Останнє оновлення: 15:41 четвер, 2 липня
Махінації з землею
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Ватерлоо для мера? Земельне!

Ватерлоо для мера? Земельне!

Соколов і ГолецьУ минулу п’ятницю, 31 січня, закінчився другий день пленарного засідання сесії Чернігівської міської ради. Закінчився, дійшовши до земельних питань. Дійшов і спіткнувся.

Скільки коштує земля?

Першими в порядку денного були питання про надання дозволу на експертну оцінку землі для продажу суб’єктам підприємництва під об’єктами нерухомості та біля них. Спір виник з питання: чи варто вказувати в рішенні сесії, що земля повинна коштувати „не менше” вказаної цифри?

Довго пан Лопата разом з мером намагались пояснити, що оцінка земель Чернігова розпочата в 1994 році і закінчена в 1999 році є взірцем для всієї України та відправної точкою для цін продажу земель Чернігова в 2008 році. Нібито за 10 років ціни на землю і не змінились!

А проблема лише була в тому, щоб не вказувати експертам в рішеннях сесії, до якої ціни прив’язувати оцінку. Тоді і тоді експерти зроблять реальну оцінку земельної ділянки. Це підтвердив і запрошений експерт з оцінок земель. Він мимоволі в виступі сказав, що в рішеннях сесії посилання на нормативну грошову оцінку землі є зайвим.

Гра не за сценарієм

Соколов зрозумів, що знову вирішення земельних питань пішло не по його сценарію. Він одразу спробував застосувати передвиборну технологію з психологічного впливу. Нехтуючи всіма нормами регламенту ради, Олександр Володимирович почав довгу психологічно насичену промову.

Майже сльозу видавив у депутатів! Розповів і про робочі місця, і про обов’язок годувати сім’ї, і про школи та дитсадки(?), і про внуків та правнуків. Промова була виголошена в мертвій тиші.

Тиша була мертвою не тільки за рівнем звуку в залі, а й за відношенням змісту промови до дерибану землі, який знову намічався бути проведеним. 

Що «забув» мер !!!

Чомусь мер забув у промові наголосити, що за майже 50 гектарів міської землі переданої комунальному підприємству «Чернігівбудінвест» воно за рік дало в міський бюджет аж близько 300 тисяч гривень!!! Це відповідає аж ОДНІЙ квартирі, яку можна надати громадянину з загальної міської черги.  Смійтеся чернігівці, як вас водять за носа! Чи плачте!

Зайдіть на будь-який сайт в Інтернеті по продажу земельних ділянок. Ви там знайдете з десяток ділянок під забудову в м. Чернігові. Що цікаво, адреси цих ділянок дивним чином співпадають з адресами ділянок виділеними для будівництва тому ж «Чернігівбудінвесту» чи іншим „своїм” фірмам.

Коли знайдете, зателефонуйте за номером, вказаним у рекламі (не завжди ціна стоїть прямо в рекламі). І спитайте: скільки коштує, але при цьому тримайте поруч валідол. Бо ціни продажу корпоративного права на забудову  пересічного громадянина приведуть до інфаркту.

Від 15 000 до 100 000 гривень за сотку!!! Перемножте площу наведену вище на середню ціну і отримайте суму за яку пів Чернігова можна переселити в нові квартири. Це черговикам до відома!!!

Коли буде Ватерлоо для мера?

На понеділок перенесено розгляд земельних питань. Там знову Ялівщина, спритно схована в приватних діляночках, роздача (всупереч змінам до Земельного Кодексу!!!) земель в оренду під забудову (читай  - під перепродаж корпоративного права на забудову) та просто роздача вільних земельних ділянок „своїм”.

Питання риторичне:  чим завинили меру з Лопатою жителі Чернігова, що вони так про місто дбають?

Чи може кожному з них по лопаті та хай на дачі грядки копають?

P.S. Дещо вирішиться на черговому продовженні 24 сесії  Чернігівської міськради у понеділок, 4 лютого. Після продажу, вибачте, погодження на будівництво  «дороги» життя, на кону стоятиме доля  другої легені Чернігова – Ялівщини. Як пройде операція?


«Цензура» «Високого Валу». Редакція не має права друкувати всі надіслані на її адресу роздруківки з мережі Інтернет про продаж згаданої землі в Чернігові разом із телефонами. Їх публікація суперечила б законодавству про рекламу. Але ми готові передати їх правоохоронцям на їх письмовий запит.

Коментарі (7)

abc | 2008-02-07 16:04

Відносно останнього абзацу матеріалу.

Так що, ні прокуратурі, ні СБУ, ні УМВС згадані автором матеріали не потрібні? Дивно, досить дивно...

Чи в долі, разом дерибаните? Ніскілечки не здивуюся, якщо призвища вашого керівництва випливуть у неминучому в Чернігові земельному скандалі...

ДААС | 2008-02-05 13:11

орор! А рожу біля рила бачиш?

Отакі рожи та рила нами і керують.

Чернігівців мають те за, що їх мають. Кого обрали той їх і має!

Байкар | 2008-02-04 11:18

"А Васька слушает, да ест"Так и у нас, Соколов читает негативные отзывы жителей, слышит их мнение, но по большому - ЕМУ НА НАШЕ МНЕНИЕ НАПЛЕВАТЬ, чтоб мы ни кричали, он считает нас быдлом, это его фраза "Пора припинити спекуляції. Питання по Савчука вже вирішене"

НО МЫ ЖЕ ХОТИМ, ЧТОБ ПОНЯЛ СОКОЛОВ:

"ЧЕРНІГІВЦІ ПРОТИ ТАКИХ ЗАБУДОВ"

Поэтому еще не известно, как все может обернуться когда народ на улицы выйдет и недоверие мэру выразит.

И у черниговцев возникает большое желание "выкинуть его, "как паршивого кота", который всех изрядно достал своим земельным дерибаном", а потом может плевать и дальше, но только в другом месте

Віктор | 2008-02-04 10:02

Что вы по поводу земли переживаете, тут клубы футбольные воруются. Ответьте на вопрос: "Сколько денег пришло в бюджет от продажи ФК "Десна"? " Ответа думаю не найдете. А куда же ежегодно уходили сотни тысяч бюджетных гривен? а потом вдруг про то что годами город вкладывал, забыли, а клуб, вроде как принадлежавший всем горожанам, в момент перешел "киевским инвесторам"

А сколько в бюджет поступило - все молчат.

Вот и размах, вот и коррупция, вот и всевидящее око правоохоронцев.

Костян | 2008-02-03 22:59

И чего вы так кипятитесь?..

Землю и так и так заберут- потому что она ничейная..

Вон даже в Сумах самый, что ни на есть демократичнейший "Ночной Дозор" -и тот и землю дерибанит и игровые автоматы, где попало ставит.

Да и чем чаще менять меров и прочих депутатов будете- тем более бессовестное и беспринципное жлобье делить собственность будет. Как пить дать - проверено, потому что сами такие..

Черниговец | 2008-02-03 22:44

В Чернигове правоохоронці = дерибаноохоронці.

Уже даже земли не так жалко, как тех денег, которые мог бы получить город и направить на решение разных проблем.

Охи ж и сволочи...

орор | 2008-02-03 21:56

Яким правоохоронцям не смішіть вона і так смішна.Отака та влада. По рилу видно, що Соколов ще та ...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор