Останнє оновлення: 20:26 п'ятниця, 28 січня
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Долар за буханець: в Україні знову подорожчає хліб
Долар за буханець: в Україні знову подорожчає хліб

Долар за буханець: в Україні знову подорожчає хліб

Серед основних причин - зростання цін на пальне.

В Україні найближчим часом ціни на хліб зростуть на 10-15%.

 По це йшлося на нараді Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку на тему: "Цінова ситуація на ринку борошна та хліба в Україні", повідомляє "УНІАН".

"Можу констатувати, що від січня 2020 року до вересня 2021 ціни на хліб зросли, і таке зростання складає близько 35%", - сказала представниця Асоціації рітейлерів України Наталія Петрівська.

Серед причин такої цінової тенденції: зростання цін на пальне, мінеральні добрива, запчастини та на інші складові собівартості пшениці, що призведе до зміни вартості борошна, а врешті й хлібобулочних виробів, говорить директор Фінансово-економічного департаменту Мінагрополітики Баграта Ахіджанова.

Своєю чергою перший заступник міністра економіки Денис Кудін зазначив, що на вартість збіжжя в Україні впливають також і ціни на світовому ринку. "Оскільки Україна повністю інтегрована в продовольчі світові ринки, то динаміка цін на внутрішньому ринку буде відповідати динаміці світових біржових цін і ф’ючерсів на зерно", - сказав Кудін. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перед новорічними святами в Україні здорожчають продукти Експерти прогнозують, що ціни зростуть на 16-20%. Особливо здорожчання торкнеться овочів та м'яса.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  «Чернігівгаз» модернізував мережі, замінивши понад тисячу одиниць газорегулюючого обладнання

SVOBODA.FM