Останнє оновлення: 13:58 субота, 15 червня
Вибори-2006 / PR*
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігів: Микола Рудьковський викликав Соколова на публічні теледебати

Чернігів: Микола Рудьковський викликав Соколова на публічні теледебати

Микола РудьковськийПід час «Параду кандидатів на посаду міського голови», який пройшов 1 березня у незалежному прес-центрі «Вибори-2006» і був проігнорований мером О. Соколовим, у присутності багатьох представників місцевих і центральних засобів масової інформації Микола Рудьковський, як кандидат на посаду міського голови Чернігова, зокрема заявив, що викликає О. Соколова на публічні теледебати, які відбудуться в суботу 11 березня 2006 року о 19 годині 30 хвилин в студії міського телебачення ТРК «Новий Чернігів».

Вони транслюватимуться у прямому ефірі.

«Я звернувся до керівництва міського телебачення з проханням виділити час для публічних дебатів 11 березня на 19:30 і запрошую Олександра Володимировича взяти участь у цих публічних теледебатах. – зазначив Микола Рудьковський.

 - Щоб він вже після робочого дня зміг у прямому ефірі перед тисячами чернігівців дати відповіді на мої запитання, запитання журналістів і жителів міста.

Олксандр СоколовУ мене є до пана Соколова декілька запитаннь. Наприклад, про те, що за останні чотири роки ситуація у місті лише погіршилася і люди не відчули обіцяного Соколовим покращення життя у Чернігові. Чому ж тоді він знову балотується на посаду мера, обіцяючи те, що обіцяв і чотири роки тому?»

Суботу, 11 березня Миколою Рудьковським було обрано для теледебатів тому що минулої середи О. Соколов відмовився від участі в «Параді кандидатів», посилаючись на те, що під час робочого дня агітувати за себе йому, як міському голові, не дозволяє чинне законодавство. Проте, така законослухняність не заважає О. Соколову у робочі дні проводити зустрічі із трудовими колективами підприємств і установ Чернігова, під час яких він охоче розповідає присутнім про свої здобутки та передвиборчу програму.

 

Усі бажаючі можуть попередньо поставити запитання обом учасникам теледебатів у коментарях до цієї публікації.

За інформацією:

Коментарі (35)

аноним | 2006-03-13 15:35

За брехуна Соколова голосувати не буду. Каже в місті все добре. Мабуть давно він у місті не був, грязно, разруха. Про корупцію чиновників "не знає" мабуть один Соколов.

МСП | 2006-03-13 15:31

Соколов як справжній бандюк нагло сидів та ухмилявся. Прокуратура нічого не знайшла, а хто прокурору міста хабар квартирою дав?

Шульга Т.М. | 2006-03-13 15:25

Дебатами доволен. От Соколова ни одного конкретного ответа, чует, что хана но все равно нагло врет.

Вася | 2006-03-13 15:24

Молодец Рудьковський! Порвал проходимца Соколова как тряпку. Вор должен сидеть в тюрьме, а не в мерском кресле.

Игорь | 2006-03-13 15:21

Рудьковский показал себя настоящим социалистом - популизм и беспричинные обвинения оппонента. Пусть бы лучше рассказал - что он для Чернигова сделал, кроме как митинги устраивал.

Tasha | 2006-03-13 15:06

да и так все понятно с этим Рудьковским.. всё на природных ресурсах нашей страны себе деньги на Астон мартин делает..

а теперь нужен еще и Чернигов .

Перехожий | 2006-03-13 14:59

Шановні кандидати! У обох "рильце в пушку". Олександре Володимировичу, ваша головна помилка - це ганебна підтримка Регіонів. Вона вам не потрібна, відмовляйтесь від їх ведмежих послуг! Люди відмовляються за вас гососувати тільки тому, що вас підтримує Янукович - дитя Кучми! А пане Рудік, вам порада: якщо ви так "любите наше місто", то кидайте жуйки просто на асфальт тільки тоді, коли цього ніхто не бачить. А взагалі-то Соколов для когось поставив урни. Чи для вас правил не існує?

Горожанин | 2006-03-13 13:44

Соколов молодец! Разбил Рудьковского на дебатах. Лишний раз убедился, что нужно голосовать за Соколова!

сама | 2006-03-12 13:22

Да вот не ожидала, думала Соколов опозорится, а вышло-то наоборот. Рудьковский то в истерику впадал, то по нескольку раз один и тот же вопрос задавал(мне это ксати напомнило Януковича на прошлых выборах). Одним словом убедилась, что на площади выступать, - это одно, а аргументировать свои виступления другое.

Люся | 2006-03-12 10:57

Приємно вражена Соколовим. А Рудьковському вже треба міняти касету, бо вчора його зклинило - не красти, не красти, гроші... На злодії і шапка горить.

Игорь | 2006-03-12 08:39

На дебатах стало ясно что время Соколова безвозвратно ушло.И слава богу.

Костя | 2006-03-11 22:46

Рудьковскому крышка! На дебатах Соколов стер его в порошок.

Муся | 2006-03-11 11:12

Товаришу Рудьковський, а хто тоді буде влаштовувати акції протесту в Чернігові, як Ви станете мером?

І чи не зробитесь Ви відразу ж паном Рудьковським, як тільки попадете в крісло мера?

Це ж, мабуть, і Вас має на увазі Мороз, коли каже, що в Україні багато чесних людей?

Z-et | 2006-03-10 22:03

Здраствуйте Николай Николаевич!

меня интересует, почему в вашей партии начальство очень тормозит. Голец вечно всем недоволен и делает все в последний момент. Леонид Сенченко вообще никогда вовремя ничего не делает. Таких тормозов я еще не видел. В вашей партии уважения заслуживает только Славик Пискун, который на себе тянет весь Горком пока остальные Члены вашей партии отдыхают с вами в Мама-Миа.

P.S. половину партийных членов давно пора убрать из состава черниговской СПУ и тогда, возможно, вы наберете большее кол-во процентов

Евгеній | 2006-03-10 17:46

Що ви збираєтесь робити, щоб працівники комунальної сфери отримували пристийні зарплани, а мещканці міста - пристойні тарифи та якість комунального обслуговування.

Дядя Витя | 2006-03-10 12:31

Господин Рудьковский,

Который уже год проходят слухи, что Ваш дедушка во время войны был полицаем в Козелецком районе, а потом ушел вместе с немцами и осел в Австрии. Вот поэтому Вы и смогли попасть в 1990 году в Австрию и начать там свои первые "бизнес-шаги". Прошу документально подтвердить или опровергнуть эту информацию.

Соколову | 2006-03-09 20:23

Олександр а вы правда продадите все что осталось в городе, если выиграете выборы снова?!

Александр | 2006-03-09 17:02

А вообще без мЭра - никак нельзя?А то старого - уже страшно, а нового -ещё...

OGGY | 2006-03-08 12:58

Моє запитання було до М.Рудьковського.

OGGY | 2006-03-08 12:53

Якщо недай Боже ви станете мером нашого чудового міста,

хто буде обіймати посади Ваших заступників?

масяня | 2006-03-08 12:43

Що Ви зробили доброго для Чернігова?

Пацаны с МАСАНОВ | 2006-03-08 12:39

Уважаемый М. Рудьковский.

Правда ли, что после первого срока за хулиганство у вас была кличка Никола Полтавский ?

Абрам Пирог | 2006-03-08 12:28

шАНОВНИЙ ПАНЕ мИКОЛА.

ГОТОВІ ВИ ПІДТВЕРДИТИ СВОЇ СЛОВА, ЩО У РАЗІ ПЕРЕМОГИ НА ВИБОРАХ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВИ НАДАСТЕ ГАЗ З ВЛАСНИХ СВЕРДЛОВИН ДЛЯ МЕШКАНЦІВ МІСТА ЧЕРНІГІВ ЗА ЦІНОЮ ВДВІЧІ МЕНЬШОЮ ЗА НИНІШНЮ?

Оля | 2006-03-08 11:00

Вельми шановний пане Микола - прокоментуйте будь ласка слова міністра внутрісніх справ Луценка в програмі "Свобода слова": "...серед тих людей, які раніше мали конфлікти с законом, які мали звинувачення, проходить Микола Рудьковський, якому за хуліганку дали три роки..."?

Олег | 2006-03-08 09:55

Ваше ставлення до монополізації торгівельної мережі міста. Мається на увазі продаж "Чернігівпродтоварів" компанії "Союз". Як бути з конкуренцією у такому випадку? Як виживатимуть дрібні комерсанти? Чи не загрожують мешканцям міста високі ціни і низький сервіс? Ставлення до зрощення бізнесу Друцького з політикою. Здається, цей пан забезпечує фінансову підтримку Блоку Юлії Тимошенко?

Бывший студент | 2006-03-07 23:03

Хочется услышать отношение обеих кандидатов к непомерно возросшему количеству всевозможных вузов в городе. Может, достаточно трех, но таких, в которых дают знания, а не купленную бумагу с гербовой печатью?

И второй вопрос вытекающий из первого. Как преодолеть безработицу и стремление активных людей уехать из этого города? Спасибо.

черниговчанин | 2006-03-07 22:45

Вопрос к Рудьковскому. Ваш оппонент провел достаточно удачное мероприятие по очистке города от политического мусора. Материал об этом можно было прочитать здесь, на "Высоком Вале". Пусть это всего лишь пиар, но ваша обрезка деревьев выглядела значительно бледнее. К тому же Соколов пошел на Интернет-конференции. Уверен, к вам было бы много вопросов и Вы на них ответили бы красивее. Может телевидение и эффективнее, но не кажется ли вам, что вы можете проиграть действующему мэру по чисто технологическим причинам?

Галина | 2006-03-07 22:24

Уважаемый господин мэр!

Когда Вас выбирали, Вы обещали помогать диабетикам инсулином. Не могли бы вы выделять средства не только на инсулин, но и на таблетки, которые забирают значительную часть пенсии?

Вам, мужчинам, не кажется, что лучшей хозяйкой нашего города могла бы стать женщина?

От молодежи | 2006-03-07 17:04

Как молодой семье заработать на квартиру? Ведь у ребенка для нормального развития должен быть свой угол. И 8 тысяч гривен здесь погоды не делают. Вроде бы не ленивые и работы не боимся. Но перспектив в нашем городе пока не видим.

Хотелось бы слышать мнения действующего мэра и кандидата на этот пост Рудьковского.



Заранее спасибо за ответ.

Житель Чернігова | 2006-03-07 16:57

Запитання до обох кандидатів на посаду мера.



Якими будуть ваші перші кроки у напрямку того, щоб освічена молодь не тікала з нашого міста у столицю?

Станко | 2006-03-06 12:07

Дивно, що Соколов уникає дебатів. За словом в кишеню він зазвичай не лізе :) Нема чим крити? Ну то попустобріхував би трохи... Наш піпл все схаває...

Юрий | 2006-03-06 12:03

Специально для вредины:

" Кстати, социалисты после кронирования деревьев мусор за собой убирать собираются? А то у нас во дворе до этой акции-показухи чище было!" - так ты бы вышел на улицу - да и поприбирал бы в своем дворе, чем за компьютером штаны просиживать.

Вредина | 2006-03-06 10:56

Цитирую: "Наприклад, про те, що за останні чотири роки ситуація у місті лише погіршилася ..." Почему вы считаете, что ухудшилась? Приведите конкретные факты, пожалуйста. Я так же голословно могу заявить, что ситуация улучшилась... Ваша слово против моего... На месте Соколова я бы тоже не пошла на эти теледебаты. Вы будете делать подобные эмоциональные заявления, бросаться обвинениями... Мышиная возня какая-то получится. Даже смотреть не хочу на подобную низость. Кстати, социалисты после кронирования деревьев мусор за собой убирать собираются? А то у нас во дворе до этой акции-показухи чище было!

Тёмка | 2006-03-05 14:44

Да Соколов как всегда испугается и не придет!!!

Виборець | 2006-03-05 10:00

Не шановний Чернігівський ОК СПУ, на чолі з так званим кандидатом на посаду міського голови, нашого міста Чернігова, Рудьковським М.М. Визвав на дебати?! Ха-ха!!! Чого ж ви не вказали, що Соколов О. надіслав листа із вибаченням, що не може прийняти участь у звязку з тим, що захід проходив у робочий час(якщоб він прийшов тоб ви звинуватили його, що він там робить, замість того щоб облаштовувати місто)? Добра у вас панове соціалісти політика брехні. До речі Шульга та Мельничук не зявилися також, чому ж у вас вибіркова критика??????????
закрити