Останнє оновлення: 09:21 неділя, 18 квітня
робота / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Як швидко знайти роботу в Польщі
Як швидко знайти роботу в Польщі

Як швидко знайти роботу в Польщі

У пошуках високих заробітків часто доводиться шукати роботу не тільки в рідній країні, а й за кордоном. Часто погляд падає на сусідні країни, які знаходяться найближче. Такою країною стала Польща.

Польща приваблює численні трудові кадри з десяток європейських країн, так і країн ближнього закордоння. У число таких країн, з яких масово їдуть на заробітки до Польщі, увійшли Україна, Білорусь, Росія, Казахстан. Це відносно близькі країни, з яких можна швидко переїхати до Польщі, працювати там, а на вихідні повернутися на батьківщину, якщо в цьому є необхідність.

З цієї причини актуальність у виборі роботи на польській землі розташувалася на високому рівні. Розглянемо, як швидко знайти роботу в Польщі.

Шукаємо роботу ефективно

Щоб знайти роботу в Польщі швидко, рекомендується дотримуватися ряду правил. Це дозволить максимально ефективно знайти слушний варіант роботи. При цьому, зробити це швидко, а не витрачати довгі місяці, в очікуванні слушної вакансії.

Рекомендації такі: 

  • Застосовуйте, наприклад, Layboard.com - сервіс пошуку роботи за кордоном. Це сайт агрегатор, на якому збирається тисячі вакансій від польських роботодавців. Не має сенсу заходити на десятки сайтів і дивитися вакансії там.
  • Повідомте знайомим, що шукайте роботу в Польщі. Це дозволить розширити можливості. Цілком ймовірно, що у знайомого є один або інший знайомий, який цілком може допомогти у працевлаштуванні;
  • Зробіть пости в соціальних мережах, опублікуйте Сторіс про те, що шукайте роботу в Польщі. Можливо серед передплатників є людина, яка зможе допомогти;
  • Увійдіть на популярних сайтах з пошуку роботи. Вкажіть навички, здібності, сильні якості, якими володієте. Роботодавці можуть не виставляти в відкриту вакансії, а шукати працівників безпосередньо. Це дозволяє точково виходити на конкретного працівника. У деяких випадках, так компанії переманюють на свою сторону грамотних фахівців з великим досвідом роботи.
  • Налаштуйте повідомлення. Сидіти постійно перед монітором комп'ютера або перед телефоном, оновлюючи сторінки з доступними вакансіями - так собі варіант. На це піде багато часу, сил і нервів. З цієї причини краще налаштуйте повідомлення на цікаві вакансії. Як тільки з'явиться щось цікаво - прийде повідомлення або лист на пошту.

Удачі в пошуку роботи в Польщі!

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM