Останнє оновлення: 10:55 четвер, 11 грудня
Влада і громада
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігів: Депутати не допустили «Антикримінального вибору» Луценка

Чернігів: Депутати не допустили «Антикримінального вибору» Луценка

Депутати Чернігівської міської ради не дали дозволу бути присутніми на черговій сесії голові Чернігівської міської громадської організації «Анти кримінальний вибір» Сергію Шабалі.

За присутність на сесії проголосувало 17 депутатів. Проти – 2, утрималося – 23.

Чим керувалися депутати, наразі невідомо. Можливо, вони вказали, що прибічнику Юрію Луценка нічого робити на сесії. А може не хотіли, щоб антикриміналіст чув, як вони будуть виділяти землю.

Також депутати не пустили на сесію голову обласної організації «Студентське братство» Олександра Бондарєва, представника громадської організації «Доброчин» Олену Короїд, а також чернігівку пані Ясь.

Депутати дозволили бути присутніми на розгляді питання про ставки фіксованого податку представникам Чернігівської профспілки підприємців.

Близько 200 підприємців цієї організації годину пікетували приміщення міськради.

Коментарі (9)

реакция | 2007-01-31 16:26

http://go.chernigov.net/novini/novini/gromadskist-chernigova-oburena-i-perekonana-scho-sesiya-mis.html

Олександр Підгорний | 2007-01-30 19:37

Дуже цікава місля прозвучала у пана Папєрного! Хто із вищезгаданих представників ГО та представників громадськості провокує якісь негативні дії? Невже такі "страшні" ці організації. А як що так - то тоді дійсно до депутатів дійшло, що можуть бути певні проблеми і "дерибан" місцевий повинен проходити за зачиненими дверима. А журналістів мають мабуть за "своїх" - щось дадуть і не сдадуть. А може і 13 число спричинило негативний вплив на обранців. Їм є з КИМ боротися сьогодні, а тут іще і громадськість підключається, та ще і не їх стороні. А бояться - знвчить поважають! І це прекрасно.

просто "Місцевий патріот" | 2007-01-30 16:59

Бути журналістом, щоб потрапити на сесію - це не вихід, а ганьба.

Обласна рада вже розібралася з такими вільними журналістами. Це чекає і на міськраду ?

Олександре, треба не тільки обурюватися, а ставити питання рубом, ОПОРА вважає себе найвпливовішою громадською мережеюа в Чернігові.

Подайте голос на захист громадських організацій і громадян. Це не справа партій.

За це ВАМ лише подякує демократія...

невже, не бажаєте очолити рух за доступ громадян на сесії?

Дочекаємося, що всі резонансні голосування на ній будуть вирішуватися таємним голосванням , як по міськБТІ. Про поіменні зголосування забудуть взагалі. Прийдуть депутати на сесію мовчки візьмуть бюлетені і..., а набриднє возитися з папірцями - установлять кнопки. До того йде..

Де голос громадськості ?

2Місцевий патріот | 2007-01-30 15:58

А ви б спитали у своїх однопартійців, чому вони мовчали. Фракція хоч і нечисельна, але завжди прагнула свобод і демократії?

А то у всьому завжди хтось винен, крім своїх. То ОПОРА, то влада то хтось іще...

Олександр Ломако | 2007-01-30 15:50

Не розумію Місцевого патріота, чесне слово. Подія дісно тривожна, і Громадянська мережа обурена поведінкою та рішенням депутатів міськради. Зрозуміло, що це недемократично. Я особисто не мав проблем з допуском на сесію, бо дійсно реєструвався як представник ЗМІ. Здається, трошки завищена увага до ОПОРИ, хоча з іншого боку це добре, бо викликає великий інтерес до організації.

Юрій Паперний | 2007-01-30 15:37

Олександр Ломако був присутній на сесії як журналіст, який висвітлює події, а не провокує їх. А ось чому це питання не поставили депутати...

Місцевий патріот | 2007-01-30 14:35

Погано, що Олександр Ломако "спокійно сидить на сесії", а представників інших громадських організацій не пустили...

Прецидент вкрай тривожний.

Сьогодні одних, завтра - інших.

Взагалі, поки не пізно, треба ставити питання про вільний доступ представників громадськості на сесії і трансляції виступів депутатів у сквер.

Не самозакохуйтесь, а розкрийте очі і не проспіть головного коли ВАС перестануть боятися можновладці, панове ОПОРА!

В. Кузьменко | 2007-01-30 12:57

 Я бачу,що без ОПОРИ деякі просто не можуть жити. Наш представник Олександр Ломако зареєструвався як представник Чернігова Громадського і спокійно сидить на сесії.

Місцевий патріот | 2007-01-30 11:40

Логічно і системно. Опозиція для міськ депутатів - це тількі ті, що сидять у залі з мандатами.

Геть самозванців. Хай чекають на нові вибори.

Так що ОПОРі дуже скоро треба буде шукати опору у депутатському корпусі, щоб злогошувати їх позицію.
закрити