Останнє оновлення: 17:57 четвер, 13 серпня
Відверто про владу
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Явлення губернатора народу

Явлення губернатора народу

Хоменко  на Ініціативах ПрезидентаВиконуючий обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко сьогодні вперше постав перед чернігівською пресою як самостійна фігура і керівник області. Привід  для цього був вагомий - представлення програми «Соціальні ініціативи Президента України».

 На зібрання прийшли лідери громадських організацій і представники преси.  В президії – майже всі заступники  губернатора та заступник голови облради Олег Обушний.

Не помилюсь, якщо скажу: всіх цікавило, як говорить новий губернатор, а значить і як він мислить, які нотки звучать в його голосі, на кого він опирається і ,взагалі, що збирається робити в області і з областю.

Перше враження непогане.

Говорить небагато. Тобто не розтікається «шизим орлом під облаки», де треба сказати коротко і по суті. Значить школу  презентації і спілкування (офіційну чи життєву) закінчив. Голос має приємний, дикцією володіє, як і українською. Збоїв не було.

Посміхатися уміє, коли йому ставлять запитання. Тобто з презентабельністю майже все гаразд, за винятком деяких нюансів. Втім , основне, що розкриває людину  - сказане нею.

(Редакція готує розгорнутий матеріал про першу публічну зустріч керівника області  з громадою та пресою).

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор