Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / У Києві приватні школи та дитсадки орендуватимуть приміщення за гривню на рік
У Києві приватні школи та дитсадки орендуватимуть приміщення за гривню на рік

У Києві приватні школи та дитсадки орендуватимуть приміщення за гривню на рік

Київрада дозволила приватним школам та дитсадкам орендувати комунальні приміщення за одну гривню на рік.

Про це повідомляє Високий Вал з посиланням на прес-службу Київської міськдержадміністрації.

 За ухвалення відповідного рішення сьогодні на сесії міськради проголосувало 68 депутатів.

Цим рішенням ставка орендної плати для приватних шкіл та дитячих садочків уніфікована зі ставками для державних навчальних закладів на рівні однієї гривні за рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихователі вчили правила поводження в надзвичайних ситуаціях

«Це дозволить вирішити проблему дефіциту місць у дитячих садках, відновити рівність прав на освіту всіх маленьких киян, а також значно підвищити якість столичної освіти завдяки конкуренції між закладами за дитину, в якої розширяються можливості вибору моделі та форми навчання», – зауважила заступник голови КМДА, депутат Київради Ганна Старостенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні створять «мовні табори» для школярів

За її словами, зрівняння орендних ставок як для приватних закладів, так і для державних, фактично виконує положення Конституції щодо розвитку освіти та забезпечення прав громадян на освіту та рівні умови розвитку всіх форм власності.

Коментарі (1)

Vbrjkf | 2015-05-11 21:12

Треба поновити роботу бувшого дитячого садка №427 за адресою: м. Київ, пр-т Возз”єднання, 3-а. Дивлячись на щільність заповнення цього мікрорайону новобудовами та відсутність дитячих дошкільних закладів можна прогнозувати, що у цьому дитсадку не залишиться жодного вільного місця.
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM