Останнє оновлення: 18:37 п'ятниця, 3 липня
Газ
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Без обмежень – розширили умови акції «Твоя енергонезалежність»
Без обмежень – розширили умови акції «Твоя енергонезалежність»

Без обмежень – розширили умови акції «Твоя енергонезалежність»

З 9 вересня відкрита можливість купівлі запасу газу на зиму за літньою ціною для тих споживачів, які не встигли погасити заборгованість за раніше спожитий газ. Участь в акції «Твоя енергонезалежність» дозволить таким споживачам скоротити свої витрати на газ в зимовий період і направити зекономлені кошти на погашення заборгованості.

Нові умови участі в акції «Твоя енергонезалежність» вступили в силу з 9 вересня і діють до 25 вересня. У цей час практично будь-який клієнт газової компанії може придбати резерв газу на зиму по літній ціні - 5 995,53 грн за тис  куб. м (у ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону). Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство.
Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будуть зазначені в щомісячному рахунку за використаний газ. 
Оформити і оплатити покупку можливо в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, в кожному Центрі обслуговування клієнтів РГК, а також у інших постачальників газу для населення.
За збереження придбаних запасів газу та стабільність ціни на них відповідає НАК «Нафтогаз України».
У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.
Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.
Для оформлення в ЦОК, досить мати при собі:
- паспорт, ідентифікаційний код
- актуальні показання лічильника газу
- та внести 100% оплату за куплений запас газу до 25 числа.
 
Для того, щоб легше визначиться з необхідним резервом газу на зиму, фахівці ЦОК нададуть клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди. Користувачі Особистого кабінету на сайті 104.ua зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн за допомогою спеціально створеного калькулятора.
 
Нагадаємо, використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін, і продавець не зможе вплинути на її розмір.

Відповіді на актуальні питання щодо акції за посиланням

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор