Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Вуглегірська ТЕС зупинилась через брак вугілля
Вуглегірська ТЕС зупинилась через брак вугілля

Вуглегірська ТЕС зупинилась через брак вугілля

Вуглегірська ТЕС у Донецькій області, що входить до складу енергогенеруючої компанії ПАТ "Центренерго", в середу припинила свою роботу через відсутність вугілля.

Згідно з даними ДП "Енергоринок", Вуглегірська ТЕС в січні 2015 року працювала двома-трьома блоками, але з 2 лютого перейшла на роботу одним блоком (№3).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна вимикає світло на Донбасі

За даними міністерства енергетики та вугільної промисловості, на 1 січня 2015 року запаси вугілля на цій ТЕС становили 45 тис. тонн, на 1 лютого – 39,6 тис. тонн, а до 24 лютого вони стали менше 1 тис. тонн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити в умовах надзвичайних ситуації військового характеру?

Настільки значне зниження рівня запасів вугілля пов'язане з проблемами за його підвозу через бойові дії, повідомляє Українська правда.

Коментарі (2)

Марина | 2015-02-25 19:32

Да у нас угля на шахтах, которые находятся на территории Украины и подконтрольны ей, валом. Бери не хочу. Но ведь это не выгодно стране, "дешевле" закупить его у других стран.
\\\ вы сами проголосовали на реферундуме, чтоб уголь у вас покупала Россия это выгоднее вам показалось
    Город: Донецк
Страна: Ukraine
IP диапазон: 212.66.32.0 - 212.66.63.255
Название провайдера: Data Internet Ltd

Юрий | 2015-02-25 19:11

В Чехии вовсю используют измельченное дерево второсортное как топливо для котлов. На вид по габаритам похоже на уголь , так что проблем с подачей не должно быть.
Измельчают специальными машинами на колесах а перевозят тоже машинами - фурами имеющими механизмы для разгрузки.
На Украине второсортного дерева включая и подгнившее много.
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM