Останнє оновлення: 15:36 четвер, 28 травня
Медицина / Рак
Постійне посилання: http://newvv.net/economic/region/261831.html
На Чернігівщині захворюваність на рак грудей зросла на 20% за останні 5 років

На Чернігівщині захворюваність на рак грудей зросла на 20% за останні 5 років

20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози, спільнота намагається привернути увагу жінок до стану свого здоров’я та спонукає до медичного обстеження.

Адже рівень захворюваності на рак молочної залози у світі має тенденцію до зростання.

На цьому акцентувала увагу заступник головного лікаря Чернігівського обласного онкологічного диспансеру з організаційно-методичної роботи Віра Федорченко.

Рак молочної залози – найпоширеніше злоякісне новоутворення у жінок, яке є основною причиною їхньої смертності від онкологічних захворювань. Онкологія призводить до інвалідності та породжує велику кількість медико-соціальних проблем.

На підтвердження своїх слів фахівець привела ряд статистичних даних захворюваності на Чернігівщині. В області за останні п’ять років показник зріс на 20,6% – з 55,7 на 100 тис. жіночого населення у 2012 році до 67,2  – у 2017-му.

Щороку в області виявляється біля 370 жінок із вперше в житті встановленим діагнозом злоякісного новоутворення молочної залози.

За дев’ять місяцівцього, 2018 року, виявлено 259 випадків первинних захворювань, показник захворюваності склав 46,9 на 100 тис. жіночого населення (у т.ч. 99 випадків − у Чернігові, де показник захворюваності значно вище середньообласного – 64,5). 

За повід. КЛПЗ "Чернігівський обласний
онкологічний диспансер"закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор