
Психологічні недуги бійців лікуватимуть у Чернігові
У зв’язку із війною на Донбасі в нашій державі виникла нагальна потреба створення центрів якісної психологічної допомоги учасникам АТО.
Фахівці запевняють, що поряд із фізичними недугами дуже небезпечними є також і психологічні.
Сьогодні при Центрі психологічної реабілітації відкрили відділення Служби психолого-соціального відновлення для учасників антитерористичної операції.
У вересні минулого року у Чернігові при обласній психоневрологічній лікарні відкрили Центр психологічної реабілітації і лікування для учасників АТО. За цей час там різнопланову допомогу отримали понад півтори сотні сіверських бійців.
Сьогодні при Центрі психологічної реабілітації відкрили відділення Служби психолого-соціального відновлення для учасників антитерористичної операції.
Відкриття Служби психолого-соціального відновлення дозволить надавати допомогу більшій кількості військовослужбовців з розладами психіки.
У службі працюватиме п’ять кваліфікованих психологів, які будуть надавати допомогу за такими напрямками: психодинаміка, арттерапія, тілесно-орієнтована та когнітивно-поведінкова терапія.
Окрім того, фахівці будуть проводити індивідуальні консультації з армійцями, а також консультуватимуть родини бійців.
Участь у відкритті Служби психолого-соціального відновлення взяли голова обласної ради Микола Звєрєв і виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Сергій Журман.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 12139 |
Додати коментар: