Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
пільги
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / У Кабміні підрахували, скільки українців отримують субсидії на комуналку
У Кабміні підрахували, скільки українців отримують субсидії на комуналку

У Кабміні підрахували, скільки українців отримують субсидії на комуналку

У липні 2020 року субсидію на оплату житлово-комунальних послуг в Україні отримали 2,934 мільйона громадян, а її середній розмір склав 256,73 гривні, що на 4% менше, ніж місяцем раніше. Про це свідчать дані на сайті Міністерства соціальної політики України.

 Скільки українців отримали субсидії

Відзначається, що в липні за субсидіями на оплату ЖКП звернулися 30,6 тисячі домогосподарств, а призначено субсидію 17,2 тисячі домогосподарств.

У липні 2020 року надано субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на суму 389,9 мільйона гривень. З них 379,5 мільйона гривень було отримано субсідіантамі в готівковій формі, а 10,3 мільйона гривень - в безготівковій.

Середній розмір субсидії

Згідно з даними міністерства, середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство в липні 2020 року порівняно з червнем знизився на 4% - 256,73 гривні щодо 267,78 гривні.

Який регіон отримує більше субсидій

При цьому найбільший середній розмір субсидії по Україні зафіксовано в місті Києві, де вона становить 485,59 гривні. Найменший розмір субсидії зафіксований в Закарпатській області - 137,8 гривні.

Субсидії в Україні

Середній розмір субсидії з оплати житлово-комунальних послуг в Україні в 2019 році складе 1200 гривень, розмір пільги - 750 гривень.

У червні 2020 року субсидію на оплату житлово-комунальних послуг в Україні отримали близько 2,8 мільйона громадян, а її середній розмір склав 268 гривень.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM