Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Економіка Чернігівщини
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігівські товари – серед «100 кращих в Україні»!

Чернігівські товари – серед «100 кращих в Україні»!

ЯсенЧернігівські підприємства «Ясен» та «ІНГРЕСС» стали переможцями Всеукраїнського конкурсу якості товарів та послуг «100 кращих товарів України».

Про це повідомив генеральний директор державного підприємства «Чернігівстандартметрологія» Віталій Бекешко.

«Продукція і послуги підприємств «Ясен» та «ІНГРЕСС» перемогли та визнані одними з найбільш якісних в Україні», – сказав він.

ВАТ «Ясен» представив на всеукраїнському рівні конкурсу солодкий делікатес – батончик «Шарм» з фруктовою начинкою, а ТОВ «Інгресс» – послугу з організації високошвидкісних каналів передачі даних.

ВАТ «Домобудівник» та Ічнянський завод сухого молока і масла конкурсна комісія визнала лауреатами «100 кращих товарів України».

Почесними фіналістами стали селянське фермерське господарство «Колос» і торгівельне підприємство «МИР ТРЕЙД».

Нагородження підприємств відбудеться на початку листопада у Національному палаці мистецтв «Україна» в рамках Європейського тижня якості в Україні.

Довідка.

ВАТ «Ясен» – чернігівське підприємство, виробник майонезу, кондитерських виробів, безалкогольних напоїв і мінеральної води. Учасник міжнародних конкурсів якості, лауреат конкурсу «100 кращих підприємств СНД» за 2006 рік.
ВАТ «Ясен» сертифіковане «TUV NORD» на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000.

ТОВ «Інгресс» – підприємство з надання послуг комплексної автоматизації підприємств. У тому числі створення індивідуальних систем управління підприємством, охоронних систем, виробництво комп’ютерів та серверів, сервісне обслуговування та ремонт, цифровий фотодрук та інше.
Зокрема, зараз компанія «Інгресс» монтує систему відеоспостереження у центрі Чернігова – на будівлі міськради та прилеглих будинках. На підприємстві «Інгресс» сертифікована система управління якістю відповідно до стандарту ДСТУ ISO 9001-2001.

За повідомленням прес-служби
ДП «Чернігівстандартметрологія»

До теми:

Коментарі (2)

Operator | 2007-10-30 15:24

Аби ще на тому Ясені товариш Ясько почав щось платити народу за роботу, крім "мінімалки"...

abc | 2007-10-30 14:51

Звісно приємна новина. Цікаво, хто ж проводив конкурс?
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM