Останнє оновлення: 12:20 вівторок, 23 липня
Земля
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / «Колос» повернув ліцею 100 га землі
«Колос» повернув ліцею 100 га землі

«Колос» повернув ліцею 100 га землі

З метою захисту інтересів громади Куликівського району місцевою прокуратурою пред’явлено позовну заяву про визнання недійсним договору оренди та повернення землі.

Особа, що допустила порушення законодавства, не чекаючи рішення Господарського суду Чернігівської області добровільно повернула земельну ділянку.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Йдеться про сотню гектарів земель аграрного ліцею – улюбленого ліцею Ді Капріо (див. публікацію «В трактористи б я пішов… Як Ді Капріо!»).

Державному професійно-технічному навчальному закладу «Куликівський професійний аграрний ліцей» на праві постійного користуванні належить земельна ділянка площею 100 га для ведення учбового господарства на території Куликівського району.

Нрмативно-грошова оцінка вказаної земельної ділянки з урахуванням середньої обласної грошової оцінки становить 2 млн 375 тис. 848 грн.

В свою чергу, між Державним професійно-технічним навчальним закладом «Куликівський професійний аграрний ліцей» та Селянським фермерським господарством «Колос» укладено договір про спільну діяльність, який не відповідає вимогам законодавства.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  В бібліотеці Короленка відбулися лекції-дискусії в рамках Освітнього фесту прав людини

Юлія Чирка, фото Людмила Вишнивецька

RedTram
Загрузка...
Північний вектор