Останнє оновлення: 10:13 вівторок, 17 липня
Мітинг / Фоторепортаж
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Пролетаріат вийшов на майдан. ФОТО
Пролетаріат вийшов на майдан. ФОТО

Пролетаріат вийшов на майдан. ФОТО

17 грудня про 14:00 на Красній площі Чернігова Федерація профспілкових організацій Чернігівської області провела мітинг в рамках всеукраїнської акції протесту.

На центральній площі обласного центру зібралося біля трьох сотень учасників мітингу, які тримали транспаранти з гаслами: «Кабмін! Виконуй свої зобов'язання!», «Наші профспілка нас захистить!», «Бідний вчитель – ганьба Україні!», «Ні тіньовим зарплатам!», «Профспілки за гідну зарплату!».

До акції приєдналися також представники місцевої організації КПУ.

Перед учасниками мітингу виступили керівники профспілкових організацій Чернігівщини, зокрема і голова федерації профспілкових організацій Чернігівської області Володимир Струк.

У резолюції мітингу учасники висловлюють обурення відсутністю в країні єдиної скоординованої економічної політики в умовах фінансово-економічної кризи.

Також були висунуті такі вимоги до влади і працедавців: з 1 січня 2009 року ввести розмір заробітної плати на рівні обґрунтованого прожиткового мінімуму, ввести на період кризи мораторій на підвищення тарифів, зупинити беззаконня банків, не допустити звуження пенсійних прав, зупинити скорочення робочих місць та інші

Голова федерації профспілкових організацій Чернігівської області Володимир Струк так прокоментував сьогоднішньою акцію:

Це попереджувальна акція, проти деяких урядових законопроектів. Ми заявляємо про те, що якщо уряд не прислухається, якщо не виконає тих попередніх обіцянок, які були досягнуті з нами, тоді профспілки прийматимуть радикальніші заходи, аж до всеукраїнського страйку».

Коментуючи конфлікт з новими претендентами на керівництво федерації профспілок, Володимир Струк заявив: «Ми з ними не конфліктуємо, просто ми з ними не контактуємо»

У теж час серед плакатів на мітингу були і направлені проти нових претендентів на керівництво профспілками: «Геть самозванців на чолі з Павленком!».

Сьогоднішню подію погодився прокоментувати і представник профспілок, які претендують на керівні посади у федерації.

Сергій Аверченко, виконуючий обов'язки глави Ради федерації профспілкових організацій Чернігівської області: «Ми солідарні із старою профспілковою командою відносно сьогоднішньої акції. Але бачимо в ній і політичний підтекст, який направлений проти глави уряду. Оскільки очолює профспілки в Україні народний депутат, член опозиційної партії»

Що стосується конфлікту з керівництвом федерації, то Аверченко повідомив, що вони зараз не йдуть на загострення конфлікту в теперішній економічній ситуації. . «Коли горить будинок його мешканці не з'ясовують відносини» - заявив він.

Нагадаю, що 16 жовтня була вчинена спроба змінити керівництво Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та усунити його голову Володимира Струка. Зараз триває конфлікт між «старими» профспілковими лідерами та «новими» претендентами на керівні посади на чолі з Сергієм Павленко.

Коментарі (5)

революціонер | 2008-12-18 15:38

галадранці всіх країн, в купу згепайтесь

Аффтар | 2008-12-17 21:04

читач
Дарагие Читачи, аффтар не маэ жодного відношення до фрто . Автор фото підписаний під матеріалом. А у професйності Кошмала я, наприклад, сумніватися не хочу

Не автор | 2008-12-17 18:48

Алексей
Що ви на автора напалися? Нормальний дід! Яскравий представник пролетаріату. Очевидно, учасник мітингу. Що ще треба? Струка, чи що? :) Кому офіціозу - он ще є стаття профспілок.

Алексей | 2008-12-17 18:34

Хм.. Если посмотреть на фото возле начала статьи, то создаётся впечатление, что автор просто издевается. Ну ничего... Это не на долго...

читач | 2008-12-17 18:03

Пашо ПУ, це ж не гумористична передача "Кривое зеркало", а ціле інтернет видання "ВВ".
Скромнее нужно бути.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Музично-лірична "Вечеря на Свободі" з людиною-редакцією Петром Антоненком

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор