
Малайзія порятує українські дороги й ЖКГ?
«Ми запрошуємо малазійські компанії взяти участь в будівництві автодоріг, в управлінні українськими аеропортами, ділитися досвідом управління ЖКГ», – зазначив щойно Президент Петро Порошенко у Facebook.
Йшлося про сьогоднішню зустріч Порошенка з главою Уряду Малайзії.
Петро Порошенко вважає, що Україні є що запропонувати Малайзії: «Ми будемо раді вітати малайзійських інвесторів у енергетичному секторі, в галузі логістики, розвитку портів та в інших напрямках. Ми обговорили питання реалізації космічних та безпекових програм, поставок наших літаків "Антонов", постачання на малазійський ринок українських продуктів харчування та ліків».
Наразі Президент перебуває з офіційним візитом у Малайзії. Там Президент України та прем'єр-міністр Малайзії Наджиб Тун Разак підписали угоду про уникнення подвійного оподаткування.
5-7 серпня Порошенко відвідає з державним візитом Індонезію.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 6353 |
Додати коментар: