Останнє оновлення: 18:15 п'ятниця, 24 травня
Пошта / Реформа
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Два сільські поштові відділення відновили роботу на Чернігівщині
Два сільські поштові відділення відновили роботу на Чернігівщині

Два сільські поштові відділення відновили роботу на Чернігівщині

– Головне, що люди не вважають себе покинутими, – говорить Сергій Помозок, жадівський сільський голова. – У нас дуже велика протяжність населених пунктів – Жадове і Довжик, які обслуговує поштове відділення. Майже півтори тисячі жителів.

Відкрити сільську пошту вдалося завдяки сприянню керівника філії Чернігівська дирекція АТ «Укрпошта» Олени Дорошенко.

На роботу повернулись колишні працівники.

– Поштове відділення у Седневі існувало багато років. Адже ми знаходимось на міжнародній трасі дорогою на Сеньківку. І тому реформування відділення дуже засмутило місцеве населення. Працювало воно лише до обіду. Отримати послуги люди не мали змоги. Доки дійде пенсіонер, вже закрито. Людина відпросилась з роботи, прийшла на пошту, а вона вже не працює. Тому ми куди тільки не звертались: і в районну, і в обласну раду. І врешті-решт написали лист до Міністерства інфраструктури. Гадаю, це зіграло головну роль, – розповідає Сергій Маслов, секретар Седнівської сільради. – На сесію сільради приїхала представник Укрпошти Вікторія Петренко. І разом ми почали працювати над відновленням відділення.

Перш за все треба було знайти начальника. Тому що попередній працівник уже знайшов роботу.

Серед вимог – вища освіта, володіння комп’ютером, досвід спілкування з людьми. Перевага місцевим жителям. Було три кандидатури. В результаті відділення очолила Кристина Трушина. Окрім неї – ще два поштарі.

– Чи відчули зміни седневці?

– Звичайно. Тепер відділення працює з восьмої до 18, окрім неділі і понеділка. Можна отримати пенсію, і відправити посилку, і комунальні сплатити. Щоправда, по ходу виникають питання. Так, зараз спільно з Укрпоштою працюємо над відновленням опалення у приміщенні. Доки відділення не працювало, система дала збій. Потрібен час, усе вирішимо.

Марина ЗАБІЯН, тижневик «Вісник Ч»

пересувна пересувні

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Зник номер з авто? Він як не поруч в кущах, то в конторі поліції

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор