Останнє оновлення: 18:07 четвер, 6 серпня
коронавірус
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / У Мінекономіки назвали максимальну допомогу з безробіття в Україні
У Мінекономіки назвали максимальну допомогу з безробіття в Україні

У Мінекономіки назвали максимальну допомогу з безробіття в Україні

Максимальний розмір допомоги по безробіттю в Україні на сьогодні становить 8408 гривень або чотири прожиткових мінімуми для працездатних осіб, повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

"Розмір допомоги по безробіттю розраховується для кожної особи індивідуально. Він визначається в залежності від страхового стажу людини та її заробітної плати. Допомога по безробіттю виплачується залежно від тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру. Максимальний розмір допомоги по безробіттю становить 8408 гривень (чотири прожиткових мінімуми для працездатних осіб)", - йдеться в повідомленні.

При цьому, за даними міністерства, розмір мінімальної виплати допомоги по безробіттю в Україні, яке виплачується застрахованим особам залежно від страхового стажу та заробітної плати, становить 1800 гривень, а особам, виплати яким призначаються без урахування страхового стажу та заробітної плати – 1000 гривень (на період дії карантину плюс 30 календарних днів після його закінчення).

"Загальна тривалість виплати допомоги з безробіття не може перевищувати 360 календарних днів, а для осіб передпенсійного віку – 720 календарних днів", - додали в міністерстві.

 Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор