Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Війна
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Два місяці без блакитного палива: у селах навколо Чернігова відновлюють газопостачання
Два місяці без блакитного палива: у селах навколо Чернігова відновлюють газопостачання

Два місяці без блакитного палива: у селах навколо Чернігова відновлюють газопостачання

У селі Киїнка поблизу Чернігова працюють кілька аварійно-ремонтних бригад "Чернігівгазу". Жителі села майже два місяці жили без газопостачання.

В селі Киїнка нараховується 990 абонентів "Чернігівгазу", з яких 200 досі не мають газопостачання. Серед них і пані Марія зі своїми сусідами. Її родина майже два місяці жила без газу.

"На цьому місті був приліт авіабомби, пошкоджений газопровід 127 діаметр високого тиску. В суботу ми виявили пошкодження даного газопроводу, перекрили газопостачання. Планували відновити повністю на Киїнку, але у зв’язку з непростим пошкодженням, поки лише 70% абонентів з газом, – розказав Володимир Міщенко, головний інженер АТ "Чернігівгаз".

 

У Киїнці працюють кілька аварійно-ремонтних бригад "Чернігівгазу". Вони обстежують як наземні, так і підземні системи газопостачання. Зокрема, газовики фіксують пошкоджені та зруйновані будинки, аби перекрити там газопостачання.

"Під час обстеження ми виявляли зруйновані будинки, дуже багато їх в Киїнці. Фактично подати газопостачання туди неможливо. Тому ми проводимо тимчасові відключення. Якщо будинок буде відновлено, то й буде відновлено газопостачання. Але на даний час ми його відключаємо".

З початку війни працівники "Чернігівгазу" поновили постачання в понад 36 тисяч осель, де газу не було через бойові дії. Всього з 24 лютого було зафіксовано припинення газопостачання у 41 200 споживачів. Зараз газовики продовжують працювати над відновленням газопостачання у майже 30 населених пунктах області. Зокрема в Новоселівці та Скорінці, які й досі залишаються без газу.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM