Останнє оновлення: 18:17 середа, 27 травня
Доставка
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / 6 із 10 клієнтів готові рекомендувати «Нова Пошта»
6 із 10 клієнтів готові рекомендувати «Нова Пошта»

6 із 10 клієнтів готові рекомендувати «Нова Пошта»

У червні 2018 року індекс лояльності (Net Promoter Score) клієнтів «Нова Пошта» досяг 62%. Рік тому цей показник був на 7 процентних пунктів нижче.

Про це повідомляє Прес-секретар «Нова Пошта» Зоя Шевчук.

На зростання NPS вплинуло кілька факторів.

За рік компанія оптимізувала терміни доставки (кількість несвоєчасно доставлених відправлень зменшилася протягом року більше, ніж у 4 рази); досягла того, щоб 99% клієнтів додзвонюються в контакт-центр з першого разу, а 95% відповідей на запити клієнтів у соціальних мережах надаються протягом першої години.

Також, щоб бути ближчою до клієнтів, «Нова Пошта» продовжила розвиток мережі відділень, оновила мобільний додаток та спростила тарифи для зручнішого користування та розуміння клієнтами ціни на послуги компанії.

Також українці стали більше купувати за кордоном: кількість доставок з «Nova Poshta Shopping» зросла у 2,5 рази в першому півріччі 2018 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Net Promoter Score (NPS) розраховується так: клієнтам ставлять питання, наскільки вони готові рекомендувати компанію та її послуги за шкалою від 0 балів до 10 балів. Користувачі, які обрали оцінку 0-6, вважаються «детракторами» – тими, хто рекомендувати не готовий. Клієнти, що обрали 7-8 балів – «нейтральні». А ті, хто назвав 9-10 балів – «промоутери». NPS – це різниця між відсотком «промоутерів» і «детракторів».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор