше 70-ти мешканців будинку. Вони висловилися категорично проти будь-якого будівництва в цьому мікрорайоні.

До порядку денного Чернігівської міської ради на минулій сесії намагалися внести питання про будівництво багатоповерхового офісного центру за адресою проспект Перемоги 107-а.

Згідно матеріалів сесії, на цю ділянку претендувало ВАТ «Айрон».

Тоді це питання не потрапило на розгляд депутатів, але 16 квітня відбудеться чергова сесія. Не виключено, що зацікавлені бізнесмени знову намагатимуться отримати дозвіл на будівництво.

В зв’язку з цим і виникла необхідність проведення зборів мешканців будинку, щоб донести їхню думку до міської влади.

«Ці збори є акцією захисту прав інтересів нашої організації в класичному вигляді. Так сталося, що я сам живу в сусідньому будинку, а по проспекту Перемоги, 107 живе кілька членів організації. Першопричиною акції стало звернення до нашої громадської приймальні мешканців будинку. Ми почали розбиратися – так, проблема є. Тому і вирішили провести сьогоднішні збори. Зверніть увагу – тут зелена зона, яких в центрі Чернігова лишилося не так багато. Спортивний майданчик, куди приходять займатися діти з усього мікрорайону. Наша влада декларує, що піклується про розвиток фізкультури та спорту – нехай доведе це! Ми зробимо все, щоб думка людей була почута депутатами і чиновниками та претенденти на земельну ділянку не отримали відповідного дозволу, за який мають проголосувати депутати» - розповів Олександр Ломако.

080406_build1.jpg

Учасники акції категорично висловилися проти будівництва офісного центру та будь-яких інших приміщень в своєму дворі.

Присутні одноголосно прийняли резолюцію, в якій вимагають від міської влади не допустити будівництва та закликають політичні сили до відповідальності, адже жодна з них не обіцяла знищувати зелені зони, дитячі і спортивні майданчики.

Учасники акції висловили готовність вдатися до акцій протесту в разі ігнорування владою їхніх вимог.

Прийнята резолюція була направлена міському голові, депутатам міськради, управлінням архітектури та екології.

Закриваючі збори мешканців Олександр Ломако пообіцяв, що „СИЛА ГРОМАДИ” обов’язково інформуватиме їх про розвиток подій навколо можливого будівництва.

В’ячеслав КУЗЬМЕНКО

 

РЕЗОЛЮЦІЯ
Зборів мешканців будинку за адресою проспект Перемоги, 107

6 квітня 2008 року

Ми, учасники зборів мешканців будинку категорично проти будь-якого будівництва за адресою проспект Перемоги 107-а.

Як нам стало відомо, спроба отримання відповідного дозволу були здійснені під час минулої сесії Чернігівської міської ради. Ми занепокоєні тим, що подібні спроби отримати дозвіл на початок будівництва будуть здійснюватися і надалі, зокрема, під час наступної сесії міської ради, що має відбутися 16 квітня.

Мешканці будинку висловлюються категорично проти будівництва офісного центру чи будь-якого іншого приміщення за адресою проспект Перемоги, 107-а. Можливе будівництво планується розміщувати на нашій прибудинковій території. Тут розміщується дитячий та спортивний майданчики, а також зелена зона, де відпочивають наші діти. Наш двір і зелені насадження – це „легені” всього мікрорайону, яких не так багато лишилося в центрі Чернігова.

Будівництво за адресою проспект Перемоги, 107-а, вздовж берега річки Стрижень, а також по вулиці Горького (вздовж дороги), що передбачені Генеральним планом забудови Чернігова та нанесені на відповідний макет можуть призвести до непередбачуваних наслідків.

Мешканці будинку, як виборці не пам’ятають, щоб якась політична сила, що представлена в Чернігівській міській раді та міський голова Олександр Соколов під час виборчих кампаній обіцяли, що наші зелені зони будуть забудовуватися. Ми закликаємо міських депутатів та чиновників бути відповідальними перед нами, як виборцями!

У зв’язку з цим учасники зборів вимагають:

1. Від міського голови Олександра Соколова:

- не допускати проведення будь-якого будівництва в нашому мікрорайоні, без попереднього погодження з його мешканцями;

- в найближчий термін оголосити та провести громадські слухання згідно з процедурою, що передбачена Статутом територіальної громади м. Чернігова.

2. Від депутатів Чернігівської міської ради:

- до проведення громадських слухань не підтримувати будь-яке будівництво в нашому мікрорайоні, в разі включення цього питання до порядку денного;

- в разі голосування цього питання робити це виключно в поіменному режимі. Про результати голосування повідомити мешканців будинку;

3. Від виконавчих органів Чернігівської міської ради:

 - керуватися принципом прозорості та публічності під час розгляду будь-яких ініціатив з приводу будівництва в нашому мікрорайоні. Інформувати про це мешканців та проводити з ними відповідні консультації;

4. Від управління екології Чернігівської міської ради:

- не підписувати жодні дозволи на будівництво в нашому мікрорайоні без проведення відповідних експертиз, які мають включати вплив будівництва на р. Стрижень та негативний вплив на екологічну ситуацію в центрі міста знищення зеленого мікрорайону;

5. Від управління архітектури Чернігівської міської ради:

- під час прийняття рішення з даного питання керуватися думкою людей, що висловлюються проти будівництва.

В разі ігнорування наших вимог мешканці будинку готові вдатися до акцій протесту, для того, щоб захистити наші права та інтереси.

Коментарі (7)

Олександр Ломако | 2008-04-09 22:53

Вован Сидорович
  Це брехня. Більше я нічого сказати не можу. Якщо хтось бачив мене на Чернишевського, 20 - дайте підтвердження, бажано фото.
Крім мене, жодна людина не може представляти інтереси організації "Сила громади".
Якщо хтось з активістів організації в суботу, у вільний від роботи час брав участь в якійсь акції - це виключно його право. Хоча, що хтось з працівників мого офісу там був як представник організації і мови бути не може.
Прошу не розповідати казки і не займатися відвертою брехнею, шановні

Вован Сидорович | 2008-04-08 21:05

 Странное дело получаеться! Те-же люди, что выступают в поддержку жильцов дома пр-т Перемоги 107А, накануне, в субботу 05.04.08 принимали участие в собрании жильцов дома по ул. Чернышевского 20. Причем представившись "представителями Мясокомбината" ( их полномочия так и не удалось проверить), агитировали ЗА строительство кафе в сквере перед этим домом!!! Это не бред, лично как житель дома принимал в собрании участие. Вот така фигня малята!!!

Гість | 2008-04-08 20:52

Активісти Сили Громади просто лицеміри!!! Використовують проблеми людей для того щоб просто "попіаритись"!!! В суботу їхні учасники переконували жителів будинку по вул.Чернишевського 20, що будівництво перед їхнім будинком просто необхідно (хоча проводитися буде в зеленій зоні), а наступного дня вони вже, виявляється, проти... Хлопці, ви хоч визначтеся, ви "за" чи "проти" того, щоб жителі Чернігова страждали від незаконних забудов. Чи ви ще не вирішили, де ж більше запатять!!!!

Очевидец2 | 2008-04-07 23:22

Очевидець
Чому активысти СИЛИ ГРОМАДИ переконували людей по Чернишевського, 20 в "законности" подібного будвництва такого ж торгово-розважкльного центру в їхньому дворі. . Вершина лицемірства!

  На Чернышевского 20 живу я!
Там общественные слушанья проводил "Мясокомбинат" - зачем обманывать. Верх лицемерства!

Олександр | 2008-04-07 23:08

Очевидець
Чому активысти СИЛИ ГРОМАДИ переконували людей по Чернишевського, 20 в "законности" подібного будвництва такого ж торгово-розважкльного центру в їхньому дворі. . Вершина лицемірства!

  Де і коил СИЛА ГРОМАДИ проводила акція на Чернишевського 20?

Очевидець | 2008-04-07 14:26

Чому активысти СИЛИ ГРОМАДИ переконували людей по Чернишевського, 20 в "законности" подібного будвництва такого ж торгово-розважкльного центру в їхньому дворі. . Вершина лицемірства!

Гість | 2008-04-07 11:43

А где фото, как в заглавии написано?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор