Останнє оновлення: 18:16 п'ятниця, 14 серпня
бізнес / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Реєстрація ФОП – це простіше, ніж здається
Реєстрація ФОП – це простіше, ніж здається

Реєстрація ФОП – це простіше, ніж здається

У сучасному світі, все більш популярними стають тенденції до створення власної справи. Й мова йде не обов’язково про великий бізнес: корпорацію чи підприємство з багатомільйонними оборотами. Дуже часто, спеціалісти, які надають послуги з дизайну, створення сайтів чи ведення сторінок у соцмережах, вибирають офіційне ведення діяльності.

Тому реєстрація ФОП – актуальне питання для багатьох українців. Сьогодні ми розглянемо особливості цієї процедури. 

Почнемо з корисної поради. Щоб не розбиратися у всіх законодавчих нюансах створення фізичної особи-підприємця, Ви можете скористатися послугою «реєстрація ФОП під ключ» (https://mcg-lv.com/reyestratsiya-fop/). Її суть полягає у проведенні всіх важливих етапів реєстрації спеціалістами. Це зручно та просто.
Отже, з чого ж розпочати, якщо Ви плануєте стати ФОПом? Для початку, потрібно обрати вид діяльності – код КВЕД. Станом на 2019 рік, актуальною є таблиця КВЕДів 2010-го року. Ви можете обрати один головний та декілька другорядних видів діяльності.
На основі коду КВЕД визначається система оподаткування – спрощена чи загальна. У разі, якщо Ви обираєте спрощену систему, заяву про перехід на ЄП варто подати разом із реєстраційною заявою.
Куди звертатися для реєстрації ФОП?
Подати заяву на держреєстрацію можна за вашим місцезнаходженням державному реєстратору, або ж онлайн – в Електронному кабінеті платника на сайті Міністерства юстиції. Важливо:
  • Коректно заповнити заяву встановленої форми. У разі надання неповної та/або неправдивої інформації, Вам буде відмовлено у державній реєстрації;
  • Правильно обрати та вказати коди КВЕД (вони мають відповідати виду послуг, які ви плануєте надавати);
  • Підкріпити заяву власним підписом (електронно-цифровим у разі подання онлайн). Отримати ЕЦП можна різними способами: до прикладу, через клієнт-банк ПриватБанку. Також Ви можете звернутися в найближчий центр сертифікації ключів. 
Зазвичай, державна реєстрація ФОП відбувається впродовж 1-2 днів. Після цього, Ви можете отримати виписку з Єдиного державного реєстру, на основі якої відкривається підприємницький рахунок в банку. Якщо це передбачає Ваша група оподаткування, не забудьте зареєструвати Книгу обліку доходів!
Відвідувати додатково Пенсійний фонд, Фіскальну службу чи інші органи не потрібно. Дані про Вашу реєстрацію будуть передані вказаним інстанціям автоматично. Це правило працює як у випадку реєстрації державним реєстратором, так і у випадку реєстрації онлайн. 
Бажаємо вдалого початку підприємницької діяльності!
 
SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор