Останнє оновлення: 17:50 п'ятниця, 26 листопада
Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Юлія Тимоешенко: Ціна газу залишиться на рівні 2009 року
Юлія Тимоешенко: Ціна газу залишиться на рівні 2009 року

Юлія Тимоешенко: Ціна газу залишиться на рівні 2009 року

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що з 1 січня 2010 року ціна на природний газ для промисловості, теплокомуненерго та населення залишиться на рівні 2009 року.

«З 1 січня промисловість буде мати таку саму ціну на газ, яку має сьогодні. Я хочу спростувати всі заяви, що з 1 січня газ буде дорогий і, як кажуть сьогоднішні опозиціонери і кандидати в Президенти, буде колапс економіки України.

Для людей, теплокомуненерго ціна на газ з 1 січня зберігається такою, якою була в цьому році», - сказала Юлія Тимошенко на прес-конференції за підсумками року.

Як відомо, ще наприкінці листопада Юлія Тимошенко запевнила, що для промисловості ціна на природний газ лишиться незмінною протягом всього першого півріччя 2010 року.

"По тим прогнозам, які ми зараз маємо, ціни на нафту, на мазут, на газоль, а це і є складові формули, у нас як мінімум в першому півріччі ціна для промисловості на природний газ не зміниться, вона буде така, як і була у 2009 році", - сказала Прем'єр-міністр.

Голова уряду нагадала, що, згідно із довгостроковим десятирічним контрактом про постачання газу, передбачено формулу, яка дає можливість формувати ціни на газ для України на ринкових засадах, без будь-якого додаткового обговорення.

З цього приводу маємо коментар депутата Чернігівської обласної ради Андрія Кислого: “Для підвищення тарифів на газ для населення сьогодні немає жодних підстав. Ми споживаємо 100% газу українського видобутку. І тому немає необхідності, як це робилося раніше, безмежно підвищувати ціни на газ для населення».

“Сьогодні завдяки професійним діям Прем’єр-міністра укрїна має у своїх газосховищах понад 26,4 млрд. кубометрів державного газу, створена система, при якій ми можемо відчувати незалежність України у системі забезпечення природним газом”,- наголосив Андрій Кислий. 

Коментарі (6)

ЮРІЙ | 2010-01-13 12:50

А хто така Юлія ТимоЕшенко????якась нова **)))

талан | 2010-01-12 19:30

Люся
Ты Люся неправа: не повышают газ-хреново. повышают-тоже погано.Уж как то определись, може вместо газу нефть примешь.

Редактор новин | 2010-01-12 16:45

Перегляд російських телеканалів негативно впливає на морально-психологічний стан піддослідного. Знову ж таки - поганий колінний рефлекс і втрата апетиту. Тому сам не дивлюся і Вам не раджу їх навіть вмикати :)

Люся | 2010-01-12 16:33

Ты галимый администратор, фильтруеш высказывания народа, тогда подавись со своей жабой... Твари...

Людок | 2010-01-12 16:32

Как ВАНА задрала ******....Блин не позорилась бы да включила российските каналы и послушала что там говорят об Украине....

Люся | 2010-01-12 16:31

Так какаяконкретно ценана Газ в 2010 году?
Эта устрица всегда отвечает вокруг да около, цифры не показывает, и самое главное врет постоянно!!!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині обговорювали питання адаптації військових та ветеранів

SVOBODA.FM