Останнє оновлення: 16:45 вівторок, 22 жовтня
Медицина
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Як пройти онкореабілітацію в менському санаторії «Остреч»
Як пройти онкореабілітацію в менському  санаторії «Остреч»

Як пройти онкореабілітацію в менському санаторії «Остреч»

На базі санаторію «Остреч», що поблизу міста Мена, сформовано відділення реабілітації онкологічних хворих.

Така спільна домовленість адміністрацій Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, Менського санаторію «Остреч» та Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в області.

Як повідомляють в онкодиспансері, коло сучасних діагностичних методів та новітніх прогресивних методик лікування онкологічних захворювань значно збільшилось. А відтак і кількість хворих, які успішно пройшли радикальне лікування та побороли рак, щодня зростає.

Втім, недоліки у вітчизняній законодавчій базі та відсутність спеціалізованих центрів для реабілітації онкопацієнтів лишають людей сам на сам із наслідками страшної хвороби, а інколи взагалі унеможливлюють процес відновлення. Аспект реабілітації онкологічного хворого – вкрай важливий. Адже він дозволяє активізувати особистісний потенціал у боротьбі з онкологічним захворюванням, мобілізацію внутрішніх ресурсів хворого для подолання стресової ситуації. Системний підхід дає змогу побачити весь процес реабілітації, перш за все − з позиції інтересів хворого.

Відтепер у відділенні онкореабілітації можливе проведення курсу відновновлювального  лікування  для пацієнтів, які мають наслідки радикального протипухлинного лікування раку таких органів:

  • – молочної залози: порушення лімфовідтоку з верхньої кінцівки на стороні ураження; обмеження рухів у плечовому суглобі на боці операції;
  • – вегетосудинні порушення і нервово-психічні розлади;
  • – наслідки радикального протипухлинного лікування раку жіночих статевих органів;
  • – наслідки радикального лікування раку шлунково-кишкового тракту, супутні захворювання (гепатити, холецистити, панкреатити);
  • – функціональні розлади нервової системи;
  • – функціональні розлади опорно-рухового апарату.

Як зазначила завідувачка відділенням онкореабілітації Аліна Сирота, лікування проводиться завдяки широкому спектру процедур та з використанням сучасних методів сорбційної терапії на основі унікальних засобів і методик із застосуванням ентеросорбентів та спеціальних адсорбційних мазей і пов’язок. Засоби і методики їхнього використання розроблені спільно колективом лікарів та фахівців Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р. Є. Кавецького НАН України. Доведено, що розробки інституту сприяють швидкому поновленню функцій кісткового мозку, пригнічених внаслідок проведення хіміо- та променевої терапії, покращують формулу крові, нормалізують стан шлунково-кишкового тракту, печінки та нирок. Лікування можливо здійснити  як коштом Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, так і на комерційній основі, тобто за власні кошти.

Оформити путівку можна, звернувшись за адресою: м. Чернігів, просп. Миру, 211, поліклінічне відділення, каб. 301.

Для консультації лікаря та визначення показань і протипоказань до санаторно-курортного лікування й отримання фахових рекомендацій пацієнтові слід мати при собі амбулаторну картку і документацію, що підтверджує проходження радикального протипухлинного лікування. Також інформацію про умови проживання та цінову політику можна отримати за адресою: 
м. Мена, урочище «Остреч», буд. 4, тел.+38 (096) 322-00-00,
e-mail: sanostrech@ukr.net сайт: www.ostrech.org

Довідка

Санаторій «Остреч» – куточок поліської природи. Знаходиться на території Менського району, що на Чернігівщині. Розташувався санаторій «Остреч» серед соснового лісу, на березі мальовничого озера, неподалік від міста Мена. Корпуси – сучасні, три- та чотириповерхові. Доріжки спускаються на піщаний пляж. Лісова тиша, повітря, що пахне сосною, благодійно сприяють оздоровчому процесу.

КЛПЗ "Чернігівський обласний
онкологічний диспансер"

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Ніжинська поліція встановлює причетних до масштабної незаконної порубки лісу

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор