Останнє оновлення: 14:34 субота, 23 жовтня
Дороги і бюджети
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Яковишин виділив 47 млн на дорогу в Бобровицю
Яковишин виділив 47 млн на дорогу в Бобровицю

Яковишин виділив 47 млн на дорогу в Бобровицю

У Бобровицькому районі на дорозі Т-25-28 Козелець - Бобровиця продовжуються роботи із поточного середнього ремонту.

Ділянка - км 23 + 345 – км 35 + 266, загальною протяжністю 11,9 км.

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

Дорога ремонтується в рамках меморандуму про інвестиційне співробітництво, підписаного між Службою автомобільних доріг в області, ОДА і ТОВ «Земля і Воля».

Місцевий агровиробник (гендиректор – Леонід Яковишин) повністю фінансує виконання робіт з поточного середнього ремонту дороги Козелець-Бобровиця в межах Бобровицького району. Загальний обсяг приватних коштів – 47,6 млн грн.

Наразі тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття.

На час виконання дорожніх робіт з 8 серпня 2018 року дану ділянку перекрито (км 23+345 - км 35+266).

Об'їзд здійснюється по маршруту смт.Козелець-м.Бобровиця (в прямому та зворотному напрямках):

1) для легкового транспорту, пасажирських автобусних перевезень та вагового транспорту до 24 тонн – по а/д Т-25-49 Козелець-Данівка км 0+000-7+000, далі по а/д О 250701 Данівка-Бобровиця;

2) для всіх видів автомобільного транспорту – по а/д Т-25-13 Козелець-Козари-Носівка до с. Носівка, далі направо по а/д Т-25-26 Ніжин-Бобровиця - Нова Басань;

3) для легкового та пасажирського транспорту - по місцевому тимчасовому проїзду по Т-25-28 до кінця с. Марківці - поворот наліво перед залізничним переїздом – далі по тимчасовому грунтовому проїзду в напрямку с. Макарівка ( протяжність близько 6 км ) - далі а/д С-250214 (Бобровиця-Сухиня)-Макарівка.

Довідка. Маршрут смт. Козелець – м. Бобровиця загальною довжиною 33,4 км проходить по територіальній дорозі загального користування державного значення Т-25-28 Козелець – Бобровиця, в т.ч. по Козелецькому району 21,5 км та 11,9 км по Бобровицькому району. Для жителів Бобровицького району це основна автомобільна дорога, яка вирішує їхні соціально-економічні питання і забезпечує зв'язок з обласним центром та іншими містами України. Дорога забезпечує функціонування економіки регіону, адже Бобровицький район має значний розвинутий сільськогосподарський комплекс. Автомобільна дорога Козелець-Бобровиця - III-IV технічної категорії. Побудована понад 40 років тому з простим типом покриття (асфальтобетонне, чорне шосе), що не розраховане на сучасні навантаження від автотранспорту. Крім того, значні руйнування виникають під дією великовагового транспорту, особливо весною у період відтавання ґрунтів земляного полотна. На дорозі прогресуюча ямковість, суцільна сітка тріщин, викривлення покриття та інші значні деформації з руйнуванням покриття. Згідно обстеження та розрахунків ДП “ Укрдіпродор”, по всій протяжності твердого покриття 33,4 км дороги Козелець-Бобровиця вимагають поточного середнього ремонту з підсиленим вирівнюванням та влаштуванням асфальтобетонного покриття. У 2017 році було розпочато ремонт дороги Т-25-28 Козелець-Бобровиця в межах Козелецького району за кошти митного експерименту. У 2018 році роботи будуть продовжені.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Чернігів і чернігівці в житті та науковій спадщині Сергія Єфремова…

SVOBODA.FM