Останнє оновлення: 19:44 середа, 7 червня
світло / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Все що необхідно знати, щоб купити лед лампу
Все що необхідно знати, щоб купити лед лампу

Все що необхідно знати, щоб купити лед лампу

Економія в усіх аспектах - звична справа в наших реаліях, ми переглядаємо акції і купуємо найбільш вигідні пропозиції. Ще одна варіація як можна придбати товари за більш привабливою ціною - покупки в інтернет-магазині, ціна в яких, як правило, значно відрізняється від роздрібних магазинів. Крім цього більшої популярності набирають енергозберігаючі товари, які на перспективу стають вдалим капіталовкладенням.

Підсумовуючи все це стає очевидно, що найбільш правильною комбінацією стане придбання енергозберігаючих товарів в інтернет-магазині https://res.ua/. Перше, з чого треба почати - повна поступова заміна лампочок на енергозберігаючі, серед яких бувають люмінесцентні та світлодіодні. Такі варіанти значно дорожчі при першому придбанні товару, але на перспективу це значно більш вигідна пропозиція. Приблизно через 5 місяців або навіть пів року дане придбання повністю себе окуповує та становиться вигідним, далі працювати ця лампочка може приблизно 2-3 роки і на весь період розповсюджується гарантія. При цьому дуже важливо зберігати упаковку та квитанції про покупку, при замовленні краще перепитати у консультанта про деталі, але загальна практика говорить про те, що якщо лампочка згорає, але термін придатності її ще не вийшов, то вам повинні обміняти її на нову.
Світлодіодні лед лампи свого роду лідери продажу - вони більш безпечні для очей, а їх термін роботи досягає 20 років (що на практиці гарантує 30-50 тисяч  робочий годин. Такі лампи не нагріваються, а значит не можуть стати причиною пожежі, саме тому такі лампи стають в нагоді у випадку коли необхідно зробити якусь цікавинку в інтер'єрі. Потреба в енергії в 8 разів менше ніж в звичайної лампи, при аналітичному рівні освітлення. Великою помилкою вважається, що перехід зі звичайної лампи на світлодіодну лед потребує великих трудозатрат, оскільки цоколі для них підходять однакові. Єдиним вагомим недоліком, який заважає повному переходу з одних ламп на енергозберігаючі - їх початкова ціна. Окрім того, на ринку України такі лампи - новинка - перевірити на практиці термін експлуатації було неможливо, тому краще завчасно уточнити чи буде можливість замінити лампу та яку гарантію може обіцяти вам магазин.
Якщо вже ваша лед лампа не працює, важливо пам’ятати, що викидати їх доволі шкідливо - це буде значним забрудненням для навколишнього середовища. Тому краще знайти пункти утилізації та здати їх.
 

Фотоновини

  Сльози, сміх і оплески або Украдена головна прем’єра

SVOBODA.FM