Останнє оновлення: 11:34 неділя, 24 червня
питання — відповідь
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Що робити, якщо зламався касовий апарат
Що робити, якщо зламався касовий апарат

Що робити, якщо зламався касовий апарат

Зустрічаються випадки, коли реєстратори розрахункових операцій (РРО) виходять з ладу через несправність або у зв’язку з відсутністю зв’язку чи електропостачання.

В такому разі є два варіанти проведення розрахункових операцій:

— якщо електроенергія є, а реєстратор розрахункових операцій вийшов з ладу, то можна використати резервний РРО. Але він обов’язково має бути зареєстрований в органах ДФС;

— у випадку, якщо електроенергії немає або відсутній резервний РРО, то можна використати розрахункову книжку. Вона також повинна бути зареєстрована в органах ДФС.

Але треба пам’ятати, що без основного РРО можна працювати не більше 7 робочих днів.

Якщо гарантійний ремонт не можна забезпечити у такий термін, то центр сервісного обслуговування зобов’язаний не пізніше сьомого робочого дня з моменту прийняття приладу в ремонт ввести в експлуатацію належним чином зареєстрований на суб'єкта господарювання резервний реєстратор розрахункових операцій.

При проведенні операцій з використанням розрахункової книжки після встановлення відремонтованого чи резервного РРО або відновлення постачання електроенергії необхідно провести через РРО суми розрахунків за час роботи з книжкою.

У випадку обнулення оперативної пам’яті відповідно до контрольної стрічки необхідно провести через РРО суми за час роботи, що передував виходу РРО з ладу або відключенню електроенергії, окремо за кожною ставкою податку на додану вартість, після чого слід виконати Z-звіт. За потреби виконується операція «службове внесення» на суму готівки, що зберігається на місці проведення розрахунків.

На запитання відповідала начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій та проведення фактичних перевірок Юлія Товстоног.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  В Чернігові зіткнулися сумнозвісна «Калина» і вантажівка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор