Останнє оновлення: 20:11 п'ятниця, 27 листопада
ЖКГ / Опалення
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / В Ніжині людей дрижаки хапають, поки лічильники газу на повірці
В Ніжині людей дрижаки хапають, поки лічильники газу на повірці

В Ніжині людей дрижаки хапають, поки лічильники газу на повірці

Поки контори ТОВ «НіжинТеплоМережі» та ПАТ «Чернігівгаз» з’ясовують класичне «кто виноват и что делать», у квартирах в місті Ніжин люди на повну відчувають настання глибокої осені.

Заковика ще й у тім, що промислові лічильники газу (ще ті, слід сказати, «тумби» по півсотні кіло й більше) їдуть на повірку не в Чернігів і навіть не до Києва, а шлях їм – аж в Івано-Франківськ.

ТОВ «НіжинТеплоМережі» повідомляє таке, цитата:

«ПАТ Чернігівгаз вирішив провести позапланову повірку газових лічильнків на 4 котельнях: Богушевича, Космонавтів, Козача, Гайдамацька. Лічильники зараз знаходяться на позаплановій повірці в м. Івано-Франківськ, орієнтовний пуск котелень ніч 25.10.2018р. – день 26.10.2018»

ПАТ «Чернігівгаз» відповіда на це так, цитата:

«ПАТ "Чернігівгаз" не був ініціатором позапланової повірки вузлів обліку газу і нічого не вирішував. "НіжинТеплоМережі" самі відправили лічильники на ЧЕРГОВУ повірку. ПАТ "Чернігівгаз" лише їх розпломбував. На початок опалювального сезону, через недбалість саме фахівців ТОВ "НіжинТеплоМережі", було з'ясовано, що в усіх вузлів обліку газу прострочена чергова повірка. Згідно Кодексу ГРС така повірка обов`язково має бути при пуску котелень і підприємство могло це зробити ще на початку літа».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині продовжують воювати з нелегальними АЗС

SVOBODA.FM