Останнє оновлення: 18:05 п'ятниця, 7 серпня
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Президент України підписав указ про покращення доступу до 4G по всій країні до кінця року!
Президент України підписав указ про покращення доступу до 4G по всій країні до кінця року!

Президент України підписав указ про покращення доступу до 4G по всій країні до кінця року!

Указ схвалено з метою забезпечення максимального покриття території України мережами рухомого (мобільного) зв’язку третього та четвертого поколінь, надання широкосмугового доступу до Інтернету,

отримання повсюдно громадянами України переваг та можливостей цифрового світу, насамперед у сферах освіти, медицини, електронної комерції, адміністративних послуг, розвитку електронної демократії.

 Зокрема, указом визначено основні заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету (підготовка діапазонів частот 800 та 900 МГц до запуску нових поколінь зв'язку) та календарний графік виконання цих дій.

Згідно з ним, до 1 серпня мають відбутися заходи по вивільненню 800 діапазону частот, а до 1 жовтня 900 діапазону. Також передбачена розробка постанов Кабміну для введення принципу технологічної нейтральності.
У результаті вже протягом 1.5 року оператори зможуть розвинути мережі, аби вони забезпечували доступ до 4G для майже 100% населення України, незалежно від місця проживання.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор