Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Політиканство
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігів: Вітренко прихватизує храм?

Чернігів: Вітренко прихватизує храм?

5 липня група вітренківців, ряжених і «прогресивно-православних» громадян намагалася зірвати прес-конференцію товариства «Просвіта» і УНП біля Катерининської церкви у Чернігові.

Агресивні дії за безпосередньої участі депутатів міської ради Вінніченка і Демшевського фіксували журналісти місцевих і центральних ЗМІ.

Крім того, самозванці з маргінальних угруповань лівої та «блакитної» орієнтації під прикриттям  православної символіки намагалися «помітити місце» навколо храму, натягнувши по всьому периметру прилеглої території роздільну стрічку.

На жаль, подібні дії щодо захоплення території та приниження всієї громади міста Чернігова, залишаються поки що без належної реакції міліції та правоохоронних органів.

Міліція також жодним чином не втручалася у відверто хамські дії вітренківців стосовно учасників прес-конференції і журналістів.

Проте огородити територію навколо храму екстремістам з угрупування Наталії Вітренко не вдалося.

Орієнтовно о 12 годині 5 липня свої намети біля Катерининської церкви поставили також представники Української народної партії.

На жаль, рішення влади про передачу церкви православній громаді не виконується і знаходиться на фазі опротестування політиками, що мають слабке уявлення про церкву і православ’я.

P.S.: Здається, описані дії підпадають під конкретні статті Кримінального кодексу. Що скаже влада?

На фото:

  • "Ряджений" перешкоджає проведенню прес-конференції.
  • Стрічка, яку порвали чернігівці. Найбільш розумні вітренківці погодилися з таким рішенням.

До теми:

Коментарі (24)

2 Василь Чепурний | 2006-07-08 03:49

А що зробив Василь Чепурний задля існування української міліції у Чернігові, окрім дешевих ситцевих питань кшталту "А хто сказав, що в Чернігові є українська міліція?"

new zhaba | 2006-07-08 01:22

я от плачу ментам, щоби вони мене слухалися.

Николай | 2006-07-07 11:28

ВОТ КАК БЫВАЕТ, КОГДА ПРОВОКАТОРЫ ЕСТЬ С ДВУХ СТОРОН!



ВВ пишет:"На жаль, рішення влади про передачу церкви православній громаді не виконується і знаходиться на фазі опротестування політиками, що мають слабке уявлення про церкву і православ’я."



А что принималось это решение "політиками, що мають НЕслабке уявлення про церкву і православ’я." Как я понимаю баптист Лаврик - спец по православию? Да и вообще, что за глупость такая "политик слабый или неслабый в православии"? Или Конституцию влед за ее гарантами позабывали?



Простой Одессит пишет:

"Интересно, какой ориентации люди от бледной с косой, у которой на знамени символ запрадноевропейских педерастов?"



Сначала разберитесь с Вашим земляком Кауровым!!!! насчет этого, например:))))

"Кауров, приспустив штаны и ухватив, как пуделя за уши, стоявшего перед ним на коленях Кирилла Фролова..." ну и т.д.:

http://www.nnpr.org/stat/dr/bodelan.htm



Или о "православии" вышеуказанного гражданина (угрожать предстоятелю УПЦ МП(!) - это тоже, я Вам скажу, некисло):

http://www.otechestvo.org.ua/eo/20051/eo1301.htm



А вот та "одна с косой", если за музей (правда, не слышал - дайте ссылку, плиз) - так абсолютно права!

Адмін | 2006-07-06 15:03

Приносимо вибаченя попередньому коментатору. Рівень вашого повідомлення не дозволив нам дотриматися принципу свободи слова.

ХСБ | 2006-07-06 15:02

Эй ну совсем б... ох..., хох... Со своим расстригой ...иларетом храмы забирать.

Ваши хох... попы - преданы анафеме. И вы вместе с ними, со своим "...иевским ...атриархатом"

М.Боюра | 2006-07-06 14:48

Просто хочу сказати,що вже чується тут голос українців.

Українці,гуртуймося!

ZYMA | 2006-07-06 11:30

Юркові:ділили церкви і вели "бої за віру" люди, на жаль, завжди...

Такі реалії недосконалого земного життя. І світ від свого народження котиться в прірву, так само, як і людина від народження рухається до смерті. Це також закон життя. Питання в іншому: достойно чи недостойно люди проживають своє життя...



Андрій | 2006-07-06 11:05

Запитання. Цікаво, а як почувається в цій ситуації син борця за свободу Тарас Чорновіл, чиї однопартійці махають кулаками під церквою? Ветеран української політики Левко Лук"яненко? Адже БЮТ теж виступило за статус музею. Нарешті Президент? Депутат міськради від помаранчевого НСНУ теж підписав ганебну бамагу.

Здається поділ давно проходить не по лінії помаранчеве-блакитне. Багато тих хто біснується під храмом, знайде собі спільників і серед помаранчевих, "чья суть есть мелкая душонка".

Юрко | 2006-07-06 10:44

Мир катится в пропасть если уже и церкви делят.

Олегу | 2006-07-06 10:18

Настають часи, коли варто згадати, як Христос повиганяв торгашів з Храму. "Вийдіть! Я тут молюся". Зараз потрібно вигнати від Храму бариг-сатаністів, які знущаються над Вірою і відпрацьовують 30 срібняків. Все повторюється.

Місцевий патріот | 2006-07-06 10:16

Завжди кортіло довідатися за які насправді "гріхи" московські "каноністи" позбавили местоблюстителя московького патриаршого престолу Філарента. Невже за часів життя Пимена Денисенко був святим, а потім пішло-поїхало ?

Хто за часів НКВД-КГБ з попів міг бути безгрішним. Володимир Сабодан ? Тоді хто його по закордонам іздити випускав ?

Попи московські, невже хтось повірить, якщо тільки не шизофреник, що справа в особі Філарета ?

А "канонічністЬ" церкви визначасть її справи, а не заяви її попів. І не попи, а справжні віруючі, а не самі попи та "ряняжені" або у спецпсихлікарнях підготовлені під Москвою.

читач | 2006-07-06 10:12

Українці надто мякі. Але коли терпець уривається, тоді Козаччина, Коліївщина і ночі свячених ножів. Це так, з історії. Одєссіти, не грайте на нервах. Це небезпечно. Азохнвей?

Mr.Y | 2006-07-06 09:57

Скрегочіть, скрегочіть московське кодло зубами!!! Храм український і на тому крапка! А ще - не довго вам залишилося топтати нашу землю... Прогнали татар і вам пінка під зад дамо... Як вам не соромно - ви "одесситы" і подібні вам молитеся в Троїцькому храмі, який збудований на гроші Мазепи і там йому анафему співаєте... Про якого Бога ви говорите?!!! Як були татарами-бусурманами так нажаль і залишилися... тільки от вихрестами поставали, да і то не всі, бо дуже великі в мене є сумніви, що той же Донець зі своєю братвою мають хрест на собі... Український народ терплячий, але коли терпець уриваеться ви знаєте що може бути... Згадайте Хмельницького! Тільки тепер замість ляхів і жидів ви будете - запроданці московські! А УНП я б порадив взяти в облогу Спас і жодного московського попа туди не пустити!

Василь Чепурний | 2006-07-06 09:41

Росыйськы сайти, в тому числі офіціійний сайт Московської патріархії , відкрито пишуть про те, що в чернігівських навколохрамових подіях беруть участь члени кримської організації "Прорив", лідер якої, громадянин Росії, оголошений в Україні персоною нон-грата. Тоді питається -- в Чернігові є Служба безпеки України? Чи вони всі працюють на ФСБ Росії?

Денис | 2006-07-06 09:39

Кстати, одессит, бледная с косой - она из ваших. ее люди тоже против молитв. Они за музей!

Олег | 2006-07-06 09:27

А ну ка ответь мне оддесит, у кого больше христианского смирения, а кто беснуется и разжигает политические мирские страсти? Знаю что дискуссия с вами неуместна. вы формируете боевые группы и пока еще свободно катаетесь по Украине. Ваши покровители из организации, имеющей мало общего с Церковью, занимаются бухучетом, торговлей водкой, сигаретами, энергоносителями и башляют вам под прикрытием ФСБ 30 сребреников за работу. Когда в указанном вами 92-м люди, побывавшие в келиях Лавры увидели, ЧТО творят отступники от Веры Христовой на которых вы молитесь, многие из них потеряли эту веру став атеистами. Но вы ответите за все перед Господом, за уничижение Его имени. И уберите свои грязные сальные лапы от Храма. Он вам не будет принадлежать НИКОГДА.

Денис | 2006-07-06 09:09

Одессит! Смотри, чтобы я тебя случайно не узнал.

Админ 2 Простой Одессит | 2006-07-06 08:43

После угроз в адрес редакции "ВВ" можете больше не стараться и к свободе слова не аппелировать. Изучайте Уголовный кодекс. После установления вашей личности это очень пригодится. Все ваши сообщения сохранены.

Простой Одессит | 2006-07-05 23:22

Интересно, какой ориентации люди от бледной с косой, у которой на знамени символ запрадноевропейских педерастов? Наверно из "правильных" европейских. Может тут народ тоже из тех будет, так объяснит мне. А я в ответ поясню, кто такой есть Денисенко, который объявил себя богом, и сотворил секту по названием Киевского патриархата, морочил голову в Киеве, с Юго-востока его благополучно его изгнали, а теперь морочит всем Вам и другому чесному народу. Могу рассказать сколько миллионов ам. долларов присвоил себе этот тип, и кто за это гоняется за ним по свету. Ну а том, что бог един Вы конечно знаете? Но это не для Денисенко, для него два, нет три нет четыре, а вообще бог его знает сколько у него богов, наверно не меньше чем у греков. Может, кто из тусующихся здесь кроме материального поощрения, за моральную "поддержку" "козацких" бугаёв, костоломов, хулиганов сектантов, взломщиков собственности не принадлежащей им, хотят получить отпущение грехов? Напрасно, всё что делает Денисенко, раскольник, присвоивший себе уже всё что может пожелать, толкающий нас в катлическую церковь, Вас имел ввиду, наверно,в прямом смысле, потому что в рядах священослужителей католической церкви, которой этот рострига пытается сдать всю украинскую паству, очень много расплодилось гомосеков, которым Вы ребята, как манна небесная . Ну если ребята Вы из бандеровцев, то Вы как раз мои клиенты. Очень люблю пообщаться с отморозками. Правдой, и только правдой маткой. Расскажу, сколько кровушки православной полили ваши соратники начиная с 1992 года, когда нападали, взламывали, присваивали на западной, центральной Украине. Что там стричка?Ну кто особо любит кровавые сценки, ну не может без садизма жить, могу сподобить фотки жертв Ваших соратничков.

Только вот одно точно скажу, болше ни одного храма Вам оттяпать, мы так просто не дадим.

Денису | 2006-07-05 20:09

Закатаем рукава и сами повышибаем гадов - менты дождуться.

Евгений | 2006-07-05 20:07

Нарешті отримали ситуацію, завдякі якій можно проявити свою позицію багатьом организаціям, що беруть участь в суспільному та політичному житті міста.

Олег | 2006-07-05 19:31

Успокойтесь, уважаемые. Все становится на свои места. Московские попы съякшались с витренками и сделали себе славу. Раньше я изредка по вопросам спасения души ходил в Спасо-Преображенский. Теперь хорошо подумаю. к тому же жду когда те, кого навыбирали, будут последовательными и рассмотрят вопрос о законности захвата памятника архитектуры домонгольского периода этими кликушами-политиканами в рясе.

Денис | 2006-07-05 19:25

Я чето не понял, этих витренковских уродов уже увезли в кутузку или еще телятся? Мы платим налоги и содержим ментов с КА КОЙ целью??

Василь Чепурний | 2006-07-05 19:01

Ще варто додати, що журналістці обласного радіо ці "православні", прости Господи, порвали шнур від мікрофона, у В.Ступака вирвали папір із текстом заяви, ображали нецензурними словами мене, Ступака, О.Ясенчука, Левенка, Патріарха Філарета та Президента України. Міліція спостерігала за всім дійством віддалік. А хто сказав, що в Чернігові є українська міліція?
закрити