Останнє оновлення: 09:25 п'ятниця, 19 квітня
Будівництво
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Як ДАБІ допоможе оформити «самобуди»
Як ДАБІ допоможе оформити «самобуди»

Як ДАБІ допоможе оформити «самобуди»

Учасники містобудівного процесу регіону 11 вересня у Чернігівській ОДА обговорили питання впровадження «будівельної амністії».

Зокрема йшлося про процедури та умови прийняття в експлуатацію збудованих без дозвільного документа на виконання будівельних робіт індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільгосппризначення.

Ці споруди за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).

«Удосконалення дозвільних процедур – крок до надання якісних послуг громадянам, а також передумова для розвитку бізнесу, – зауважила в.о. Голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко. – «Будівельна амністія» дає можливість громадянам впорядкувати власні документи, навіть, за відсутності якісної містобудівної документації населеного пункту (генерального плану), що, на жаль, поширено в області».

Під час семінару-наради фахівці Управління ДАБІ наголосили на ретельній підготовці необхідного пакету документів для зазначеної процедури. Легалізувати об’єкти, які підпадають під дію Порядку Мінрегіону № 158, можливо за умови, що вони відповідають будівельним нормам та цільовому призначенню земельних ділянок, на яких розташовані.

«Будівельна амністія» – це дуже важливий крок на зустріч людям, які свого часу не оформили дозвільні документи на будівництво або на перебудову свого будинку чи інших споруд, а також для малого бізнесу – власників фермерських господарств. Держархбудінспекція готова їм допомогти у найкоротші терміни оформити документи на їх нерухоме майно», – підкреслила начальник Управління ДАБІ у Чернігівській області Тетяна Андрєєва.

Щоб оформити документи необхідно звернутися до органів державного архітектурно-будівельного контролю. Зокрема, до Державної архітектурно-будівельної інспекції України та її територіальних органів або до новоутворених органів архбудконтролю на місцях. Заяву буде розглянуто безоплатно протягом 10-ти робочих днів і за результатами технічного обстеження прийнято рішення щодо введення об’єкта в експлуатацію.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Епопея з аналізами – у фотожабах

Підготував Іван КОВТУН

RedTram
Загрузка...
Північний вектор