Презервативи "на шару"? Вам на консультацію!
З нового року подорожчав безпечний секс. Тобто презервативи стали в два-три рази дорожче. Але...
- Шість тисяч штук презервативів нам передало 10 листопада обласне відділення всеукраїнської благодійної організації «Українська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», - каже психолог кабінету довіри Наталія Борзда.
- Їх роздаємо всім, хто приходить на тестування на ВІЛ/СНІД. Пропонуємо людям під час дотестової консультації. Звичайно, враховуючи вік людини. Молодь бере з радістю. Роздаємо по десять штук кожному бажаючому. За два дні вже чоловік двадцять п'ять отримали, - розповіла Наталія.
Кажуть, у подорожчанні винний стрибок курсу валют. Хоча різниця між доларовим і "гумовим" курсом вийшла досить різна...
- Аптеки тут ні при чому, - пояснила заступник генерального директора КП «Ліки України» Любов Бойко. - Це пов'язано з курсом долара. Всі імпортні препарати подорожчали. А презервативи, які продають аптечні мережі, - в основному імпортного виробництва. Або виготовляються з імпортної сировини. Ми не робили переоцінки старих товарів, тому в аптеках можна знайти однакову продукцію за різними цінами, старими і новими.
Отже, безплатно презервативи можна отримати в кабінеті довіри обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, розташованому в Чернігові за адресою вул. Щорса, 3.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 10783 |



















Коментарі (1)
Плач Яремії | 2009-02-13 16:05