Останнє оновлення: 17:06 п'ятниця, 26 лютого
АПК / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Особливості комбікорму для телят
Особливості комбікорму для телят

Особливості комбікорму для телят

Харчування - важлива складова життя для кожного організму, якою не можна нехтувати. Скільки б вітамінів ми не додавали в раціон штучно, саме правильно підібраний та збалансований раціон харчування може повністю підтримувати організм у стані здоров’я.

Аналогічна ситуація і з тваринами, де додавання до звичайного раціону комбікорму https://avamarket.com.ua/tovary/velyka-rohata-khudoba може частково або повністю замінити звичайний випас великої рогатої худоби.

Чому худобу переводять на комбікорм?

Тваринам досить важливо мати збалансоване харчування, саме так вони укріплююсь свій імунітет, ростуть в нормальному темпі, та гарантують високі показники надоїв. Але цілий рік неможливо в наших регіонах забезпечувати природній випас телят, окрім того, в промислових умовах, їх доволі швидко відлучають від матері та природного вигодовування. Саме тому, важливо обрати на першому етапі замінник цільного молока для телят, яке не буде уступати по якості природному аналогу. Так, важливо отримати всю інформацію про те, що входить до складу комбікорму, які вітаміни це зможе забезпечити для тварини. Окрім того, важливо вчасно перевести телят на наступний комбікорм, який буде краще відповідати віку тварини, оскільки кожен наступний корм якісно відрізняється за своїм складом та по різному впливає на ріст та функціонування тварини.

Переваги комбікорму

В першу чергу це велика зручність у використанні, достатньо один раз обрати постачальника, вчасно замовляти в нього партії комбікорму та кормити тварину. Не потрібно самостійно формувати раціон, що може бути досить проблематично, оскільки особливо для телят, раціон міняється доволі часто. Окрім того, сам комбікорм формується таким чином, що враховується засвоювання кожного окремого мікроелементу, а тому обирається найкраща його форма, що доволі складно самостійно відтворити.

При природному вигодовуванні тварин, гарною практикою вважається зміна пасовиськ, для збагачення та розширення звичайного вигодовування тварини. В такому випадку, достатньо змінювати комбікорм, або взагалі обрати один збалансований варіант. Зберігання також значно спрощується, оскільки комбікорм доставляють у зручних упаковках і важливо просто не відкривати та не пошкоджувати оригінальне пакування. Окрім того, можна доволі легко прослідкувати, як тварини реагують на обраний вами корм, наскільки змінюються їх показники, як росте та розвивається тварина.

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM