Останнє оновлення: 18:16 п'ятниця, 14 серпня
прийомні родини
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / За рахунок державної субвенції в Чернігові придбано житло для дитячого будинку сімейного типу
За рахунок державної субвенції в Чернігові придбано житло для дитячого будинку сімейного типу

За рахунок державної субвенції в Чернігові придбано житло для дитячого будинку сімейного типу

В області створено ще один дитячий будинок сімейного типу. Функціонуватиме він у Чернігові, де і придбали минулого року двоповерхове помешкання за рахунок державної субвенції — більше 4,6 мільйона гривень, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

 До нового будинку переїде родина Андрія та Оксани Тимофеєвих. Нині подружжя виховує чотирьох власних дітей, одну прийомну дитину та ще п’ятьох, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо: Чернігівська область упродовж останніх трьох років з державного бюджету отримала понад 47,7 мільйона гривень на придбання житла для розвитку сімейних форм виховання, а також забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.

За ці роки в області створені п’ять дитячих будинків сімейного типу, зокрема три — у Чернігові, по одному — у Новгороді-Сіверському та селі Рудка Чернігівського району. У нові родини влаштовано 36 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всього ж на Чернігівщині діють 28 ДБСТ.

Поступово збільшується і кількість прийомних сімей. Нині їх в області 198.

Довідково. Дитячий будинок сімейного типу створюється за бажанням подружжя або окремої особи, котра не перебуває у шлюбі. У таку родину беруть на виховання та спільне проживання не менше 5 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у ДБСТ не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Охочі створити дитячий будинок сімейного типу можуть звернутися до служби у справах дітей або центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у своєму районі чи ОТГ.

Контакти Служби у справах дітей Чернігівської ОДА: просп. Миру, 19, (0462) 651-764, Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: вул. Шевченка, 21, (0462) 775-078.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор