Останнє оновлення: 15:59 середа, 27 травня
гроші / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Особливості термінових онлайн позик
Особливості термінових онлайн позик

Особливості термінових онлайн позик

При масштабному розвитку сучасних технологій отримати позику в інтернеті просто: необхідно заповнити спеціальну анкету, відправити заявку на сайті обраної МФО, залишити свої контактні дані і дочекатися зворотного зв'язку. Зробити це можна, не встаючи з крісла.

Онлайн позики схвалюють практично всім - відмови відбуваються тільки у випадках некоректно заповненої заяви на позику. Подібні компанії беруться навіть за тих клієнтів, які числяться в банку як проблемні і мають погану репутацію в сфері кредитування.
Гроші в борг дають:
  • студентам;
  • літнім людям;
  • особам, офіційно не маючим роботу;
  • громадянам з поганою кредитною історією та репутацією;
  • особам без кредитної історії.
Для того щоб отримати гроші від подібних компаній, необхідно відповідати певним критеріям.
  • Вік повинен бути від 18 до 75 років.
  • Громадянин України.
  • Наявність систематичного доходу.
  • Відсутність боргів перед самою компанією.
Термінові онлайн позики завжди вважалися ризикованим пропозицією, саме тому їх можна отримати тільки на певних умовах при дотриманні ряду правил і обмежень.
Наявність певних критеріїв для оформлення кредиту необхідно для того, щоб сама компанія могла перестрахуватися в разі невиплати боргів. Вся відповідальність видачі та виплати грошових коштів на умовах підвищених процентних ставок переходить до клієнта.
Для постійних і сумлінних клієнтів компанії надають спеціальні програми з вигідними ставками, знижками і бонусами.
Отримання і погашення кредитної позики
Мікрофінансові компанії пропонують жителям України велику кількість способів, якими можна погасити борг. В деяких випадках можливо отримати займ без дзвінків. Детальніше - https://deltabank-online.com.ua/kredit-bez-zvonkov/
Банківська картка
Даний спосіб є самим швидким, зручним і вигідним. При отриманні коштів клієнт не виплачуватиме додаткові комісії. Він просто отримує гроші на свій рахунок. Єдина умова, яку потрібно виконати - це верифікувати аккаунт і заздалегідь заповнити всю інформацію про карту. Це важливо зробити для того, щоб уберегти себе від шахраїв.
Видача готівки в найближчому пункті
Цей спосіб зручний для позичальників тим, що вони мають додаткову можливість отримати кредит на тривалий термін при невеликих відсотках. Для цього слід прийти в найближчий пункт компанії по мікропозик і оформити там відповідну заявку.
Вивід коштів на електронні гаманці
Головна вимога - це ідентифікований і прив'язаний аккаунт. Всі платіжні дані повинні бути справжніми, офіційними і діючими. При виборі цього способу важливо звернути увагу на комісійний збір і на термін обробки заявки.
Переказ грошей на банківський рахунок
Цей варіант користується популярністю у клієнтів, яким необхідно позичити велику суму грошей. В такому випадку стягується невелика комісія за переказ грошових коштів, а термін надходження варіюється від одного до трьох днів.
При поверненні боргу клієнт може скористатися будь-яким з перерахованих вище способів. Також погасити заборгованість можна за допомогою карти і офіційного сайту кредитора через онлайн банк. У такому випадку кошти надходять на рахунок МФО негайно.
Правильний вибір компанії-кредитора - це гарантія успіху!
Автор: Денис Корнієнко - фінансовий експерт порталу ДельтаКредит
 

 

 

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор