Земельна ділянка у «спадок» від Героя Небесної сотні
Станом на 25 грудня 2014 року 144 громадянина – члена родин, які втратили близьких під час подій, що відбулися на Майдані, мають право на безоплатне одержання земельних ділянок у власність із земель запасу сільгосппризначення державної власності у межах норм безоплатної приватизації.
Повідомляє прес-служба Держземагентства України.
Найбільше таких громадян проживає у Львівській області – 45 осіб та Київській області – 22 особи.
Разом з тим, до територіальних органів земельних ресурсів до сьогодні від членів родин загиблих Героїв подано лише 40 клопотань на отримання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
Відповідно до поданих заяв уже видано 36 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою. Всього територіальні органи земельних ресурсів прийняли 16 рішень про затвердження проекту землеустрою та надання у власність ділянок громадянам – членам родин, які втратили близьких під час подій, що відбулися на Майдані.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 4218 |






























Додати коментар: