Останнє оновлення: 13:11 середа, 7 грудня
Скорочення / Приховане безробіття
Постійне посилання: http://newvv.net/economic/ukraine/194775.html
«Укрнафта» скорочує робочий тиждень. Добровільно-примусово

«Укрнафта» скорочує робочий тиждень. "Добровільно-примусово"

Працівники структурних підрозділів ВАТ «Укрнафта» пишуть заяви про перехід на 4-денний робочий тиждень.

При цьому в заяві вказують, що перехід на 32-годинний робочий тиждень вони здійснюють за власним бажанням.

За наказом ВАТ «Укрнафти» від 5 грудня 2008 року (який потрапив до редакції "ЗІК"), скорочення робочого дня відбувається «у звязку із зниженням ціни на нафту, скороченням видобутку нафти з конденсатом (за 10 місяців на 3,1%, в порівнянні з аналогічним показником того ж періоду минулого року), зменшення обсягів бурових робіт».

З неофіційних джерел ЗІКу стало відомо, що 6 грудня майже у всіх нафтогазових видобувних управліннях було проведено так звані термінові наради на рівні заступників та начальників відділів.

На виконання наказу окремим категоріям працівників запропоновано написати заяву за власною ініціативою про те, що вони через особливі обставини просять встановити для себе персональний графік роботи (неповний робочий тиждень).

За наказом до 10 лютого 2009 року «керівників, професіоналів, фахівців та технічних службовців структурних одиниць, працівників апарату правління ВАТ «Укрнафта»« переведуть на неповний робочий час, тривалістю 32 години на тиждень.

Такі процеси скорочення робочого часу відбуваються у Надвірнянському, Долинському, Охтирському, Полтавському, Чернігівському, Бориславському нафтогазових видобувних управліннях.

Керівник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Петро Пушкар у коментарі ЗІКу підтвердив переведення працівників на чотириденний робочий тиждень. «Наші працівників свідомі, що в країні фінансова криза. Як тільки ситуація покращиться, ми почнемо працювати в нормальному режимі», – наголосив він.

Довідка.

За даними прес-служби ВАТ «Укрнафти», за 9 місяців 2008 року компанія добула 2301,3 тис. тон нафти і газового конденсату, що на 28,6 тис. тон або 1,3% більше запланованих показників.

За цей період компанія добула 2340,4 млн кубометрів газу. Це на 56 млн кубометрів чи на 2,5% більше запланованого.

Крім того, компанія ввела в експлуатацію 31 нову бурову свердловину (20 нафтових і 11 газових), що на 13 свердловин більше від запланованих.

До того ж, в січні-вересні компанія перевиконала план видобутку скрапленого газу на 15,4% або 18 тис. тон, до – 135,2 тис. тон, а також стабільного бензину – на 6,8% або 12,2 тис. тон, – до 191,1 тис. тон.

ВАТ «Укрнафта» – нафтовидобувна компанія України, яка добуває 75% нафти і газового конденсату від загального обсягу в країні.

50%+1 акція «Укрнафти» належить НАК «Нафтогаз України», 42% акцій контролює група «Приват».

В структурі компанії діє три ГПЗ: Гнідинський (Чернігівська обл.), Долинський (Івано-Франківська обл.), Качанівський (Сумська обл.), а також виробництво в нафтогазовидобувному управлінні «Бориславнафтогаз» (Львівська обл.). Основні види продукції: стабільний бензин та скраплений газ.закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM